צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

טבעות אירוסין בזהב צהוב כל מה שחשוב לדעת לפני הרכישה

אנו לא עומדים להתווכח על כך  יש כל כך הרבה סגנונות של טבעות אירוסין שהדבר יכול להקשות על הבחירה כל כך, שלעיתים גברים רבים (או נשים, תלוי מיהו המציע) מבצעים החלטה לא נכונה ורוכשים טבעת שאינה עולה בקנה אחד בציפותיה של בת הזוג. אנו כאן רוצים להתמקד באחת מהאפשרויות הטובות ביותר שעומדות על הפרק והיא אפשרות של טבעת אירוסין שעשויה מזהב בצבע צהוב.

מידע חשוב אודות טבעת מזהב צהוב:


חשוב להבין, שבדיוק כמו באפשרויות אחרות (טבעת העשויה מגולדפילד או מזהב לבן) מאפשרת סגנונות עיצוביים דומים, כמו לדוגמא: טבעת בסגנון קלאסי (המוכרת בשמה הנוסף – סוליטר), טבעת בסגנון טוויסט, טבעת בסגנון וינטאג', טבעת בסגנון מעוצב, טבעת שלושת היהלומים ועוד מגוון של אפשרויות נוספות שלעיתים משלבות בין השניים. לקריאה מעמיקה בנוגע לסגנונות השונים, ניתן להיכנס לקישור הבא: קטלוג טבעת אירוסין.

 

הסיבה לכך שאנו מתקדמים דווקא באפשרות הזו היא מכיוון שהעיצובים אותם ציינו, בשילוב של הזהב הצהוב מקבלים יופי ייחודי, כזה שגורם לטבעת לקרון. כמו כן, כיצד ניתן לדעת מתי לרכוש טבעת מזהב צהוב ומתי לא? התשובה לכך די פשוטה: ראשית כל – המחיר של טבעות אלו הוא מעט יותר יקר ולכן עניין התקציב נכנס כאן לתמונה. מעבר לכך, צריך לוודא האם בת הזוג מעדיפה זהב צהוב או לא – ניתן לבדוק זאת על ידי הצצה מהירה בקופסת התכשיטים שברשותה בכדי להבין איזה צבע הוא דומיננטי יותר ואיזה פחות. בדרך כלל תכשיטים בזהב צהוב מתאימים יותר לשחומות עור.

 

מעבר לכך, פרט חשוב נוסף שיש לציין הוא שחשוב להבין שבגלל שקיימות חברות רבות בתחום והתחרות והמחירים האטרקטיביים בהתאם לכך, התרחבו – לעיתים צריך לדעת האם הטבעת מזהב צהוב שרוכשים היא אכן מקורית. כיצד עושים זאת? שאלה מצוינת. בוא נבדוק.
בדיקת מקוריות הזהב.

 

בישראל קיים תו תקן שמספרו 299, תקן זה למעשה מעיד על כך שמדובר על זהב אמיתי והוא צריך להכיל שלושה פרמטרים: ראשית כל: סימן של היבואן או היצרן, סימן שמדובר על טוהר הזהב (בין אם באלפיות ובין אם בקרטים) וכמובן שגם סימן האימון שמוטבע על התכשיט עצמו על ידי מוכן התקנים בצורת כינור. הטבעת צריכה להכיל תעודה שנקראת "תעודת זהב" בכדי לדעת בוודאות שמדובר על זהב אמיתי. לקריאה נוספת אודות טויות ברכישת טבעת אירוסין, הקלק על הקישור הנלווה: קטלוג נפוצות בבחירת טבעת אירוסין.

 

על מנת לוודא לבד שאכן מדובר על זהב טהור, ניתן לקחת מטלית או מטפחת עדינה מאוד, לשפשף מעט את הטבעת, במידה והצבע ירד – הזהב מזויף וממולץ להתרחק מהחנות ולחפש מקום אחר לרכוש בו את התכשיט המיועד.
למידע נוסף, ניתן להקליק על הקישור המצורף: קטלוג דיאמור טבעות אירוסין מיוחדות.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

איך תקנה לה טבעת אירוסין שתגרום לה לומר לך כן?

כל אחת רוצה לקבל טבעת אירוסין מיוחדת, לטעמה וכזו שאין לאחרות. אך חשוב שתדעי שעבור הגבר זה לא תמיד פשוט. עבורו זו משימה שהוא לוקח בכובד ראש ומנסה לקלוע לטעמך הייחודי.

להמשך קריאה

האם טבעת האירוסין מזהב אמיתי

האם קניתם טבעת אירוסין מזהב אמיתי? האם הטבעת שלכם באמת שווה את הכסף שהשקעתם בה? בואו תלמדו איך אפשר לגלות את האמת.

להמשך קריאה

טבעות אירוסין מעוצבות לסוגיהן

המונח טבעות אירוסין מעוצבות הינו כללי ומתאר מבחר רחב של טבעות אירוסין. רוב הטבעות היום נחשבות כטבעות מעוצבות. על מנת להבחין בהבדלים  של טבעות אירוסין מעוצבות ולא מעוצבות צריך לדעת מה נחשב כטבעת אירוסין מעוצבת.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ