צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

טבעות אירוסין, זו לא קנייה בלתי אפשרית

ניית טבעות אירוסין מרתיעה גברים רבים מכמה סיבות: הם לא מבינים ביהלומים, הם מפחדים שבת הזוג לא תאהב את הבחירה שלהם, ובכלל הידיעה שטבעת אירוסין כל כך יקרה מרתיעה בפני עצמה. אז הרשו לי לשבור לכן כמה מהמיתוסים על טבעות אירוסין:

מידע על יהלומים:

למזלנו כיום יש לנו מידע נגיש בכל תחום שהוא, גם על יהלומים. אפשר דרך האינטרנט לקבל מידע עדכני על סוגי יהלומים, הפרמטרים משפיעים על מחיריי היהלומים השונים, ובכלל כל מידע בתחום, המלצתי היא לקרוא, גם תעשירו את הידע שלכם וגם כאשר תגיעו למעמד הרכישה, השפה והמושגים לא היו זרים לכם.

לדעת מה בת הזוג אוהבת: גם כאן לא מדובר בתורה מסיני, רק לשים לב לפרטים, איזה תכשיטים היא עונדת (אם בכלל), האם היא נוהגת להתקשט בתכשיטים? או שהיא יותר טיפוס ספורטיבי. במידה ושמתם לב שהיא לא נוהגת לענוד תכשיטים באופן קבוע ויומיומי, היא כנראה תעדיף טבעת עדינה ודקה, במידה והיא כן, שימו לב לאיזה תכשיטים היא אוהבת במיוחד, מה היא עונדת באופן קבוע, תחמיאו לה על התכשיט וקרוב למדי שהיא תיתן לכם אינפורמציה רלוונטית לגביו.

מידת הטבעת:

תמיד אפשר לקחת לה טבעת וכך תהיה לכם אינדיקציה מדויקת יחסית למידה, או לקחת את כף ידה ולנסות התאים את מידת הקמיצה שלה לאחת האצבעות שלכם. וגם אם לא צלחתם במידה הנכונה, תמיד ניתן להקטין או להגדיל במידת הצורך ולרוב אין גובים על כך תשלום נוסף.

מחיר טבעת אירוסין:

בניגוד לדעה הרווחת טבעת אירוסין היא לא כל כך יקרה כמו שרובנו חושבים, נכון שיש גם טבעות בעשרות אלפי שקלים, אבל תופתעו לגלות שישנן טבעות בטווח המחירים של 1000 שח בלבד, ואפילו קצת פחות. כך שלא מדובר במשימה בלתי אפשרית.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

הקריטריונים שמשפיעים על מחירי היהלומים

עומד רגע לפני בחירת טבעת אירוסין לאשתך לעתיד אך מעוניין, לפני הכול, לדעת בעצם על מה אתה משלם כאשר אתה רוכש טבעת עם יהלום? הגעת למקום הנכון. במאמר הבא נפרט בפנייך את הקריטריונים שמרכיבים את מחירו של היהלום וכך למעשה תוכל להגיע אל יום רכישת הטבעת עם ידע חשוב, ידע שיוכל לאפשר לך אפילו להוריד במחירה הסופי של הטבעת. מבולבל? קח אוויר ובוא נתחיל.

להמשך קריאה

הטיפים החשובים ביותר לתחזוק טבעת אירוסין

כשבחיר לבך העניק לך טבעת אירוסין, המשאלה הגדולה ביותר שהייתה לו היא שתאהבי את הטבעת. כעת, אחרי שהטבעת סללה את דרככם אל החופה, כל שנותר לו לבקש הוא שהתכשיט שקיבלת, אכן יהיה תכשיט לכל החיים. איך תבטיחי כי הטבעת אכן תלווה אותך לכל החיים? עם תחזוק נכון. לפנייך, חמשת הטיפים המובילים ביותר לשמירה על טבעת האירוסין:

להמשך קריאה

טבעות אירוסין ? אפשר גם להוסיף

כאשר אתם מתכוננים להציע נישואין לאחת והיחידה, אתם בוודאי חושבים על חיפוש ורכישה של טבעת אירוסין עבורה. אך לעיתים ניתן לחשוב קצת יותר – טבעת אירוסין היא סמל מיוחד, אך היא יכולה גם להוות חלק מסט תכשיטים יפהפה. אפשר לרכוש גם תוספות יפות לטבעת אירוסין, ולהפוך אותה לתכשיט, ולהרבה יותר מרק סמל לאירוסין.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2022