צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

טבעות אירוסין, זו לא קנייה בלתי אפשרית

ניית טבעות אירוסין מרתיעה גברים רבים מכמה סיבות: הם לא מבינים ביהלומים, הם מפחדים שבת הזוג לא תאהב את הבחירה שלהם, ובכלל הידיעה שטבעת אירוסין כל כך יקרה מרתיעה בפני עצמה. אז הרשו לי לשבור לכן כמה מהמיתוסים על טבעות אירוסין:

מידע על יהלומים:

למזלנו כיום יש לנו מידע נגיש בכל תחום שהוא, גם על יהלומים. אפשר דרך האינטרנט לקבל מידע עדכני על סוגי יהלומים, הפרמטרים משפיעים על מחיריי היהלומים השונים, ובכלל כל מידע בתחום, המלצתי היא לקרוא, גם תעשירו את הידע שלכם וגם כאשר תגיעו למעמד הרכישה, השפה והמושגים לא היו זרים לכם.

לדעת מה בת הזוג אוהבת: גם כאן לא מדובר בתורה מסיני, רק לשים לב לפרטים, איזה תכשיטים היא עונדת (אם בכלל), האם היא נוהגת להתקשט בתכשיטים? או שהיא יותר טיפוס ספורטיבי. במידה ושמתם לב שהיא לא נוהגת לענוד תכשיטים באופן קבוע ויומיומי, היא כנראה תעדיף טבעת עדינה ודקה, במידה והיא כן, שימו לב לאיזה תכשיטים היא אוהבת במיוחד, מה היא עונדת באופן קבוע, תחמיאו לה על התכשיט וקרוב למדי שהיא תיתן לכם אינפורמציה רלוונטית לגביו.

מידת הטבעת:

תמיד אפשר לקחת לה טבעת וכך תהיה לכם אינדיקציה מדויקת יחסית למידה, או לקחת את כף ידה ולנסות התאים את מידת הקמיצה שלה לאחת האצבעות שלכם. וגם אם לא צלחתם במידה הנכונה, תמיד ניתן להקטין או להגדיל במידת הצורך ולרוב אין גובים על כך תשלום נוסף.

מחיר טבעת אירוסין:

בניגוד לדעה הרווחת טבעת אירוסין היא לא כל כך יקרה כמו שרובנו חושבים, נכון שיש גם טבעות בעשרות אלפי שקלים, אבל תופתעו לגלות שישנן טבעות בטווח המחירים של 1000 שח בלבד, ואפילו קצת פחות. כך שלא מדובר במשימה בלתי אפשרית.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

החלטתם להתארס, מה עכשיו?

אתם יוצאים עם מישהי כבר תקופה ארוכה והכול מרגיש לכם נכון, היא אהבת חייכם ואתם בטוחים שאתם רוצים להתחתן איתה. מה עושים עם זה כעת, כיצד מתקדמים לשלב הבא? התשובה היא פשוטה מאוד אנחנו צריכים להציע לה הצעת נישואים וכמה שיותר מהר יותר טוב. הצעת נישואין יכולה לבוא במגוון צורות ואין בה נכון ולא נכון.

להמשך קריאה

טבעת בחרת? חייבים הצעת נישואין מרגשת

לאחר מספר שנים מלאות באהבה, הגיע הרגע לעשות את ה-צעד ולמסד את הקשר שלכם. בשביל הצעת נישואין מרגשת צריך טבעת אירוסין מושלמת !

להמשך קריאה

טעויות נפוצות בבחירת טבעת אירוסין

רוב הצרכנים של טבעות אירוסין מגיעים עם ידע מועט בתחום הן על סגנונות העיצוב השונים והן על היהלומים. יחד עם זאת רוב הבחירות מושפעות מנראות הטבעת, עיצוב לא נכון של טבעת יכול לפגוע במראה היוקרתי של היהלום, כמו חדירת קרני האור ויציאתם, ובכך המראה הכללי של הטבעת נראה זול ופשוט יותר. 

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ