צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

טבעות אירוסין זהב צהוב יקרות יותר מזהב לבן?

נדמה כי אחת השאלות המהותיות והגדולות ביותר עם ההגעה אל חנות התכשיטים היא האם לבחור בטבעות מזהב לבן או טבעות מזהב צהוב. לאחר שאתם מגבשים את דעתכם על סוג ספציפי של זהב, עולה באופן אוטומטי גם השאלה האם טבעות אירוסין זהב צהוב יקרות יותר או זולות יותר בהשוואה לזהב הלבן.

אם כן, כדאי לעשות סדר ולהשיב על השאלה המעסיקה המון גברים: ראשית, הטבעות מהזהב הלבן מבוססות על סגסוגת של זהב ובשילוב עם מתכות שונות כדוגמת כסף, אבץ ופלדיום. אל מתכות אלו מוסיפים מתכות נוספות שהן אלו התורמות למראה הבהיר שהמון נשים כמהות לו. מנגד, טבעות אירוסין זהב צהוב מבוססות על ערבוב של כמה מתכות שונות שגוונן זהוב יותר – כדוגמת פלטינה או ניקל. איזה זהב יקר יותר, אם בכלל? כבר תגלו:

אחת ולתמיד: איזה זהב נחשב יותר?

לא מעט גברים סבורים כי סוג מסוים של זהב יקר יותר בהשוואה לסוג אחר, כאשר לרוב מייחסים לזהב צהוב תכונות יקרות יותר, כך שרבים מאמינים כי טבעות אירוסין זהב צהוב הן יקרות יותר. אולי תופתעו לגלות, אך סוג הזהב אינו מה שמייקר או מוזיל את הטבעת. צבע הזהב הינו עניין אסתטי בלבד, כאשר הבחירה שלכם צריכה להיות מבוססת על העדפה אישית של בת הזוג שלכם. לצבע הזהב אין כל השפעה על המחיר הסופי של הטבעת. יחד עם זאת, כן חשוב לדעת כי יהיו הבדלים במחירי הטבעות בעקבות פרמטרים שונים כמו סוג המתכות המשולבות עם הזהב ומשקל הזהב הכולל. באופן כללי, כל עוד הטבעת מכילה יותר זהב ופחות מתכות מסוגים אחרים, כך העלות שלה גבוהה יותר.

עוד הרבה לפני העלות: מה בת הזוג שלך אוהבת?

אז לשמחתכם צבע הזהב אינו משפיע על עלות הטבעת, אך ללא כל קשר כדאי להתחיל את מסע החיפושים עם איפיון טעמה האישי של האחת שלכם. המשמעות היא שטבעת אירוסין אינה טבעת שכדאי לרכוש על פי שיקולים כלכליים בלבד, אלא בעיקר על פי העדפה אישית. הסיבה מאד פשוטה: טבעת האירוסין היא תכשיט לכל החיים, כך ששביעות רצונה של בת הזוג שלכם חשובה יותר מאי פעם.

היהלומים: הם אלו המשפיעים יותר מכל על המחיר

טבעות אירוסין זהב צהוב או טבעות מזהב צהוב מתומחרות על פי פרמטר מוביל ועיקרי: היהלום. היהלומים הם אלו המייקרים את הטבעות, אך הם גם אלו שהופכים כל טבעת פשוטה לטבעת יוקרתית, נוצצת ומרהיבה. בעת שאתם בוחנים דגמים של טבעות, דעו כי הפרמטרים שישפיעו על עלות הטבעת הם צבע היהלום, רמת הניקיון, משקל היהלום וחיתוך היהלום. הטיפ לרכישה? הגדירו תקציב, בחרו סוג זהב וצאו לדרך!

עם תקציב מוגדר ניתן לרכוש גם טבעת עם יהלום

חשוב לזכור כי למרות שהיהלומים הם אלו המשפיעים ביותר על מחיר הטבעות, עדיין תוכלו לשלוט בתקציב שלכם ולרכוש טבעת עם יהלום. טבעת אירוסין קלאסית היא טבעת עם יהלום אחד בלבד, כך שאם תקציבכם דל, תוכלו להיצמד אליו עם בחירה בדגם מתאים. כמו כן, גם טבעות עם יהלום אחד בלבד מתומחרות במגוון רחב של מחירים שכן כל טבעת משובצת ביהלום בעל פרמטרים שונים של ניקיון וצבע.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

מה עושים שרוצים לשדרג טבעת אירוסין ישנן כמה אופציות

לא צריך להיות גאון בשביל להבין כי מאמר זה פונה לזוגות נשואים שכבר יש בבעלותם טבעת אירוסין כמה וכמה שנים. לא מעט זוגות נשואים מגיעים להחלטה שהם מעוניינים לשדרג את טבעת האירוסין שלהם לאחר כמה שנים בזוגיות. זה יכול לנבוע מאירוע כמו עשר שנות נישואין או כי פשוט הגיע לידיים שלהם סכום כסף משמעותי והם מעוניינים להחליף טבעת אירוסין או לשדרג אותה.

להמשך קריאה

איך תדע מה הסגנון שלה בתכשיטים

בעוד תכשיטים אחרים עולים ויורדים ממנה לסירוגין, הרי שטבעת האירוסין הינה תכשיט קבע שהולך לקשט אותה בגאווה גדולה. המשמעות? בוחרים טבעת שתבטיח את שביעות רצונה ולא תרד ממנה לעולם. כעת, עולה השאלה הגדולה והיא ואיך באמת תדע מה הטעם שלה בתכשיטים? רגע לפני שאתה מביט בקטלוג של טבעות אירוסין מעוצבות, חשוב מאד שתדע לענות לעצמך על שאלה זו.

להמשך קריאה

כמה כסף משקיעים בטבעת האירוסין?

לכאורה, כל מה שבאמת צריך כדי להציע נישואין זו אהבה גדולה. בפועל, בכדי להציע את ההצעה על פי כל חוקי הטקס, יש צורך גם בטבעת אירוסין שכפי שידוע לכולם עולה לגברים הנרגשים כסף. המציאות היא שישנם לא מעט גברים שנבוכים לדבר על כסף בהקשר של אהבה ושל רומנטיקה, אך זה בלתי נמנע: כיום, המון גברים מעוניינים לרכוש טבעות אירוסין מיוחדות אך במחירים נוחים שאינם חוצים את גבול היכולת הכלכלית שלהם.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2022