צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

טבעת אירוסין בעיצוב אישי

צעת הנישואין הינה הצעה מרגשת הנערכים אליה המון זמן. מדובר בהצעה שמדמה הפקת אירוע קטן שכן יש צורך להשקיע מחשבה בבחירת הלוקיישן להצעה, אופן ההצעה ובעיקר בחירת הטבעת. גברים רבים משקיעים מחשבה רבה בבחירת הטבעת ועבורם הטבעת היא הפנים של ההצעה ועל כן היא צריכה להיות מושלמת. מאחר וכיום ישנו  ההחלטה אודות הטבעת הנבחרת הופכת קשה מאד. גברים רבים מצאו לכך את הפיתרון ואת הדרך הבטוחה אל לבה של אהובתם והיא טבעת בעיצוב אישי.

 

מלקטים מידע ככל הניתן על טעמה האישי

תחילה ניתן לחשוב כי המשימה הזו להבין את טעמה האישי היא משימה קשה, אך מאחר ואתם יוצאים תקופה כבר למדת להכיר את טעמה האישי, האם היא אוהבת זהב או כסף, תכשיט עדין או בעל נוכחות, עם יהלום או בלי יהלום וכדומה. למרות הרקע הכללי שיש לך על טעמה האישי כן כדאי אולי להתייעץ עם חברות קרובות ואפילו עם אמה על מנת לדלות מידע אודות טבעת החלומות שלה. כאשר תציע לה את הצעת הנישואין עם הטבעת אשר היא תמיד חלמה עליה – הרי שההצעה הופכת מרגשת עוד יותר.

מגיעים עם עם חזון, חוסכים זמן

לבחירת טבעת בעיצוב אישי יש יתרונות רבים. ראשית, טבעות אירוסין כיום מנגישות מאות דגמים, סגנונות, גדלים וצבעים כך שאם מגיעים ללא בקשה מיוחדת לעתים קשה לאתר את הטבעת הנחשקת והבחירה לעתים יכולה לארוך יותר מן המצופה. בעת שבוחרים טבעת אירוסין בעיצוב אישי הרי שמלאכת בחירת הטבעת הופכת קלה יותר שכן מגיעים עם חזון מסוים לטבעת ובונים את הטבעת סביב הרצונות והתשוקות האישיים על פי ההזמנה. מעבר לכך, טבעת אירוסין בעיצוב אישי משקפת את טעמה האישי וכך תוכל להיות בטוחה שהיא תאהב את הטבעת וזאת תהפוך לתכשיט קבוע שהיא תתגאה בו.

צור קשר עם דיאמור ונעזור לך לעצב את הטבעת המושלמת עבורה

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

חבר קרוב מציע נישואין, למה שלא תרכשו טבעת יחד

מצד אחד מדובר על הצעה מאד אינטימית ופרטית, אך מצד שני, תוכלו להפוך אותה לחוויה חזקה שבה תהיו שותפים מלאים. לקראת הצעת הנישואין של כל אחד מכם, הרי שתוכלו לרכוש ביחד טבעת לאהובתכם, ולהפוך את מלאכת רכישת הטבעת לחוויה גדולה של שניכם. מה יוצא לכם מזה? הרבה מעבר למה שתוכלו לדמיין.

להמשך קריאה

חתונה לבנה יהלומים נוצצים

כל אישה יודעת בדיוק איך היא רוצה שהחתונה שלה תיראה, כל אחת יודעת איזה שמלה היא רוצה, תסרוקת, סגנון איפור, אנחנו כנשים נולדנו לתוך סיפורים של נסיכה ונסיך שמתחתנים וחיים באושר ועושר עד עצם היום הזה.

להמשך קריאה

מה הם הדברים בלעדיהם לא תרכשו טבעת?

ישנם לא מעט מדריכים שמטרתם להדריך אתכם איך לבצע רכישה נכונה של טבעות אירוסין מיוחדות. אז לצד מדריכים מסוג זה, ישנם גם מדריכים כמו המדריך הבא, שמטרתם לשקף לכם מה באמת חשוב במעמד הרכישה ועל מה לא תוכלו לוותר לעולם. זכרו: תעודה גמולוגית הינה בגדר חובה, תקציב הינו חיוני, מידע על טעמה האישי יכול לסייע לכם, המלצות יעניקו לכם שקט נפשי והפרפרים בבטן – הם אלו שיעידו כי אתם עושים את הבחירה הנכונה.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2023 - הצהרת נגישות