צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

טבעות אירוסין תואמות לגבר ולאשה

התארסתם? מזל טוב! איפה טבעות האירוסין? היום כבר מקובל שגבר עונד טבעת נישואין. אבל מה עם טבעת אירוסין? ולמה לא להתאים את טבעת הגבר לזו של האשה?

מזל טוב! נפגשתם, הכרתם, והחלטתם להתחתן. אבל החתונה בעוד הרבה זמן, ובינתיים, בא לכם לקנות, לשניכם, טבעות אירוסין. ואם אפשר, שתקנו את טבעות האירוסין שלכם ישר מהבורסה. כי בעצם, למה לא? שם תוכלו למצוא גם טבעות אירוסין איכותיות, וגם טבעות אירוסין זולות יותר מאשר בחנויות הרגילות. בנוסף, תרוויחו טיול מעניין ביחד.

אז הנה, הגעתם לפה כי אתם מחפשים טבעות אירוסין תואמות. ולא הרבה אנשים מוכרים טבעות אירוסין תואמות לגבר ולאשה. למעשה, לא הרבה מוכרים טבעות אירוסין מיוחדות עבור גברים. וזה קצת מתסכל, לא? אבל יותר מתסכל, שאתם עוד לא בטוחים מה בדיוק כדאי לכם לקנות. אז בואו ננסה לחדד את השאלה.

קודם כל, האם אתם מחפשים טבעת מזהב לבן או זהב צהוב? ואיך אתם מגדירים את המושג "טבעות תואמות"? האם אתם מעוניינים באותו עיצוב, רק שלאשה יש יהלום גדול ולגבר יהלום פצפון? אולי אתם בכלל לא מעוניינים ביהלום עבור הגבר, ורוצים רק שהעיצוב של הטבעת יהיה זהה? מה התקציב שלכם? האם אתם מעוניינים בטבעות אירוסין זולות, כי אתם מתכוונים להשקיע הרבה כסף בטבעות הנישואין שלכם? אולי אתם רוצים לעשות הפוך – להשקיע הרבה כסף בטבעות אירוסין שוות, ולקנות טבעות נישואין זולות יותר?

לקריאה על : אלו תכשיטים מתאימים לגבר לחץ כאן

אוקיי, חידדנו. מה עושים עכשיו? לאן נוסעים כדי לקנות טכעת אירוסין?

אמרתם שאתם מעוניינם לקנות טבעות אירוסין ישר מהבורסה? אז קיבלתם. אבל בבורסה עצמה, יש הרבה אפשרויות. האם אתם מעוניינים לנסוע ישר לבורסה ולהתמקח? אם כן, אולי תקבלו הנחה...נו, חתן וכלה תמיד מקבלים הנחות, לא? אם לא, יש חנויות שאפשר לבקש מהם להזמין את היהלום (או יהלומים) שלכם ישר מהספק בבורסה. אתם תגידו במה אתם מעוניינים. והם מזמינים את זה קאסטם.

ואם אתם מחפשים זוג טבעות אירוסין זולות, אולי יהיה לכם כדאי לחכות למבצע. בינתיים תחפשו באינטרנט ותסתובבו בחנויות, כדי לקבל תמונה טובה יותר מה אתם מחפשים. אם קשה לקבל החלטה כשמדובר בטבעת אחת, הרי כשמדובר בטבעות תואמות ל2 אנשים, הדבר עוד יותר קשה. ולכן, כדאי לנסות להחליט על עיצוב הטבעות ביחד, לפני שיוצאים במטרה לקנות.

כשאתם קונים זוג טבעות אירוסין תואמות, תזכרו שהדבר הכי חשוב הוא לתאם ציפיות...ולא רק לגבי הטבעות, אלא באופן כללי.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

מציאת מידת טבעת אירוסין

אם כי בימינו יותר ויותר טבעות אירוסין נקנות על ידי שני בני הזוג במשותף, עדיין הגורם השכיח ביותר אצל רוב בני הזוג בעת הצעת נישואין הוא ההפתעה.

להמשך קריאה

טבעות אירוסין תואמות לגבר ולאשה

התארסתם? מזל טוב! איפה טבעות האירוסין? היום כבר מקובל שגבר עונד טבעת נישואין. אבל מה עם טבעת אירוסין? ולמה לא להתאים את טבעת הגבר לזו של האשה?

להמשך קריאה

טבעות אירוסין, זו לא קנייה בלתי אפשרית

קניית טבעות אירוסין מרתיעה גברים רבים מכמה סיבות: הם לא מבינים ביהלומים, הם מפחדים שבת הזוג לא תאהב את הבחירה שלהם, ובכלל הידיעה שטבעת אירוסין כל כך יקרה מרתיעה בפני עצמה. אז הרשו לי לשבור לכן כמה מהמיתוסים על טבעות אירוסין:

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ