צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

טבעות אירוסין בזהב צהוב כל מה שחשוב לדעת לפני הרכישה

אנו לא עומדים להתווכח על כך  יש כל כך הרבה סגנונות של טבעות אירוסין שהדבר יכול להקשות על הבחירה כל כך, שלעיתים גברים רבים (או נשים, תלוי מיהו המציע) מבצעים החלטה לא נכונה ורוכשים טבעת שאינה עולה בקנה אחד בציפותיה של בת הזוג. אנו כאן רוצים להתמקד באחת מהאפשרויות הטובות ביותר שעומדות על הפרק והיא אפשרות של טבעת אירוסין שעשויה מזהב בצבע צהוב.

מידע חשוב אודות טבעת מזהב צהוב:


חשוב להבין, שבדיוק כמו באפשרויות אחרות (טבעת העשויה מגולדפילד או מזהב לבן) מאפשרת סגנונות עיצוביים דומים, כמו לדוגמא: טבעת בסגנון קלאסי (המוכרת בשמה הנוסף – סוליטר), טבעת בסגנון טוויסט, טבעת בסגנון וינטאג', טבעת בסגנון מעוצב, טבעת שלושת היהלומים ועוד מגוון של אפשרויות נוספות שלעיתים משלבות בין השניים. לקריאה מעמיקה בנוגע לסגנונות השונים, ניתן להיכנס לקישור הבא: קטלוג טבעת אירוסין.

 

הסיבה לכך שאנו מתקדמים דווקא באפשרות הזו היא מכיוון שהעיצובים אותם ציינו, בשילוב של הזהב הצהוב מקבלים יופי ייחודי, כזה שגורם לטבעת לקרון. כמו כן, כיצד ניתן לדעת מתי לרכוש טבעת מזהב צהוב ומתי לא? התשובה לכך די פשוטה: ראשית כל – המחיר של טבעות אלו הוא מעט יותר יקר ולכן עניין התקציב נכנס כאן לתמונה. מעבר לכך, צריך לוודא האם בת הזוג מעדיפה זהב צהוב או לא – ניתן לבדוק זאת על ידי הצצה מהירה בקופסת התכשיטים שברשותה בכדי להבין איזה צבע הוא דומיננטי יותר ואיזה פחות. בדרך כלל תכשיטים בזהב צהוב מתאימים יותר לשחומות עור.

 

מעבר לכך, פרט חשוב נוסף שיש לציין הוא שחשוב להבין שבגלל שקיימות חברות רבות בתחום והתחרות והמחירים האטרקטיביים בהתאם לכך, התרחבו – לעיתים צריך לדעת האם הטבעת מזהב צהוב שרוכשים היא אכן מקורית. כיצד עושים זאת? שאלה מצוינת. בוא נבדוק.
בדיקת מקוריות הזהב.

 

בישראל קיים תו תקן שמספרו 299, תקן זה למעשה מעיד על כך שמדובר על זהב אמיתי והוא צריך להכיל שלושה פרמטרים: ראשית כל: סימן של היבואן או היצרן, סימן שמדובר על טוהר הזהב (בין אם באלפיות ובין אם בקרטים) וכמובן שגם סימן האימון שמוטבע על התכשיט עצמו על ידי מוכן התקנים בצורת כינור. הטבעת צריכה להכיל תעודה שנקראת "תעודת זהב" בכדי לדעת בוודאות שמדובר על זהב אמיתי. לקריאה נוספת אודות טויות ברכישת טבעת אירוסין, הקלק על הקישור הנלווה: קטלוג נפוצות בבחירת טבעת אירוסין.

 

על מנת לוודא לבד שאכן מדובר על זהב טהור, ניתן לקחת מטלית או מטפחת עדינה מאוד, לשפשף מעט את הטבעת, במידה והצבע ירד – הזהב מזויף וממולץ להתרחק מהחנות ולחפש מקום אחר לרכוש בו את התכשיט המיועד.
למידע נוסף, ניתן להקליק על הקישור המצורף: קטלוג דיאמור טבעות אירוסין מיוחדות.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

כל מה שרציתם לדעת על תעודה גמולוגית

כאשר אנו עומדים מול רכישה של טבעות אירוסין או תכשיטים משובצים ביהלומים עולה המושג תעודה גמולוגית, מה זו התעודה הזו? ומה החשיבות שלה בתחום היהלומים?

להמשך קריאה

איך לבחור טבעות אירוסין

כאשר מחליטים להציע נישואין, חשוב מאוד לדאוג לאווירה המתאימה שכן ההצעה היא אירוע שזוכרים לכל החיים. בתוך כך, חשוב מאוד להעניק טבעת אירוסין יפה, כזאת שנבחרה בקפידה. מכיוון שצעד כזה נעשה לרוב על ידי בן הזוג, שלא בהכרח נחשב למבין גדול בענייני טבעות בכלל וטבעות לאירוסין בפרט, אנו מציגים מדריך מקוצר לבחירה נכונה של טבעת אירוסין.

להמשך קריאה

טבעת מנצחת לא חייבת לכלול יהלום גדול מאד

המון גברים רוצים להציע הצעת נישואין כמה שיותר גדולה, כמה שיותר גרנדיוזית וכמה שיותר יקרה. כידוע, חלק בלתי נפרד, ובמידה רבה החלק המהותי והמרכזי ביותר בהצעה הוא לא אחר מטבעת האירוסין. למרות שנדמה כי הדרך להפתיע ולרגש היא באמצעות טבעת המשובצת ביהלום היקר ביותר, דעו כי תוכלו להפתיע ולרגש עם תקציב צנוע יותר וגם עם יהלום קצת קטן יותר מזה שאתם רוצים להעניק.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2023 - הצהרת נגישות