צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

טבעות אירוסין לשניים

השוויוניות בין המינים הביאה עמה יתרונות רבים למעמדה של האישה, מבחינת תעסוקה, מעמדה החברתי, יכולות כלכליות, ואפילו הזכות הבסיסית לבחירה.

השוויון בין המינים הגיע גם לתחומי טבעות האירוסין

טבעת אירוסין מאז ומתמיד מסמלת את סטטוס האישה אל מול החברה, אישה העונדת טבעת אירוסין מתויגת בעיני הסביבה כי היא עומדת להינשא ואינה שייכת לחוג הרווקות. לעומת זאת גבר אינו נושא שום סימן חברתי שהוא עומד לבוא בברית נישואין, עד לחתונה שבה הגבר עונד טבעת המסמלת את היותו נשוי. 

חלק משיווין בין המינים הביא גם את השינוי המוסכמה החברתית כי האישה היא היחידה שעונדת טבעת אירוסין והיום גם הגברים מצטרפים למעגל של טבעות אירוסין. המגמה של גבר המציע נישואין לאישה הולכת ופוחתת עם השנים. נשים וגברים מגיעים להחלטה משותפת שהגיע הזמן לקחת את היחסים לשלב הבא ולבוא  בברית הנישואין, והם רוכשים יחד טבעת אירוסין לאישה אך גם לגבר.

טבעות אירוסין של נשים וגברים נבדלות במראה שלהן, בעוד האישה מעדיפה טבעת מעוטרת יהלומים הגבר יעדיף טבעת בעלת מראה נקי המזכירה את עיצוב של טבעת הנישואין אך ניתן לשחק עם העיצובים השונים כי בניגוד לטבעת נישואין, העומדת בחוקים הכתובים בהלכה (מתכת אחידה, ללא שיבוצים ועיטורים), טבעת אירוסין לגבר יכולה להתאים לאופיו במגוון עיצובים. 

עיצובי טבעות אירוסין לגברים:

טבעת אירוסין עם יהלום שחור- טבעת בעיצוב גברי במיוחד עשויה זהב לבן או צהוב ובמרכזה יהלום שחור בחיתוך מרובע שקוע בתוך הטבעת. היהלום השחור אינו בולט החוצה מתוך הטבעת סגנון עיצוב זה מעניק מראה אחיד ונקי. שילוב של זהב לבן עם יהלום שחור הוא מראה מודרני, לעומת זהב צהוב עם יהלום שחור המזכיר לנו עיצוב בעל אופי עתיק יותר. 

טבעת אירוסין ללא יהלומים- טבעת שמאוד מזכירה טבעת נישואין  אך ניתן לבצע לאורכה עיטורים שונים על גבי הזהב המעניקים לטבעת מראה שונה ומיוחד מטבעת נישואין.

טבעת בשיבוץ שורה- הטבעת שעשויה זהב לבן, צהוב, או אדום לכל אורכה משובצים יהלומים קטנים לבנים/שחורים או שילוב של שניהם טבעת זו בעלת מראה יוקרתי ועשיר אך באיפוק אלגנטי.

לזוג העומד להינשא יש עוד החלטות רבות שעליהם לבצע יחד כזוג, רכישה של טבעות אירוסין משותפות היא הראשונה מבין כל החלטות האחרות שהם עומדים לבצע, אך מכינה אותם לעתיד משותף של קבלת החלטות גדולות ומכריעות בהמשך חיים.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

החלטתם להתארס, מה עכשיו?

אתם יוצאים עם מישהי כבר תקופה ארוכה והכול מרגיש לכם נכון, היא אהבת חייכם ואתם בטוחים שאתם רוצים להתחתן איתה. מה עושים עם זה כעת, כיצד מתקדמים לשלב הבא? התשובה היא פשוטה מאוד אנחנו צריכים להציע לה הצעת נישואים וכמה שיותר מהר יותר טוב. הצעת נישואין יכולה לבוא במגוון צורות ואין בה נכון ולא נכון.

להמשך קריאה

מה מייחד יהלומים מאבני חן אחרות

יהלומים הם חבריה הטובים של האישה כולנו מכירים את המשפט הזה ואכן יהלומים תופסים מקום מיוחד בליבה של אישה, זו הסיבה שטבעות אירוסין מכילות בהם יהלומים, כי כל גבר שמציע נישואין לבת זוגתו מקווה לקבל תשובה חיובית ולכבוש את ליבה עם טבעת אירוסין מעוטרת ביהלום. 

להמשך קריאה

הצעת נישואין קולינרית – איך עושים את זה?

לא באמת צריך להוסיף מילה על כך שאם ישנו תענוג גדול בחיים, הרי שהוא האוכל. איך תוכלו לשלב את הצעת הנישואין המרגשת שלכם באוכל ?

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2023 - הצהרת נגישות