צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

טבעות אירוסין על פי היהדות

טבעות אירוסין הן הטבעות אשר משמשות את החתן בהצעת הנישואין לכלתו, או ניתנות לכלה לאחר האירוסין. טבעות אירוסין הן אלה שלמעשה מסמלות את היותה של האישה מאורסת לגבר. חברת דיאמור מציעה לכם מגוון עיצובים יפהפיים של טבעות אירוסין במחירים משתלמים במיוחד. לקטלוג טבעות המלא של דיאמור לחץ כאן

טבעות אירוסין על פי היהדות:

טבעות אירוסין אינן חובה מבחינת ההלכה היהודית. הטבעות היחידות אשר תופסות מבחינת ההלכה, הן טבעות הנישואין, שניתנות במהלך החופה. אולם למרות זאת, מרבית החתנים נוהגים להעניק לכלותיהם טבעות אירוסין משובצות ביהלומים, כסמל להיותם מאורסים וכמתנה ייחודית לכלה. מתן של טבעות אירוסין מהווה מעין הקדמה לא פורמלית לחתונה, הצהרת כוונות וסימן לרצינות, אולם אין בהן התחייבות כלשהי לחתונה או מעמד הלכתי כלשהו.

איך נראות טבעות אירוסין?

במרבית המקרים, טבעות אירוסין משובצות ביהלום אחד או יותר, או באבני חן. הסיבה לכך שישנן אבנים המשובצות בטבעות אירוסין היא, בין השאר, משום ששיבוצים כאלה אסורים בטבעת נישואין. טבעת נישואין חייבת להיות עשויה מחומר אחד, ללא שיבוצים, ולדעת המחמירים גם ללא חריטות ועיטורים – כאשר המטרה היא שהכלה תדע את שוויה האמתי של הטבעת. מכיוון שכך, מרבית החתנים מעוניינים להעניק לכלותיהם גם טבעת שתהיה יפה, יוקרתית ונוצצת, ומשתמשים בטבעות אירוסין כהזדמנות לעשות זאת. הבחירה של טבעות אירוסין תלויה באופן מלא בטעמה האישי של הכלה, אשר לעיתים אף בוחרת אותה ביחד עם בעלה לעתיד, מכיוון שאין לדוגמא או לצורה של הטבעת שום משמעות הלכתית.

דיאמור:

חברת דיאמור שמה לה למטרה לייצר טבעות אירוסין מרהיבות, במחירים נוחים. אין סיבה לשלם הון על טבעות אירוסין! אפשר לרכוש טבעות אירוסין יפהפיות, בכל הסגנונות, במחירים משתלמים במיוחד, רק בדיאמור. בדיאמור תוכלו ליהנות ממגוון דגמים של טבעות, בסגנון קלאסי או וינטג', בעיצוב רגיל או טוויסט, בשיבוץ של יהלום אחד, יהלומים רבים או אבני חן אחרות, וכן הלאה. בדיאמור תוכלו למצוא בקלות בדיוק את הטבעת שאתם מחפשים.

רוצה למצוא טבעות אירוסין שיהיו לטעמה של כלתך? בוא עוד היום ל-דיאמור!

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

טבעות אירוסין מעוצבות לסוגיהן

המונח טבעות אירוסין מעוצבות הינו כללי ומתאר מבחר רחב של טבעות אירוסין. רוב הטבעות היום נחשבות כטבעות מעוצבות. על מנת להבחין בהבדלים  של טבעות אירוסין מעוצבות ולא מעוצבות צריך לדעת מה נחשב כטבעת אירוסין מעוצבת.

להמשך קריאה

כל הסיבות לא לרכוש את טבעת האירוסין בחול

בכל עת שאתה רוכש עבורה תכשיט, אתה משקיע מחשבה רבה, אך בעת שמדובר על טבעת אירוסין, הרי שאתה משקיע אפילו יותר. חלק מהרצון להשקיע ולהפוך את רכישת הטבעת לרכישה גדולה ומיוחדת, מביאה אותך לשקול את רכישת הטבעת בחו"ל. מצד אחד מדובר על טבעת שנקנתה בחו"ל, אך מעבר לעובדה הזו, מדובר על רעיון שמתגלה כלא כל כך מוצלח. מדוע לא לרכוש טבעת אירוסין בחו"ל? כל הסיבות כאן.

להמשך קריאה

כמה כסף משקיעים בטבעת האירוסין?

לכאורה, כל מה שבאמת צריך כדי להציע נישואין זו אהבה גדולה. בפועל, בכדי להציע את ההצעה על פי כל חוקי הטקס, יש צורך גם בטבעת אירוסין שכפי שידוע לכולם עולה לגברים הנרגשים כסף. המציאות היא שישנם לא מעט גברים שנבוכים לדבר על כסף בהקשר של אהבה ושל רומנטיקה, אך זה בלתי נמנע: כיום, המון גברים מעוניינים לרכוש טבעות אירוסין מיוחדות אך במחירים נוחים שאינם חוצים את גבול היכולת הכלכלית שלהם.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2023 - הצהרת נגישות