צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

טבעות אירוסין על פי היהדות

טבעות אירוסין הן הטבעות אשר משמשות את החתן בהצעת הנישואין לכלתו, או ניתנות לכלה לאחר האירוסין. טבעות אירוסין הן אלה שלמעשה מסמלות את היותה של האישה מאורסת לגבר. חברת דיאמור מציעה לכם מגוון עיצובים יפהפיים של טבעות אירוסין במחירים משתלמים במיוחד. לקטלוג טבעות המלא של דיאמור לחץ כאן

טבעות אירוסין על פי היהדות:

טבעות אירוסין אינן חובה מבחינת ההלכה היהודית. הטבעות היחידות אשר תופסות מבחינת ההלכה, הן טבעות הנישואין, שניתנות במהלך החופה. אולם למרות זאת, מרבית החתנים נוהגים להעניק לכלותיהם טבעות אירוסין משובצות ביהלומים, כסמל להיותם מאורסים וכמתנה ייחודית לכלה. מתן של טבעות אירוסין מהווה מעין הקדמה לא פורמלית לחתונה, הצהרת כוונות וסימן לרצינות, אולם אין בהן התחייבות כלשהי לחתונה או מעמד הלכתי כלשהו.

איך נראות טבעות אירוסין?

במרבית המקרים, טבעות אירוסין משובצות ביהלום אחד או יותר, או באבני חן. הסיבה לכך שישנן אבנים המשובצות בטבעות אירוסין היא, בין השאר, משום ששיבוצים כאלה אסורים בטבעת נישואין. טבעת נישואין חייבת להיות עשויה מחומר אחד, ללא שיבוצים, ולדעת המחמירים גם ללא חריטות ועיטורים – כאשר המטרה היא שהכלה תדע את שוויה האמתי של הטבעת. מכיוון שכך, מרבית החתנים מעוניינים להעניק לכלותיהם גם טבעת שתהיה יפה, יוקרתית ונוצצת, ומשתמשים בטבעות אירוסין כהזדמנות לעשות זאת. הבחירה של טבעות אירוסין תלויה באופן מלא בטעמה האישי של הכלה, אשר לעיתים אף בוחרת אותה ביחד עם בעלה לעתיד, מכיוון שאין לדוגמא או לצורה של הטבעת שום משמעות הלכתית.

דיאמור:

חברת דיאמור שמה לה למטרה לייצר טבעות אירוסין מרהיבות, במחירים נוחים. אין סיבה לשלם הון על טבעות אירוסין! אפשר לרכוש טבעות אירוסין יפהפיות, בכל הסגנונות, במחירים משתלמים במיוחד, רק בדיאמור. בדיאמור תוכלו ליהנות ממגוון דגמים של טבעות, בסגנון קלאסי או וינטג', בעיצוב רגיל או טוויסט, בשיבוץ של יהלום אחד, יהלומים רבים או אבני חן אחרות, וכן הלאה. בדיאמור תוכלו למצוא בקלות בדיוק את הטבעת שאתם מחפשים.

רוצה למצוא טבעות אירוסין שיהיו לטעמה של כלתך? בוא עוד היום ל-דיאמור!

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

לא מה שחשבתם - מנפצים מיתוסים על טבעות אירוסין זהב לבן

מיתוסים ואגדות אורבניות לא מפסיקים לגדוש את ענף טבעות האירוסין, בדגש על טבעות אירוסין זהב לבן. גם אתם רוצים לרכוש טבעת מסוג זהב זה אך מושפעים מאד מכל המיתוסים שמסביב? הגיע הזמן פעם אחת ולתמיד לשים להם סוף!

להמשך קריאה

לפני רכישת טבעת אירוסין - דברים שחשוב לדעת

"דיאמור" שמחים להציע לכם טבעות אירוסין במבצע! הטבעות המוצעות במחירי מבצע הן טבעות איכותיות ומעוצבות, שהודות למחירי המבצע עוברות אל קידמת הבמה. לצד המקרים בהם טבעות במבצע אכן מומלצות לכם, גם ישנם מקרים בהם לא מומלץ כלל להתפתות אל מחירי מבצע. מתי תזהו טבעות במבצע שלא כדאי לכם לרכוש?

להמשך קריאה

טבעות אירוסין זהב צהוב יקרות יותר מזהב לבן?

נדמה כי אחת השאלות המהותיות והגדולות ביותר עם ההגעה אל חנות התכשיטים היא האם לבחור בטבעות מזהב לבן או טבעות מזהב צהוב. לאחר שאתם מגבשים את דעתכם על סוג ספציפי של זהב, עולה באופן אוטומטי גם השאלה האם טבעות אירוסין זהב צהוב יקרות יותר או זולות יותר בהשוואה לזהב הלבן.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2022