צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

טבעות אירוסין על פי היהדות

טבעות אירוסין הן הטבעות אשר משמשות את החתן בהצעת הנישואין לכלתו, או ניתנות לכלה לאחר האירוסין. טבעות אירוסין הן אלה שלמעשה מסמלות את היותה של האישה מאורסת לגבר. חברת דיאמור מציעה לכם מגוון עיצובים יפהפיים של טבעות אירוסין במחירים משתלמים במיוחד. לקטלוג טבעות המלא של דיאמור לחץ כאן

טבעות אירוסין על פי היהדות:

טבעות אירוסין אינן חובה מבחינת ההלכה היהודית. הטבעות היחידות אשר תופסות מבחינת ההלכה, הן טבעות הנישואין, שניתנות במהלך החופה. אולם למרות זאת, מרבית החתנים נוהגים להעניק לכלותיהם טבעות אירוסין משובצות ביהלומים, כסמל להיותם מאורסים וכמתנה ייחודית לכלה. מתן של טבעות אירוסין מהווה מעין הקדמה לא פורמלית לחתונה, הצהרת כוונות וסימן לרצינות, אולם אין בהן התחייבות כלשהי לחתונה או מעמד הלכתי כלשהו.

איך נראות טבעות אירוסין?

במרבית המקרים, טבעות אירוסין משובצות ביהלום אחד או יותר, או באבני חן. הסיבה לכך שישנן אבנים המשובצות בטבעות אירוסין היא, בין השאר, משום ששיבוצים כאלה אסורים בטבעת נישואין. טבעת נישואין חייבת להיות עשויה מחומר אחד, ללא שיבוצים, ולדעת המחמירים גם ללא חריטות ועיטורים – כאשר המטרה היא שהכלה תדע את שוויה האמתי של הטבעת. מכיוון שכך, מרבית החתנים מעוניינים להעניק לכלותיהם גם טבעת שתהיה יפה, יוקרתית ונוצצת, ומשתמשים בטבעות אירוסין כהזדמנות לעשות זאת. הבחירה של טבעות אירוסין תלויה באופן מלא בטעמה האישי של הכלה, אשר לעיתים אף בוחרת אותה ביחד עם בעלה לעתיד, מכיוון שאין לדוגמא או לצורה של הטבעת שום משמעות הלכתית.

דיאמור:

חברת דיאמור שמה לה למטרה לייצר טבעות אירוסין מרהיבות, במחירים נוחים. אין סיבה לשלם הון על טבעות אירוסין! אפשר לרכוש טבעות אירוסין יפהפיות, בכל הסגנונות, במחירים משתלמים במיוחד, רק בדיאמור. בדיאמור תוכלו ליהנות ממגוון דגמים של טבעות, בסגנון קלאסי או וינטג', בעיצוב רגיל או טוויסט, בשיבוץ של יהלום אחד, יהלומים רבים או אבני חן אחרות, וכן הלאה. בדיאמור תוכלו למצוא בקלות בדיוק את הטבעת שאתם מחפשים.

רוצה למצוא טבעות אירוסין שיהיו לטעמה של כלתך? בוא עוד היום ל-דיאמור!

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

טבעות אירוסין, זו לא קנייה בלתי אפשרית

קניית טבעות אירוסין מרתיעה גברים רבים מכמה סיבות: הם לא מבינים ביהלומים, הם מפחדים שבת הזוג לא תאהב את הבחירה שלהם, ובכלל הידיעה שטבעת אירוסין כל כך יקרה מרתיעה בפני עצמה. אז הרשו לי לשבור לכן כמה מהמיתוסים על טבעות אירוסין:

להמשך קריאה

חבר קרוב מציע נישואין, למה שלא תרכשו טבעת יחד

מצד אחד מדובר על הצעה מאד אינטימית ופרטית, אך מצד שני, תוכלו להפוך אותה לחוויה חזקה שבה תהיו שותפים מלאים. לקראת הצעת הנישואין של כל אחד מכם, הרי שתוכלו לרכוש ביחד טבעת לאהובתכם, ולהפוך את מלאכת רכישת הטבעת לחוויה גדולה של שניכם. מה יוצא לכם מזה? הרבה מעבר למה שתוכלו לדמיין.

להמשך קריאה

כיצד נדע כי הגיע הזמן להציע נישואין?

אין ספק שהצעת נישואין זה אחד האירועים המרגשים ביותר שיש ולא בכדי. בהצעת נישואין אנו למעשה מתחייבים על עתידנו ומביעים בקול את הרצון לחיות לנצח נצחים עם אהבת ליבנו. לא סתם הצעות נישואים תפסו מקום כה חשוב בפולקלור המקומי ולא סתם אנו עושים הכול בכדי שהצעת הנישואין תהיה הכי מיוחדת שאפשר.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ