צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

טבעות אירוסין, זו לא קנייה בלתי אפשרית

ניית טבעות אירוסין מרתיעה גברים רבים מכמה סיבות: הם לא מבינים ביהלומים, הם מפחדים שבת הזוג לא תאהב את הבחירה שלהם, ובכלל הידיעה שטבעת אירוסין כל כך יקרה מרתיעה בפני עצמה. אז הרשו לי לשבור לכן כמה מהמיתוסים על טבעות אירוסין:

מידע על יהלומים:

למזלנו כיום יש לנו מידע נגיש בכל תחום שהוא, גם על יהלומים. אפשר דרך האינטרנט לקבל מידע עדכני על סוגי יהלומים, הפרמטרים משפיעים על מחיריי היהלומים השונים, ובכלל כל מידע בתחום, המלצתי היא לקרוא, גם תעשירו את הידע שלכם וגם כאשר תגיעו למעמד הרכישה, השפה והמושגים לא היו זרים לכם.

לדעת מה בת הזוג אוהבת: גם כאן לא מדובר בתורה מסיני, רק לשים לב לפרטים, איזה תכשיטים היא עונדת (אם בכלל), האם היא נוהגת להתקשט בתכשיטים? או שהיא יותר טיפוס ספורטיבי. במידה ושמתם לב שהיא לא נוהגת לענוד תכשיטים באופן קבוע ויומיומי, היא כנראה תעדיף טבעת עדינה ודקה, במידה והיא כן, שימו לב לאיזה תכשיטים היא אוהבת במיוחד, מה היא עונדת באופן קבוע, תחמיאו לה על התכשיט וקרוב למדי שהיא תיתן לכם אינפורמציה רלוונטית לגביו.

מידת הטבעת:

תמיד אפשר לקחת לה טבעת וכך תהיה לכם אינדיקציה מדויקת יחסית למידה, או לקחת את כף ידה ולנסות התאים את מידת הקמיצה שלה לאחת האצבעות שלכם. וגם אם לא צלחתם במידה הנכונה, תמיד ניתן להקטין או להגדיל במידת הצורך ולרוב אין גובים על כך תשלום נוסף.

מחיר טבעת אירוסין:

בניגוד לדעה הרווחת טבעת אירוסין היא לא כל כך יקרה כמו שרובנו חושבים, נכון שיש גם טבעות בעשרות אלפי שקלים, אבל תופתעו לגלות שישנן טבעות בטווח המחירים של 1000 שח בלבד, ואפילו קצת פחות. כך שלא מדובר במשימה בלתי אפשרית.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

הצעות הנישואין הפרועות ביותר

אז אחרי שראית טבעות אירוסין קלאסיות, הגיע כעת הזמן להתפנות להפקת ההצעה. הנה לך כמה רעיונות מרגשים, יוצאי דופן ומפתיעים במיוחד.

להמשך קריאה

טבעות אירוסין, זו לא קנייה בלתי אפשרית

קניית טבעות אירוסין מרתיעה גברים רבים מכמה סיבות: הם לא מבינים ביהלומים, הם מפחדים שבת הזוג לא תאהב את הבחירה שלהם, ובכלל הידיעה שטבעת אירוסין כל כך יקרה מרתיעה בפני עצמה. אז הרשו לי לשבור לכן כמה מהמיתוסים על טבעות אירוסין:

להמשך קריאה

מיתוסים של הצעות נישואין

לא נהרוס לגמרי כי זה נכון – מדובר על רקע קסום, אבל לא תסכימו אותנו אם נאמר שיש משהו יותר מקסים בטבעיות ואפילו נסתכן ונאמר – בפשטות? יצאנו לבדוק אודות 6 המיתוסים הגדולים ביותר על הצעות הנישואין.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ