צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

טבעות אירוסין ? אפשר גם להוסיף

כאשר אתם מתכוננים להציע נישואין לאחת והיחידה, אתם בוודאי חושבים על חיפוש ורכישה של טבעת אירוסין עבורה. אך לעיתים ניתן לחשוב קצת יותר – טבעת אירוסין היא סמל מיוחד, אך היא יכולה גם להוות חלק מסט תכשיטים יפהפה. אפשר לרכוש גם תוספות יפות לטבעת אירוסין, ולהפוך אותה לתכשיט, ולהרבה יותר מרק סמל לאירוסין.

תוספות יפות לטבעת אירוסין:

אנשים רבים רוכשים טבעות אירוסין מהבורסה או מחנויות תכשיטים. כך או כך, השוק מלא בטבעות אירוסין מעוצבות יפהפיות, חלקן עומדות בפני עצמן וחלקן משולבות עם סטים מגוונים של תכשיטים. אם אתם רוצים להעניק לכלה העתידית שלכם קצת יותר מהסטנדרט, אתם יכולים לקנות בשבילה לא רק טבעת אירוסין, אלא גם תכשיטים תואמים. אפשר לשלב טבעת אירוסין עם צמיד יהלומים בדוגמא זהה, יחד הם יכולים להוות שילוב יפהפה ותכשיט מרשים במיוחד. אפשר גם לחשוב עוד כמה חודשים קדימה, ולקנות טבעת נישואין שתהיה תואמת בדוגמא שלה לטבעת האירוסין, מה שייצור שילוב יפהפה. את השילובים הללו תוכלו למצוא גם אם אתם קונים טבעות אירוסין זולות – ישנם הרבה מאד תכשיטים נלווים, שאינם חייבים להיות יקרים במיוחד.

משמעויות:

אפשר גם ליצוק משמעות לטבעות האירוסין, מעבר למשמעות הסטנדרטית של ההכנה לנישואין. אפשר לחרוט על הטבעת, בצידה החיצוני או הפנימי, מילה, משפט או אפילו אות בעלת משמעות בין בני הזוג. אפשר גם לבחור בטבעות שעיצוב היהלומים בהן הוא בעל משמעות מיוחדת, כמו טבעות עם 3 יהלומים המסמלים איחוד של המשפחה, טבעות עם 7 יהלומים המסמלים את שבעת ימי הבריאה ואת שבע ברכות הנישואין, וכן הלאה.

מדריך לקניית טבעת אירוסין

חשוב מאד לקנות טבעת אירוסין במקום אמין, אשר יעניק לכם תעודה גמולוגית עבור היהלום, כמו גם תעודת אחריות על הטבעת באופן כללי. כך, אם יהיה צורך, תוכלו להחליף את הטבעת באחרת, להרחיב או להצר את הטבעת במקרה הצורך, וכן הלאה. במקומות אלו תוכלו לרוב גם למצוא תכשיטים תואמים, שירותי חריטה ומגוון שירותים משלימים אחרים. למדריך איך לבחור טבעת אירוסין לחץ כאן.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

טבעות אירוסין לשניים

טבעת אירוסין מאז ומתמיד מסמלת את סטטוס האישה אל מול החברה, אישה העונדת טבעת אירוסין מתויגת בעיני הסביבה כי היא עומדת להינשא ואינה שייכת לחוג הרווקות. לעומת זאת גבר אינו נושא שום סימן חברתי שהוא עומד לבוא בברית נישואין, עד לחתונה שבה הגבר עונד טבעת המסמלת את היותו נשוי. 

להמשך קריאה

ממי תוכל לשאוב רעיון לטבעת האירוסין

לצד הגברים שאולי קל להם לרכוש את הטבעת, ישנם לא מעטים המביעים חשש מרכישת הטבעת המדוברת. אז רגע לפני שמרימים ידיים ומצהירים כי מדובר על משימה בלתי אפשרית, הרי שתוכל לשאוב השראה ורעיון לטבעת די בקלות. מחפשים רעיון לטבעת האירוסין, צריכים הכוונה ועצה טובה? כל הדרכים אל הטבעת המושלמת לאהובתכם.

להמשך קריאה

טבעת אירוסין עם אבן חן אפשרות מדהימה

אחת האפשרויות שדווקא נוטות שלא לבוא לידי ביטוי היא אפשרות של טבעת אירוסין אותה עוטרת אבן חן. רבים חושבים שכל הנשים חובבות יהלומים ולכן הן יעיפו את התכשיטים

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ