צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

טבעות אירוסין ? אפשר גם להוסיף

כאשר אתם מתכוננים להציע נישואין לאחת והיחידה, אתם בוודאי חושבים על חיפוש ורכישה של טבעת אירוסין עבורה. אך לעיתים ניתן לחשוב קצת יותר – טבעת אירוסין היא סמל מיוחד, אך היא יכולה גם להוות חלק מסט תכשיטים יפהפה. אפשר לרכוש גם תוספות יפות לטבעת אירוסין, ולהפוך אותה לתכשיט, ולהרבה יותר מרק סמל לאירוסין.

תוספות יפות לטבעת אירוסין:

אנשים רבים רוכשים טבעות אירוסין מהבורסה או מחנויות תכשיטים. כך או כך, השוק מלא בטבעות אירוסין מעוצבות יפהפיות, חלקן עומדות בפני עצמן וחלקן משולבות עם סטים מגוונים של תכשיטים. אם אתם רוצים להעניק לכלה העתידית שלכם קצת יותר מהסטנדרט, אתם יכולים לקנות בשבילה לא רק טבעת אירוסין, אלא גם תכשיטים תואמים. אפשר לשלב טבעת אירוסין עם צמיד יהלומים בדוגמא זהה, יחד הם יכולים להוות שילוב יפהפה ותכשיט מרשים במיוחד. אפשר גם לחשוב עוד כמה חודשים קדימה, ולקנות טבעת נישואין שתהיה תואמת בדוגמא שלה לטבעת האירוסין, מה שייצור שילוב יפהפה. את השילובים הללו תוכלו למצוא גם אם אתם קונים טבעות אירוסין זולות – ישנם הרבה מאד תכשיטים נלווים, שאינם חייבים להיות יקרים במיוחד.

משמעויות:

אפשר גם ליצוק משמעות לטבעות האירוסין, מעבר למשמעות הסטנדרטית של ההכנה לנישואין. אפשר לחרוט על הטבעת, בצידה החיצוני או הפנימי, מילה, משפט או אפילו אות בעלת משמעות בין בני הזוג. אפשר גם לבחור בטבעות שעיצוב היהלומים בהן הוא בעל משמעות מיוחדת, כמו טבעות עם 3 יהלומים המסמלים איחוד של המשפחה, טבעות עם 7 יהלומים המסמלים את שבעת ימי הבריאה ואת שבע ברכות הנישואין, וכן הלאה.

מדריך לקניית טבעת אירוסין

חשוב מאד לקנות טבעת אירוסין במקום אמין, אשר יעניק לכם תעודה גמולוגית עבור היהלום, כמו גם תעודת אחריות על הטבעת באופן כללי. כך, אם יהיה צורך, תוכלו להחליף את הטבעת באחרת, להרחיב או להצר את הטבעת במקרה הצורך, וכן הלאה. במקומות אלו תוכלו לרוב גם למצוא תכשיטים תואמים, שירותי חריטה ומגוון שירותים משלימים אחרים. למדריך איך לבחור טבעת אירוסין לחץ כאן.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

טבעות אירוסין תואמות לגבר ולאשה

התארסתם? מזל טוב! איפה טבעות האירוסין? היום כבר מקובל שגבר עונד טבעת נישואין. אבל מה עם טבעת אירוסין? ולמה לא להתאים את טבעת הגבר לזו של האשה?

להמשך קריאה

כל הסיבות לא לרכוש את טבעת האירוסין בחול

בכל עת שאתה רוכש עבורה תכשיט, אתה משקיע מחשבה רבה, אך בעת שמדובר על טבעת אירוסין, הרי שאתה משקיע אפילו יותר. חלק מהרצון להשקיע ולהפוך את רכישת הטבעת לרכישה גדולה ומיוחדת, מביאה אותך לשקול את רכישת הטבעת בחו"ל. מצד אחד מדובר על טבעת שנקנתה בחו"ל, אך מעבר לעובדה הזו, מדובר על רעיון שמתגלה כלא כל כך מוצלח. מדוע לא לרכוש טבעת אירוסין בחו"ל? כל הסיבות כאן.

להמשך קריאה

ממי תוכל לשאוב רעיון לטבעת האירוסין

לצד הגברים שאולי קל להם לרכוש את הטבעת, ישנם לא מעטים המביעים חשש מרכישת הטבעת המדוברת. אז רגע לפני שמרימים ידיים ומצהירים כי מדובר על משימה בלתי אפשרית, הרי שתוכל לשאוב השראה ורעיון לטבעת די בקלות. מחפשים רעיון לטבעת האירוסין, צריכים הכוונה ועצה טובה? כל הדרכים אל הטבעת המושלמת לאהובתכם.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2024 - הצהרת נגישות