צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

טבעות אירוסין בזהב צהוב כל מה שחשוב לדעת לפני הרכישה

אנו לא עומדים להתווכח על כך  יש כל כך הרבה סגנונות של טבעות אירוסין שהדבר יכול להקשות על הבחירה כל כך, שלעיתים גברים רבים (או נשים, תלוי מיהו המציע) מבצעים החלטה לא נכונה ורוכשים טבעת שאינה עולה בקנה אחד בציפותיה של בת הזוג. אנו כאן רוצים להתמקד באחת מהאפשרויות הטובות ביותר שעומדות על הפרק והיא אפשרות של טבעת אירוסין שעשויה מזהב בצבע צהוב.

מידע חשוב אודות טבעת מזהב צהוב:


חשוב להבין, שבדיוק כמו באפשרויות אחרות (טבעת העשויה מגולדפילד או מזהב לבן) מאפשרת סגנונות עיצוביים דומים, כמו לדוגמא: טבעת בסגנון קלאסי (המוכרת בשמה הנוסף – סוליטר), טבעת בסגנון טוויסט, טבעת בסגנון וינטאג', טבעת בסגנון מעוצב, טבעת שלושת היהלומים ועוד מגוון של אפשרויות נוספות שלעיתים משלבות בין השניים. לקריאה מעמיקה בנוגע לסגנונות השונים, ניתן להיכנס לקישור הבא: קטלוג טבעת אירוסין.

 

הסיבה לכך שאנו מתקדמים דווקא באפשרות הזו היא מכיוון שהעיצובים אותם ציינו, בשילוב של הזהב הצהוב מקבלים יופי ייחודי, כזה שגורם לטבעת לקרון. כמו כן, כיצד ניתן לדעת מתי לרכוש טבעת מזהב צהוב ומתי לא? התשובה לכך די פשוטה: ראשית כל – המחיר של טבעות אלו הוא מעט יותר יקר ולכן עניין התקציב נכנס כאן לתמונה. מעבר לכך, צריך לוודא האם בת הזוג מעדיפה זהב צהוב או לא – ניתן לבדוק זאת על ידי הצצה מהירה בקופסת התכשיטים שברשותה בכדי להבין איזה צבע הוא דומיננטי יותר ואיזה פחות. בדרך כלל תכשיטים בזהב צהוב מתאימים יותר לשחומות עור.

 

מעבר לכך, פרט חשוב נוסף שיש לציין הוא שחשוב להבין שבגלל שקיימות חברות רבות בתחום והתחרות והמחירים האטרקטיביים בהתאם לכך, התרחבו – לעיתים צריך לדעת האם הטבעת מזהב צהוב שרוכשים היא אכן מקורית. כיצד עושים זאת? שאלה מצוינת. בוא נבדוק.
בדיקת מקוריות הזהב.

 

בישראל קיים תו תקן שמספרו 299, תקן זה למעשה מעיד על כך שמדובר על זהב אמיתי והוא צריך להכיל שלושה פרמטרים: ראשית כל: סימן של היבואן או היצרן, סימן שמדובר על טוהר הזהב (בין אם באלפיות ובין אם בקרטים) וכמובן שגם סימן האימון שמוטבע על התכשיט עצמו על ידי מוכן התקנים בצורת כינור. הטבעת צריכה להכיל תעודה שנקראת "תעודת זהב" בכדי לדעת בוודאות שמדובר על זהב אמיתי. לקריאה נוספת אודות טויות ברכישת טבעת אירוסין, הקלק על הקישור הנלווה: קטלוג נפוצות בבחירת טבעת אירוסין.

 

על מנת לוודא לבד שאכן מדובר על זהב טהור, ניתן לקחת מטלית או מטפחת עדינה מאוד, לשפשף מעט את הטבעת, במידה והצבע ירד – הזהב מזויף וממולץ להתרחק מהחנות ולחפש מקום אחר לרכוש בו את התכשיט המיועד.
למידע נוסף, ניתן להקליק על הקישור המצורף: קטלוג דיאמור טבעות אירוסין מיוחדות.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

יהלומים אפיק השקעה בטוחה

המושג "יהלומים לנצח" משקף את ההשקעה הבטוחה ביותר שקיימת היום ברחבי העולם. בזמן שהעולם עובר טלטלות מבחינה כלכלית בתחומים שונים כגון: נדל"ן, זהב או אפיקי השקעות שונים בבורסה, היהלומים שומרים על יציבות איתנה לאורך השנים.

להמשך קריאה

שמלות כלה נוצצות עם תכשיטים נוצצים

יום החתונה הוא בין הימים המאושרים ביותר בחייה של כל כלה. זהו היום בו היא חותמת על הסכם לשנים הבאות בו היא מחויבת לעשות את מרב המאמצים לטובת בן זוגה. מאחר וזהו יום חשוב כל כך נשים רבות משקיעות את מיטב זמנן וכספן במציאת שמלת הכלה האולטימטיבית. שמלות כלה 2015 מסוגים שונים מאפשרות לבחור מתוך מגוון עצום של אפשרויות ומעניקות לכל כלה את ההזדמנות להיראות כמו נסיכה.

להמשך קריאה

טבעות אירוסין על פני ההיסטוריה

מאז ומעולם בני אדם בחרו את בן או את בת הזוג שלהם. אנשים תמיד החליטו אם איזה איש או אישה הם יבלו את שארית ימי החיים שלהם. כך למשל עוד בתקופת התנ"ך בחר אברהם אבינו את שרה ויצחק בחר להתחתן עם רבקה. 

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2022