צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

טבעות אירוסין תואמות לגבר ולאשה

התארסתם? מזל טוב! איפה טבעות האירוסין? היום כבר מקובל שגבר עונד טבעת נישואין. אבל מה עם טבעת אירוסין? ולמה לא להתאים את טבעת הגבר לזו של האשה?

מזל טוב! נפגשתם, הכרתם, והחלטתם להתחתן. אבל החתונה בעוד הרבה זמן, ובינתיים, בא לכם לקנות, לשניכם, טבעות אירוסין. ואם אפשר, שתקנו את טבעות האירוסין שלכם ישר מהבורסה. כי בעצם, למה לא? שם תוכלו למצוא גם טבעות אירוסין איכותיות, וגם טבעות אירוסין זולות יותר מאשר בחנויות הרגילות. בנוסף, תרוויחו טיול מעניין ביחד.

אז הנה, הגעתם לפה כי אתם מחפשים טבעות אירוסין תואמות. ולא הרבה אנשים מוכרים טבעות אירוסין תואמות לגבר ולאשה. למעשה, לא הרבה מוכרים טבעות אירוסין מיוחדות עבור גברים. וזה קצת מתסכל, לא? אבל יותר מתסכל, שאתם עוד לא בטוחים מה בדיוק כדאי לכם לקנות. אז בואו ננסה לחדד את השאלה.

קודם כל, האם אתם מחפשים טבעת מזהב לבן או זהב צהוב? ואיך אתם מגדירים את המושג "טבעות תואמות"? האם אתם מעוניינים באותו עיצוב, רק שלאשה יש יהלום גדול ולגבר יהלום פצפון? אולי אתם בכלל לא מעוניינים ביהלום עבור הגבר, ורוצים רק שהעיצוב של הטבעת יהיה זהה? מה התקציב שלכם? האם אתם מעוניינים בטבעות אירוסין זולות, כי אתם מתכוונים להשקיע הרבה כסף בטבעות הנישואין שלכם? אולי אתם רוצים לעשות הפוך – להשקיע הרבה כסף בטבעות אירוסין שוות, ולקנות טבעות נישואין זולות יותר?

לקריאה על : אלו תכשיטים מתאימים לגבר לחץ כאן

אוקיי, חידדנו. מה עושים עכשיו? לאן נוסעים כדי לקנות טכעת אירוסין?

אמרתם שאתם מעוניינם לקנות טבעות אירוסין ישר מהבורסה? אז קיבלתם. אבל בבורסה עצמה, יש הרבה אפשרויות. האם אתם מעוניינים לנסוע ישר לבורסה ולהתמקח? אם כן, אולי תקבלו הנחה...נו, חתן וכלה תמיד מקבלים הנחות, לא? אם לא, יש חנויות שאפשר לבקש מהם להזמין את היהלום (או יהלומים) שלכם ישר מהספק בבורסה. אתם תגידו במה אתם מעוניינים. והם מזמינים את זה קאסטם.

ואם אתם מחפשים זוג טבעות אירוסין זולות, אולי יהיה לכם כדאי לחכות למבצע. בינתיים תחפשו באינטרנט ותסתובבו בחנויות, כדי לקבל תמונה טובה יותר מה אתם מחפשים. אם קשה לקבל החלטה כשמדובר בטבעת אחת, הרי כשמדובר בטבעות תואמות ל2 אנשים, הדבר עוד יותר קשה. ולכן, כדאי לנסות להחליט על עיצוב הטבעות ביחד, לפני שיוצאים במטרה לקנות.

כשאתם קונים זוג טבעות אירוסין תואמות, תזכרו שהדבר הכי חשוב הוא לתאם ציפיות...ולא רק לגבי הטבעות, אלא באופן כללי.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

רעיונות מקוריים להצעת נישואין מרגשת

לאחר מסע לא פשוט של חיפוש אחר הטבעת המושלמת, הגיע הרגע לברר איך בעצם כדאי להציע נישואין. 5 הצעות מרגשות שיבטיחו לך תשובה חיובית – לפניך.

להמשך קריאה

מה לא לעשות כשקונים טבעת אירוסין

ישנן טעויות רבות ונפוצות בקניית טבעות אירוסין שכמעט כל אחד יכול להתקל בהן.  במאמר זה נמנה חלק מהטעויות ונספק פתרונות נכונים, על מנת שתוכלו לקנות טבעת אירוסין איכותית, במחיר הגיוני, ועם תוצאות איכותיות.

להמשך קריאה

טבעת מנצחת לא חייבת לכלול יהלום גדול מאד

המון גברים רוצים להציע הצעת נישואין כמה שיותר גדולה, כמה שיותר גרנדיוזית וכמה שיותר יקרה. כידוע, חלק בלתי נפרד, ובמידה רבה החלק המהותי והמרכזי ביותר בהצעה הוא לא אחר מטבעת האירוסין. למרות שנדמה כי הדרך להפתיע ולרגש היא באמצעות טבעת המשובצת ביהלום היקר ביותר, דעו כי תוכלו להפתיע ולרגש עם תקציב צנוע יותר וגם עם יהלום קצת קטן יותר מזה שאתם רוצים להעניק.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ