צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

טבעות אירוסין תואמות לגבר ולאשה

התארסתם? מזל טוב! איפה טבעות האירוסין? היום כבר מקובל שגבר עונד טבעת נישואין. אבל מה עם טבעת אירוסין? ולמה לא להתאים את טבעת הגבר לזו של האשה?

מזל טוב! נפגשתם, הכרתם, והחלטתם להתחתן. אבל החתונה בעוד הרבה זמן, ובינתיים, בא לכם לקנות, לשניכם, טבעות אירוסין. ואם אפשר, שתקנו את טבעות האירוסין שלכם ישר מהבורסה. כי בעצם, למה לא? שם תוכלו למצוא גם טבעות אירוסין איכותיות, וגם טבעות אירוסין זולות יותר מאשר בחנויות הרגילות. בנוסף, תרוויחו טיול מעניין ביחד.

אז הנה, הגעתם לפה כי אתם מחפשים טבעות אירוסין תואמות. ולא הרבה אנשים מוכרים טבעות אירוסין תואמות לגבר ולאשה. למעשה, לא הרבה מוכרים טבעות אירוסין מיוחדות עבור גברים. וזה קצת מתסכל, לא? אבל יותר מתסכל, שאתם עוד לא בטוחים מה בדיוק כדאי לכם לקנות. אז בואו ננסה לחדד את השאלה.

קודם כל, האם אתם מחפשים טבעת מזהב לבן או זהב צהוב? ואיך אתם מגדירים את המושג "טבעות תואמות"? האם אתם מעוניינים באותו עיצוב, רק שלאשה יש יהלום גדול ולגבר יהלום פצפון? אולי אתם בכלל לא מעוניינים ביהלום עבור הגבר, ורוצים רק שהעיצוב של הטבעת יהיה זהה? מה התקציב שלכם? האם אתם מעוניינים בטבעות אירוסין זולות, כי אתם מתכוונים להשקיע הרבה כסף בטבעות הנישואין שלכם? אולי אתם רוצים לעשות הפוך – להשקיע הרבה כסף בטבעות אירוסין שוות, ולקנות טבעות נישואין זולות יותר?

לקריאה על : אלו תכשיטים מתאימים לגבר לחץ כאן

אוקיי, חידדנו. מה עושים עכשיו? לאן נוסעים כדי לקנות טכעת אירוסין?

אמרתם שאתם מעוניינם לקנות טבעות אירוסין ישר מהבורסה? אז קיבלתם. אבל בבורסה עצמה, יש הרבה אפשרויות. האם אתם מעוניינים לנסוע ישר לבורסה ולהתמקח? אם כן, אולי תקבלו הנחה...נו, חתן וכלה תמיד מקבלים הנחות, לא? אם לא, יש חנויות שאפשר לבקש מהם להזמין את היהלום (או יהלומים) שלכם ישר מהספק בבורסה. אתם תגידו במה אתם מעוניינים. והם מזמינים את זה קאסטם.

ואם אתם מחפשים זוג טבעות אירוסין זולות, אולי יהיה לכם כדאי לחכות למבצע. בינתיים תחפשו באינטרנט ותסתובבו בחנויות, כדי לקבל תמונה טובה יותר מה אתם מחפשים. אם קשה לקבל החלטה כשמדובר בטבעת אחת, הרי כשמדובר בטבעות תואמות ל2 אנשים, הדבר עוד יותר קשה. ולכן, כדאי לנסות להחליט על עיצוב הטבעות ביחד, לפני שיוצאים במטרה לקנות.

כשאתם קונים זוג טבעות אירוסין תואמות, תזכרו שהדבר הכי חשוב הוא לתאם ציפיות...ולא רק לגבי הטבעות, אלא באופן כללי.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

הדרך שלנו להראות אהבה

היכולת להביע אהבה היא יכולת חשובה מאוד. קניית טבעת אירוסין לבת הזוג שלנו יכולה להיות דרך מעולה ורגישה מאוד להראות לה שאנחנו אוהבים אותה. טבעות אירוסין הן סמל לאהבה ולנתינה. הענקת טבעת אירוסין היא אקט סמלי של הצהרת אהבה ושל התחייבות.

להמשך קריאה

טבעת אירוסין בעיצוב אישי

הצעת הנישואין הינה הצעה מרגשת הנערכים אליה המון זמן. מדובר בהצעה שמדמה הפקת אירוע קטן שכן יש צורך להשקיע מחשבה בבחירת הלוקיישן להצעה, אופן ההצעה ובעיקר בחירת הטבעת. גברים רבים משקיעים מחשבה רבה בבחירת הטבעת ועבורם הטבעת היא הפנים של ההצעה ועל כן היא צריכה להיות מושלמת.

להמשך קריאה

הרי את מקודשת לי? לא רק בטבעת זו

אחד הרגעים המרגשים ביותר בחייו של כל בחור צעיר, הוא הרגע בו הוא מצהיר על אהבתו באופן רשמי, ומבקש מאהובתו להינשא לו. רבים עושים זאת על ידי רכישת טבעת אירוסין מרהיבה המרגשת את הכלה העתידית עד דמעות, ומצפים בכיליון עיניים לתשובה החיובית שלה. 

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2024 - הצהרת נגישות