צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

טבעות אירוסין תואמות לגבר ולאשה

התארסתם? מזל טוב! איפה טבעות האירוסין? היום כבר מקובל שגבר עונד טבעת נישואין. אבל מה עם טבעת אירוסין? ולמה לא להתאים את טבעת הגבר לזו של האשה?

מזל טוב! נפגשתם, הכרתם, והחלטתם להתחתן. אבל החתונה בעוד הרבה זמן, ובינתיים, בא לכם לקנות, לשניכם, טבעות אירוסין. ואם אפשר, שתקנו את טבעות האירוסין שלכם ישר מהבורסה. כי בעצם, למה לא? שם תוכלו למצוא גם טבעות אירוסין איכותיות, וגם טבעות אירוסין זולות יותר מאשר בחנויות הרגילות. בנוסף, תרוויחו טיול מעניין ביחד.

אז הנה, הגעתם לפה כי אתם מחפשים טבעות אירוסין תואמות. ולא הרבה אנשים מוכרים טבעות אירוסין תואמות לגבר ולאשה. למעשה, לא הרבה מוכרים טבעות אירוסין מיוחדות עבור גברים. וזה קצת מתסכל, לא? אבל יותר מתסכל, שאתם עוד לא בטוחים מה בדיוק כדאי לכם לקנות. אז בואו ננסה לחדד את השאלה.

קודם כל, האם אתם מחפשים טבעת מזהב לבן או זהב צהוב? ואיך אתם מגדירים את המושג "טבעות תואמות"? האם אתם מעוניינים באותו עיצוב, רק שלאשה יש יהלום גדול ולגבר יהלום פצפון? אולי אתם בכלל לא מעוניינים ביהלום עבור הגבר, ורוצים רק שהעיצוב של הטבעת יהיה זהה? מה התקציב שלכם? האם אתם מעוניינים בטבעות אירוסין זולות, כי אתם מתכוונים להשקיע הרבה כסף בטבעות הנישואין שלכם? אולי אתם רוצים לעשות הפוך – להשקיע הרבה כסף בטבעות אירוסין שוות, ולקנות טבעות נישואין זולות יותר?

לקריאה על : אלו תכשיטים מתאימים לגבר לחץ כאן

אוקיי, חידדנו. מה עושים עכשיו? לאן נוסעים כדי לקנות טכעת אירוסין?

אמרתם שאתם מעוניינם לקנות טבעות אירוסין ישר מהבורסה? אז קיבלתם. אבל בבורסה עצמה, יש הרבה אפשרויות. האם אתם מעוניינים לנסוע ישר לבורסה ולהתמקח? אם כן, אולי תקבלו הנחה...נו, חתן וכלה תמיד מקבלים הנחות, לא? אם לא, יש חנויות שאפשר לבקש מהם להזמין את היהלום (או יהלומים) שלכם ישר מהספק בבורסה. אתם תגידו במה אתם מעוניינים. והם מזמינים את זה קאסטם.

ואם אתם מחפשים זוג טבעות אירוסין זולות, אולי יהיה לכם כדאי לחכות למבצע. בינתיים תחפשו באינטרנט ותסתובבו בחנויות, כדי לקבל תמונה טובה יותר מה אתם מחפשים. אם קשה לקבל החלטה כשמדובר בטבעת אחת, הרי כשמדובר בטבעות תואמות ל2 אנשים, הדבר עוד יותר קשה. ולכן, כדאי לנסות להחליט על עיצוב הטבעות ביחד, לפני שיוצאים במטרה לקנות.

כשאתם קונים זוג טבעות אירוסין תואמות, תזכרו שהדבר הכי חשוב הוא לתאם ציפיות...ולא רק לגבי הטבעות, אלא באופן כללי.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

האם טבעת האירוסין מזהב אמיתי

האם קניתם טבעת אירוסין מזהב אמיתי? האם הטבעת שלכם באמת שווה את הכסף שהשקעתם בה? בואו תלמדו איך אפשר לגלות את האמת.

להמשך קריאה

התייעצות עם חברים - התמקד על אינסטגרם ופייסבוק

השימוש ברשתות החברתיות לא רלוונטי רק לאלו המפעילים פרופילים פרטיים, אלא גם לאלו המתפעלים פרופילים עסקיים. כיום, הודות לאינטרנט ניתן לרכוש את טבעת האירוסין בקלות יתרה, כאשר התודה הגדולה ניתנת בעיקר לפייסבוק ולאינסטגרם. למרות הסיוע הגדול שניתן מהחברים הטובים, ניתן לעשות את המסע הזה בצורה עוצמתית ואישית יותר לצד הכלים הדיגיטלים.

להמשך קריאה

כך תדע שהיא, בדיוק כמוך ? מוכנה לטבעת

 ועל כן הם מחפשים בכל עת רמזים שיאותתו להם כי היא אכן מוכנה. אתה חולם בלילה על טבעות אירוסין מיוחדות, על הכוס שתשבור בחופה ועל החיים המשותפים שלכם ביחד? סביר להניח שגם היא. אם אתה בכל זאת מחפש רמזים – אחד מהרמזים הבאים בהחלט יוכלו לסמן לך שאתם באותו המקום...

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2022