צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

טבעות אירוסין זהב צהוב יקרות יותר מזהב לבן?

נדמה כי אחת השאלות המהותיות והגדולות ביותר עם ההגעה אל חנות התכשיטים היא האם לבחור בטבעות מזהב לבן או טבעות מזהב צהוב. לאחר שאתם מגבשים את דעתכם על סוג ספציפי של זהב, עולה באופן אוטומטי גם השאלה האם טבעות אירוסין זהב צהוב יקרות יותר או זולות יותר בהשוואה לזהב הלבן.

אם כן, כדאי לעשות סדר ולהשיב על השאלה המעסיקה המון גברים: ראשית, הטבעות מהזהב הלבן מבוססות על סגסוגת של זהב ובשילוב עם מתכות שונות כדוגמת כסף, אבץ ופלדיום. אל מתכות אלו מוסיפים מתכות נוספות שהן אלו התורמות למראה הבהיר שהמון נשים כמהות לו. מנגד, טבעות אירוסין זהב צהוב מבוססות על ערבוב של כמה מתכות שונות שגוונן זהוב יותר – כדוגמת פלטינה או ניקל. איזה זהב יקר יותר, אם בכלל? כבר תגלו:

אחת ולתמיד: איזה זהב נחשב יותר?

לא מעט גברים סבורים כי סוג מסוים של זהב יקר יותר בהשוואה לסוג אחר, כאשר לרוב מייחסים לזהב צהוב תכונות יקרות יותר, כך שרבים מאמינים כי טבעות אירוסין זהב צהוב הן יקרות יותר. אולי תופתעו לגלות, אך סוג הזהב אינו מה שמייקר או מוזיל את הטבעת. צבע הזהב הינו עניין אסתטי בלבד, כאשר הבחירה שלכם צריכה להיות מבוססת על העדפה אישית של בת הזוג שלכם. לצבע הזהב אין כל השפעה על המחיר הסופי של הטבעת. יחד עם זאת, כן חשוב לדעת כי יהיו הבדלים במחירי הטבעות בעקבות פרמטרים שונים כמו סוג המתכות המשולבות עם הזהב ומשקל הזהב הכולל. באופן כללי, כל עוד הטבעת מכילה יותר זהב ופחות מתכות מסוגים אחרים, כך העלות שלה גבוהה יותר.

עוד הרבה לפני העלות: מה בת הזוג שלך אוהבת?

אז לשמחתכם צבע הזהב אינו משפיע על עלות הטבעת, אך ללא כל קשר כדאי להתחיל את מסע החיפושים עם איפיון טעמה האישי של האחת שלכם. המשמעות היא שטבעת אירוסין אינה טבעת שכדאי לרכוש על פי שיקולים כלכליים בלבד, אלא בעיקר על פי העדפה אישית. הסיבה מאד פשוטה: טבעת האירוסין היא תכשיט לכל החיים, כך ששביעות רצונה של בת הזוג שלכם חשובה יותר מאי פעם.

היהלומים: הם אלו המשפיעים יותר מכל על המחיר

טבעות אירוסין זהב צהוב או טבעות מזהב צהוב מתומחרות על פי פרמטר מוביל ועיקרי: היהלום. היהלומים הם אלו המייקרים את הטבעות, אך הם גם אלו שהופכים כל טבעת פשוטה לטבעת יוקרתית, נוצצת ומרהיבה. בעת שאתם בוחנים דגמים של טבעות, דעו כי הפרמטרים שישפיעו על עלות הטבעת הם צבע היהלום, רמת הניקיון, משקל היהלום וחיתוך היהלום. הטיפ לרכישה? הגדירו תקציב, בחרו סוג זהב וצאו לדרך!

עם תקציב מוגדר ניתן לרכוש גם טבעת עם יהלום

חשוב לזכור כי למרות שהיהלומים הם אלו המשפיעים ביותר על מחיר הטבעות, עדיין תוכלו לשלוט בתקציב שלכם ולרכוש טבעת עם יהלום. טבעת אירוסין קלאסית היא טבעת עם יהלום אחד בלבד, כך שאם תקציבכם דל, תוכלו להיצמד אליו עם בחירה בדגם מתאים. כמו כן, גם טבעות עם יהלום אחד בלבד מתומחרות במגוון רחב של מחירים שכן כל טבעת משובצת ביהלום בעל פרמטרים שונים של ניקיון וצבע.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

טבעות אירוסין בשיבוץ יהלומים שחורים

יהלומים שחורים קיימים שנים רבות, מדובר ביהלומים טבעיים שבתהליך ההיווצרות שלהם משהו השתנה וצבעם הפך לשחור, מכיוון שאין יודעים בדיוק מה הפך את צבע היהלום לשחור ישנה הילה ומסתורין סביב סוג זה של היהלומים.

להמשך קריאה

כך תימנע מכל הרגעים המביכים בהצעת הנישואין

הצעת הנישואין הינה אירוע בפני עצמו, והמטרה הברורה שלכם היא להציע את ההצעה החד פעמית בצורה לא פחות ממושלמת! לפניכם כל הטעויות שכבר נעשו בתום, כך שאתם תדעו להימנע מהן. אז מאילו טעויות שכיחות תוכלו להימנע ואיך מחיר טבעת אירוסין קשור לזה?

להמשך קריאה

טעויות נפוצות בבחירת טבעת אירוסין

רוב הצרכנים של טבעות אירוסין מגיעים עם ידע מועט בתחום הן על סגנונות העיצוב השונים והן על היהלומים. יחד עם זאת רוב הבחירות מושפעות מנראות הטבעת, עיצוב לא נכון של טבעת יכול לפגוע במראה היוקרתי של היהלום, כמו חדירת קרני האור ויציאתם, ובכך המראה הכללי של הטבעת נראה זול ופשוט יותר. 

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ