צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

טבעות אירוסין לשניים

השוויוניות בין המינים הביאה עמה יתרונות רבים למעמדה של האישה, מבחינת תעסוקה, מעמדה החברתי, יכולות כלכליות, ואפילו הזכות הבסיסית לבחירה.

השוויון בין המינים הגיע גם לתחומי טבעות האירוסין

טבעת אירוסין מאז ומתמיד מסמלת את סטטוס האישה אל מול החברה, אישה העונדת טבעת אירוסין מתויגת בעיני הסביבה כי היא עומדת להינשא ואינה שייכת לחוג הרווקות. לעומת זאת גבר אינו נושא שום סימן חברתי שהוא עומד לבוא בברית נישואין, עד לחתונה שבה הגבר עונד טבעת המסמלת את היותו נשוי. 

חלק משיווין בין המינים הביא גם את השינוי המוסכמה החברתית כי האישה היא היחידה שעונדת טבעת אירוסין והיום גם הגברים מצטרפים למעגל של טבעות אירוסין. המגמה של גבר המציע נישואין לאישה הולכת ופוחתת עם השנים. נשים וגברים מגיעים להחלטה משותפת שהגיע הזמן לקחת את היחסים לשלב הבא ולבוא  בברית הנישואין, והם רוכשים יחד טבעת אירוסין לאישה אך גם לגבר.

טבעות אירוסין של נשים וגברים נבדלות במראה שלהן, בעוד האישה מעדיפה טבעת מעוטרת יהלומים הגבר יעדיף טבעת בעלת מראה נקי המזכירה את עיצוב של טבעת הנישואין אך ניתן לשחק עם העיצובים השונים כי בניגוד לטבעת נישואין, העומדת בחוקים הכתובים בהלכה (מתכת אחידה, ללא שיבוצים ועיטורים), טבעת אירוסין לגבר יכולה להתאים לאופיו במגוון עיצובים. 

עיצובי טבעות אירוסין לגברים:

טבעת אירוסין עם יהלום שחור- טבעת בעיצוב גברי במיוחד עשויה זהב לבן או צהוב ובמרכזה יהלום שחור בחיתוך מרובע שקוע בתוך הטבעת. היהלום השחור אינו בולט החוצה מתוך הטבעת סגנון עיצוב זה מעניק מראה אחיד ונקי. שילוב של זהב לבן עם יהלום שחור הוא מראה מודרני, לעומת זהב צהוב עם יהלום שחור המזכיר לנו עיצוב בעל אופי עתיק יותר. 

טבעת אירוסין ללא יהלומים- טבעת שמאוד מזכירה טבעת נישואין  אך ניתן לבצע לאורכה עיטורים שונים על גבי הזהב המעניקים לטבעת מראה שונה ומיוחד מטבעת נישואין.

טבעת בשיבוץ שורה- הטבעת שעשויה זהב לבן, צהוב, או אדום לכל אורכה משובצים יהלומים קטנים לבנים/שחורים או שילוב של שניהם טבעת זו בעלת מראה יוקרתי ועשיר אך באיפוק אלגנטי.

לזוג העומד להינשא יש עוד החלטות רבות שעליהם לבצע יחד כזוג, רכישה של טבעות אירוסין משותפות היא הראשונה מבין כל החלטות האחרות שהם עומדים לבצע, אך מכינה אותם לעתיד משותף של קבלת החלטות גדולות ומכריעות בהמשך חיים.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

שיבוץ יהלומים בטבעות אירוסין

אחד המשפטים המפורסמים ביותר באחד משיריה של מרלין מונרו הוא "יהלומים הם החברים הכי טובים של האשה". כמובן שזהו משפט הומוריסטי אבל יש בו מן האמת

להמשך קריאה

לפני שאתה מציע נישואין מה צריך לדעת

אתה מאוהב עד עצמותיך, יש לך פרפרים כאשר אתה נזכר בה, ואתה החלטת שהיא שאישה שאתה רוצה לצידך למשך שארית חייך, אתה הולך להציע לה נישואין,  התייעצת עם חברים וקרובי משפחה קיבלת את בירכתם ואתה רוצה לדעת איך לפעול.

להמשך קריאה

טבעת מנצחת לא חייבת לכלול יהלום גדול מאד

המון גברים רוצים להציע הצעת נישואין כמה שיותר גדולה, כמה שיותר גרנדיוזית וכמה שיותר יקרה. כידוע, חלק בלתי נפרד, ובמידה רבה החלק המהותי והמרכזי ביותר בהצעה הוא לא אחר מטבעת האירוסין. למרות שנדמה כי הדרך להפתיע ולרגש היא באמצעות טבעת המשובצת ביהלום היקר ביותר, דעו כי תוכלו להפתיע ולרגש עם תקציב צנוע יותר וגם עם יהלום קצת קטן יותר מזה שאתם רוצים להעניק.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ