צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

טבעת אירוסין בעיצוב אישי

צעת הנישואין הינה הצעה מרגשת הנערכים אליה המון זמן. מדובר בהצעה שמדמה הפקת אירוע קטן שכן יש צורך להשקיע מחשבה בבחירת הלוקיישן להצעה, אופן ההצעה ובעיקר בחירת הטבעת. גברים רבים משקיעים מחשבה רבה בבחירת הטבעת ועבורם הטבעת היא הפנים של ההצעה ועל כן היא צריכה להיות מושלמת. מאחר וכיום ישנו  ההחלטה אודות הטבעת הנבחרת הופכת קשה מאד. גברים רבים מצאו לכך את הפיתרון ואת הדרך הבטוחה אל לבה של אהובתם והיא טבעת בעיצוב אישי.

 

מלקטים מידע ככל הניתן על טעמה האישי

תחילה ניתן לחשוב כי המשימה הזו להבין את טעמה האישי היא משימה קשה, אך מאחר ואתם יוצאים תקופה כבר למדת להכיר את טעמה האישי, האם היא אוהבת זהב או כסף, תכשיט עדין או בעל נוכחות, עם יהלום או בלי יהלום וכדומה. למרות הרקע הכללי שיש לך על טעמה האישי כן כדאי אולי להתייעץ עם חברות קרובות ואפילו עם אמה על מנת לדלות מידע אודות טבעת החלומות שלה. כאשר תציע לה את הצעת הנישואין עם הטבעת אשר היא תמיד חלמה עליה – הרי שההצעה הופכת מרגשת עוד יותר.

מגיעים עם עם חזון, חוסכים זמן

לבחירת טבעת בעיצוב אישי יש יתרונות רבים. ראשית, טבעות אירוסין כיום מנגישות מאות דגמים, סגנונות, גדלים וצבעים כך שאם מגיעים ללא בקשה מיוחדת לעתים קשה לאתר את הטבעת הנחשקת והבחירה לעתים יכולה לארוך יותר מן המצופה. בעת שבוחרים טבעת אירוסין בעיצוב אישי הרי שמלאכת בחירת הטבעת הופכת קלה יותר שכן מגיעים עם חזון מסוים לטבעת ובונים את הטבעת סביב הרצונות והתשוקות האישיים על פי ההזמנה. מעבר לכך, טבעת אירוסין בעיצוב אישי משקפת את טעמה האישי וכך תוכל להיות בטוחה שהיא תאהב את הטבעת וזאת תהפוך לתכשיט קבוע שהיא תתגאה בו.

צור קשר עם דיאמור ונעזור לך לעצב את הטבעת המושלמת עבורה

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

כך תימנע מכל הרגעים המביכים בהצעת הנישואין

הצעת הנישואין הינה אירוע בפני עצמו, והמטרה הברורה שלכם היא להציע את ההצעה החד פעמית בצורה לא פחות ממושלמת! לפניכם כל הטעויות שכבר נעשו בתום, כך שאתם תדעו להימנע מהן. אז מאילו טעויות שכיחות תוכלו להימנע ואיך מחיר טבעת אירוסין קשור לזה?

להמשך קריאה

למה כדאי להביט בקטלוג הטבעות האינטרנטי?

לקראת הצעת הנישואין עליכם לקבל שתי החלטות מרכזיות: האחת היא ההחלטה בדבר המוכנות שלכם והרצון שלכם להצעה, וההחלטה השניה היא בדבר טבעת האירוסין שלכם. 

להמשך קריאה

איך בוחרים טבעת לאישה שלא אוהבת תכשיטים

ההנחה היא כל הנשים אוהבות לענוד תכשיטים. בפועל? ישנן נשים שמגירת התכשיטים שלהן לא בדיוק גדושה בטבעות, צמידים ועגילים. אם גם בת הזוג שלך אוהבת פינוקים, אך תכשיטים לא נכללים בהם, המדריך הבא בשבילך.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ