צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

טבעת אירוסין בעיצוב אישי

צעת הנישואין הינה הצעה מרגשת הנערכים אליה המון זמן. מדובר בהצעה שמדמה הפקת אירוע קטן שכן יש צורך להשקיע מחשבה בבחירת הלוקיישן להצעה, אופן ההצעה ובעיקר בחירת הטבעת. גברים רבים משקיעים מחשבה רבה בבחירת הטבעת ועבורם הטבעת היא הפנים של ההצעה ועל כן היא צריכה להיות מושלמת. מאחר וכיום ישנו  ההחלטה אודות הטבעת הנבחרת הופכת קשה מאד. גברים רבים מצאו לכך את הפיתרון ואת הדרך הבטוחה אל לבה של אהובתם והיא טבעת בעיצוב אישי.

 

מלקטים מידע ככל הניתן על טעמה האישי

תחילה ניתן לחשוב כי המשימה הזו להבין את טעמה האישי היא משימה קשה, אך מאחר ואתם יוצאים תקופה כבר למדת להכיר את טעמה האישי, האם היא אוהבת זהב או כסף, תכשיט עדין או בעל נוכחות, עם יהלום או בלי יהלום וכדומה. למרות הרקע הכללי שיש לך על טעמה האישי כן כדאי אולי להתייעץ עם חברות קרובות ואפילו עם אמה על מנת לדלות מידע אודות טבעת החלומות שלה. כאשר תציע לה את הצעת הנישואין עם הטבעת אשר היא תמיד חלמה עליה – הרי שההצעה הופכת מרגשת עוד יותר.

מגיעים עם עם חזון, חוסכים זמן

לבחירת טבעת בעיצוב אישי יש יתרונות רבים. ראשית, טבעות אירוסין כיום מנגישות מאות דגמים, סגנונות, גדלים וצבעים כך שאם מגיעים ללא בקשה מיוחדת לעתים קשה לאתר את הטבעת הנחשקת והבחירה לעתים יכולה לארוך יותר מן המצופה. בעת שבוחרים טבעת אירוסין בעיצוב אישי הרי שמלאכת בחירת הטבעת הופכת קלה יותר שכן מגיעים עם חזון מסוים לטבעת ובונים את הטבעת סביב הרצונות והתשוקות האישיים על פי ההזמנה. מעבר לכך, טבעת אירוסין בעיצוב אישי משקפת את טעמה האישי וכך תוכל להיות בטוחה שהיא תאהב את הטבעת וזאת תהפוך לתכשיט קבוע שהיא תתגאה בו.

צור קשר עם דיאמור ונעזור לך לעצב את הטבעת המושלמת עבורה

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

איך בוחרים תכשיט כמתנה לאישה?

לא משנה כמה הנשים יבקשו שאתם, הגברים, תדברו אליהן בפרחים, נדמה כי השיח האהוב עליהן מכל הוא באמצעות תכשיטים. מאז ועד היום נתפסים התכשיטים כחברים הטובים ביותר של האישה, כמתנה העדיפה עליה ביותר וכדרך שלכם לשקף עד כמה אתם אוהבים. גם אתם רוצים להעניק מתנה בדמות תכשיט לאחת שלכם? עם מענה על כמה שאלות מנחות, תוכלו גם אתם להעניק תכשיט שירגש, יפתיע וישמח את האחת שלכם.

להמשך קריאה

מערבים או לא את החברים ברכישת הטבעת

לטובת קיום הצעת הנישואין, הרי שעליכם לרכוש תחילה טבעת מתוך מגוון של טבעות אירוסין, לתכנן הצעה מרגשת ומיוחדת, ומשם והלאה – הימים אל חתונת השנה ספורים. לא מעטים הגברים שעבורם רכישת הטבעת היא האתגר האמיתי, ועל מנת להבטיח כי הם אכן יעמדו באתגר בהצלחה, הם נעזרים בחברים הקרובים. לא אחת עלתה השאלה האם כדאי לערב את החברים ברכישת הטבעת, וכעת – הגיע הזמן לפסוק אחת ולתמיד: רוכשים טבעת אירוסין לבד או מגייסים את החברים הטובים?

להמשך קריאה

התייעצות עם חברים - התמקד על אינסטגרם ופייסבוק

השימוש ברשתות החברתיות לא רלוונטי רק לאלו המפעילים פרופילים פרטיים, אלא גם לאלו המתפעלים פרופילים עסקיים. כיום, הודות לאינטרנט ניתן לרכוש את טבעת האירוסין בקלות יתרה, כאשר התודה הגדולה ניתנת בעיקר לפייסבוק ולאינסטגרם. למרות הסיוע הגדול שניתן מהחברים הטובים, ניתן לעשות את המסע הזה בצורה עוצמתית ואישית יותר לצד הכלים הדיגיטלים.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ