צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

טבעת אירוסין בעיצוב אישי

צעת הנישואין הינה הצעה מרגשת הנערכים אליה המון זמן. מדובר בהצעה שמדמה הפקת אירוע קטן שכן יש צורך להשקיע מחשבה בבחירת הלוקיישן להצעה, אופן ההצעה ובעיקר בחירת הטבעת. גברים רבים משקיעים מחשבה רבה בבחירת הטבעת ועבורם הטבעת היא הפנים של ההצעה ועל כן היא צריכה להיות מושלמת. מאחר וכיום ישנו  ההחלטה אודות הטבעת הנבחרת הופכת קשה מאד. גברים רבים מצאו לכך את הפיתרון ואת הדרך הבטוחה אל לבה של אהובתם והיא טבעת בעיצוב אישי.

 

מלקטים מידע ככל הניתן על טעמה האישי

תחילה ניתן לחשוב כי המשימה הזו להבין את טעמה האישי היא משימה קשה, אך מאחר ואתם יוצאים תקופה כבר למדת להכיר את טעמה האישי, האם היא אוהבת זהב או כסף, תכשיט עדין או בעל נוכחות, עם יהלום או בלי יהלום וכדומה. למרות הרקע הכללי שיש לך על טעמה האישי כן כדאי אולי להתייעץ עם חברות קרובות ואפילו עם אמה על מנת לדלות מידע אודות טבעת החלומות שלה. כאשר תציע לה את הצעת הנישואין עם הטבעת אשר היא תמיד חלמה עליה – הרי שההצעה הופכת מרגשת עוד יותר.

מגיעים עם עם חזון, חוסכים זמן

לבחירת טבעת בעיצוב אישי יש יתרונות רבים. ראשית, טבעות אירוסין כיום מנגישות מאות דגמים, סגנונות, גדלים וצבעים כך שאם מגיעים ללא בקשה מיוחדת לעתים קשה לאתר את הטבעת הנחשקת והבחירה לעתים יכולה לארוך יותר מן המצופה. בעת שבוחרים טבעת אירוסין בעיצוב אישי הרי שמלאכת בחירת הטבעת הופכת קלה יותר שכן מגיעים עם חזון מסוים לטבעת ובונים את הטבעת סביב הרצונות והתשוקות האישיים על פי ההזמנה. מעבר לכך, טבעת אירוסין בעיצוב אישי משקפת את טעמה האישי וכך תוכל להיות בטוחה שהיא תאהב את הטבעת וזאת תהפוך לתכשיט קבוע שהיא תתגאה בו.

צור קשר עם דיאמור ונעזור לך לעצב את הטבעת המושלמת עבורה

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

הקריטריונים שמשפיעים על מחירי היהלומים

עומד רגע לפני בחירת טבעת אירוסין לאשתך לעתיד אך מעוניין, לפני הכול, לדעת בעצם על מה אתה משלם כאשר אתה רוכש טבעת עם יהלום? הגעת למקום הנכון. במאמר הבא נפרט בפנייך את הקריטריונים שמרכיבים את מחירו של היהלום וכך למעשה תוכל להגיע אל יום רכישת הטבעת עם ידע חשוב, ידע שיוכל לאפשר לך אפילו להוריד במחירה הסופי של הטבעת. מבולבל? קח אוויר ובוא נתחיל.

להמשך קריאה

טבעת אירוסין עם תעודה גמולוגית

תעודה גמולוגית משמעותה תעודה המכילה דירוג מדוייק של הפרמטרים המשמעותיים להבנת ערכו של היהלום כמו למשל סוג היהלום האם היהלום הינו יהלום טבעי יהלום מטופל או נחשב אבן חן.

להמשך קריאה

כך תדע שהיא, בדיוק כמוך ? מוכנה לטבעת

 ועל כן הם מחפשים בכל עת רמזים שיאותתו להם כי היא אכן מוכנה. אתה חולם בלילה על טבעות אירוסין מיוחדות, על הכוס שתשבור בחופה ועל החיים המשותפים שלכם ביחד? סביר להניח שגם היא. אם אתה בכל זאת מחפש רמזים – אחד מהרמזים הבאים בהחלט יוכלו לסמן לך שאתם באותו המקום...

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2022