צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

טבעת אירוסין בעיצוב אישי

צעת הנישואין הינה הצעה מרגשת הנערכים אליה המון זמן. מדובר בהצעה שמדמה הפקת אירוע קטן שכן יש צורך להשקיע מחשבה בבחירת הלוקיישן להצעה, אופן ההצעה ובעיקר בחירת הטבעת. גברים רבים משקיעים מחשבה רבה בבחירת הטבעת ועבורם הטבעת היא הפנים של ההצעה ועל כן היא צריכה להיות מושלמת. מאחר וכיום ישנו  ההחלטה אודות הטבעת הנבחרת הופכת קשה מאד. גברים רבים מצאו לכך את הפיתרון ואת הדרך הבטוחה אל לבה של אהובתם והיא טבעת בעיצוב אישי.

 

מלקטים מידע ככל הניתן על טעמה האישי

תחילה ניתן לחשוב כי המשימה הזו להבין את טעמה האישי היא משימה קשה, אך מאחר ואתם יוצאים תקופה כבר למדת להכיר את טעמה האישי, האם היא אוהבת זהב או כסף, תכשיט עדין או בעל נוכחות, עם יהלום או בלי יהלום וכדומה. למרות הרקע הכללי שיש לך על טעמה האישי כן כדאי אולי להתייעץ עם חברות קרובות ואפילו עם אמה על מנת לדלות מידע אודות טבעת החלומות שלה. כאשר תציע לה את הצעת הנישואין עם הטבעת אשר היא תמיד חלמה עליה – הרי שההצעה הופכת מרגשת עוד יותר.

מגיעים עם עם חזון, חוסכים זמן

לבחירת טבעת בעיצוב אישי יש יתרונות רבים. ראשית, טבעות אירוסין כיום מנגישות מאות דגמים, סגנונות, גדלים וצבעים כך שאם מגיעים ללא בקשה מיוחדת לעתים קשה לאתר את הטבעת הנחשקת והבחירה לעתים יכולה לארוך יותר מן המצופה. בעת שבוחרים טבעת אירוסין בעיצוב אישי הרי שמלאכת בחירת הטבעת הופכת קלה יותר שכן מגיעים עם חזון מסוים לטבעת ובונים את הטבעת סביב הרצונות והתשוקות האישיים על פי ההזמנה. מעבר לכך, טבעת אירוסין בעיצוב אישי משקפת את טעמה האישי וכך תוכל להיות בטוחה שהיא תאהב את הטבעת וזאת תהפוך לתכשיט קבוע שהיא תתגאה בו.

צור קשר עם דיאמור ונעזור לך לעצב את הטבעת המושלמת עבורה

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

הרי את מקודשת לי? לא רק בטבעת זו

אחד הרגעים המרגשים ביותר בחייו של כל בחור צעיר, הוא הרגע בו הוא מצהיר על אהבתו באופן רשמי, ומבקש מאהובתו להינשא לו. רבים עושים זאת על ידי רכישת טבעת אירוסין מרהיבה המרגשת את הכלה העתידית עד דמעות, ומצפים בכיליון עיניים לתשובה החיובית שלה. 

להמשך קריאה

יהלום על טבעת האירוסין ? השקעה שתיזכר תמיד

הפקת החתונה שלנו הינה אליך ארוך המקפל בתוכו שלבים רבים. לפני שאנו מתחילים לחשוב על מתחם אירועים, קייטרינג משובח ושמלה בלתי נשכחת, נדמה שישנו אירוע אחד שלא ניתן לפסוח עליו בדרך אל החתונה הגדולה והרי שמדובר בהצעת הנישואין. על מנת להציע נישואין בדרך המקובלת צריך להצטייד בטבעת אירוסין  שלה תפקיד חשוב בהצעה הגדולה. כיום ניתן למצוא מגוון טבעות אירוסין רבות אשר באות לתת מענה לכל סגנון וכמעט לכל תקציב, אך עדיין נדמה שהטבעת שכולן חולמות לקבל הינה טבעת ספציפית: טבעת עם יהלום.

להמשך קריאה

אודות טבעת אירוסין סוליטר שמעת

אנו יודעים אתה בראשך נמצא כבר אי שם בחיפושים, יחד עם בת זוגתך (וכלתך לעתיד) אחר אולם או לחילופין אחר גן אירועים שיענה על הצרכים שלכם ויצליח לספק לכם את האירוע המרגש אותו אתם רוצים אך רגע לפני שאתה מחפש אחר אולם או גן אירועים, רצוי מאוד שתרכוש עבור אהובתך טבעת אירוסין, לא כך?. במאמר הבא תוכל להכיר את אחת האפשרויות הטובות ביותר שעומדות בפנייך – טבעת אירוסין קלאסית המכונה גם – טבעת אירוסין סוליטר.
 

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2024 - הצהרת נגישות