צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

טבעות אירוסין, זו לא קנייה בלתי אפשרית

ניית טבעות אירוסין מרתיעה גברים רבים מכמה סיבות: הם לא מבינים ביהלומים, הם מפחדים שבת הזוג לא תאהב את הבחירה שלהם, ובכלל הידיעה שטבעת אירוסין כל כך יקרה מרתיעה בפני עצמה. אז הרשו לי לשבור לכן כמה מהמיתוסים על טבעות אירוסין:

מידע על יהלומים:

למזלנו כיום יש לנו מידע נגיש בכל תחום שהוא, גם על יהלומים. אפשר דרך האינטרנט לקבל מידע עדכני על סוגי יהלומים, הפרמטרים משפיעים על מחיריי היהלומים השונים, ובכלל כל מידע בתחום, המלצתי היא לקרוא, גם תעשירו את הידע שלכם וגם כאשר תגיעו למעמד הרכישה, השפה והמושגים לא היו זרים לכם.

לדעת מה בת הזוג אוהבת: גם כאן לא מדובר בתורה מסיני, רק לשים לב לפרטים, איזה תכשיטים היא עונדת (אם בכלל), האם היא נוהגת להתקשט בתכשיטים? או שהיא יותר טיפוס ספורטיבי. במידה ושמתם לב שהיא לא נוהגת לענוד תכשיטים באופן קבוע ויומיומי, היא כנראה תעדיף טבעת עדינה ודקה, במידה והיא כן, שימו לב לאיזה תכשיטים היא אוהבת במיוחד, מה היא עונדת באופן קבוע, תחמיאו לה על התכשיט וקרוב למדי שהיא תיתן לכם אינפורמציה רלוונטית לגביו.

מידת הטבעת:

תמיד אפשר לקחת לה טבעת וכך תהיה לכם אינדיקציה מדויקת יחסית למידה, או לקחת את כף ידה ולנסות התאים את מידת הקמיצה שלה לאחת האצבעות שלכם. וגם אם לא צלחתם במידה הנכונה, תמיד ניתן להקטין או להגדיל במידת הצורך ולרוב אין גובים על כך תשלום נוסף.

מחיר טבעת אירוסין:

בניגוד לדעה הרווחת טבעת אירוסין היא לא כל כך יקרה כמו שרובנו חושבים, נכון שיש גם טבעות בעשרות אלפי שקלים, אבל תופתעו לגלות שישנן טבעות בטווח המחירים של 1000 שח בלבד, ואפילו קצת פחות. כך שלא מדובר במשימה בלתי אפשרית.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

מדוע משתלם לרכוש טבעת אירוסין בקנייה ישירה

אין על כך צל של ספק – הטכנולוגיה הביאה עמה חידושים בכל הנוגע אל עולם הקנייה הוותיק אותו הכרנו עד לפני כמה שנים טובות. אחד מהדברים החיוביים והנוחים ביותר שהכניסה הטכנולוגיה אל חיינו הם אתרים בהם ניתן לרכוש מוצרים ובניהם תכשיטים ויהלומים בשיטת "אונליין" (כפי שאנו מכירים שיטה זו נקראת גם שיטת "הקנייה הישירה"). 

להמשך קריאה

הצעות הנישואין המושקעות ביותר

הצעות נישואין יכולות להיות מרגשות, רומנטיות וגם מפתיעות ומקוריות. אספנו לכם את 5 הצעות הנישואין המפתיעות, המושקעות וההזויות ביותר. וכמובן שאסור לשכוח שהצעה טובה מתחילה בטבעת אירוסין איכותית. לקטלוג טבעות אירוסין לחץ כאן

להמשך קריאה

הטיפים החשובים ביותר לתחזוק טבעת אירוסין

כשבחיר לבך העניק לך טבעת אירוסין, המשאלה הגדולה ביותר שהייתה לו היא שתאהבי את הטבעת. כעת, אחרי שהטבעת סללה את דרככם אל החופה, כל שנותר לו לבקש הוא שהתכשיט שקיבלת, אכן יהיה תכשיט לכל החיים. איך תבטיחי כי הטבעת אכן תלווה אותך לכל החיים? עם תחזוק נכון. לפנייך, חמשת הטיפים המובילים ביותר לשמירה על טבעת האירוסין:

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2023 - הצהרת נגישות