צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

טבעות אירוסין ? אפשר גם להוסיף

כאשר אתם מתכוננים להציע נישואין לאחת והיחידה, אתם בוודאי חושבים על חיפוש ורכישה של טבעת אירוסין עבורה. אך לעיתים ניתן לחשוב קצת יותר – טבעת אירוסין היא סמל מיוחד, אך היא יכולה גם להוות חלק מסט תכשיטים יפהפה. אפשר לרכוש גם תוספות יפות לטבעת אירוסין, ולהפוך אותה לתכשיט, ולהרבה יותר מרק סמל לאירוסין.

תוספות יפות לטבעת אירוסין:

אנשים רבים רוכשים טבעות אירוסין מהבורסה או מחנויות תכשיטים. כך או כך, השוק מלא בטבעות אירוסין מעוצבות יפהפיות, חלקן עומדות בפני עצמן וחלקן משולבות עם סטים מגוונים של תכשיטים. אם אתם רוצים להעניק לכלה העתידית שלכם קצת יותר מהסטנדרט, אתם יכולים לקנות בשבילה לא רק טבעת אירוסין, אלא גם תכשיטים תואמים. אפשר לשלב טבעת אירוסין עם צמיד יהלומים בדוגמא זהה, יחד הם יכולים להוות שילוב יפהפה ותכשיט מרשים במיוחד. אפשר גם לחשוב עוד כמה חודשים קדימה, ולקנות טבעת נישואין שתהיה תואמת בדוגמא שלה לטבעת האירוסין, מה שייצור שילוב יפהפה. את השילובים הללו תוכלו למצוא גם אם אתם קונים טבעות אירוסין זולות – ישנם הרבה מאד תכשיטים נלווים, שאינם חייבים להיות יקרים במיוחד.

משמעויות:

אפשר גם ליצוק משמעות לטבעות האירוסין, מעבר למשמעות הסטנדרטית של ההכנה לנישואין. אפשר לחרוט על הטבעת, בצידה החיצוני או הפנימי, מילה, משפט או אפילו אות בעלת משמעות בין בני הזוג. אפשר גם לבחור בטבעות שעיצוב היהלומים בהן הוא בעל משמעות מיוחדת, כמו טבעות עם 3 יהלומים המסמלים איחוד של המשפחה, טבעות עם 7 יהלומים המסמלים את שבעת ימי הבריאה ואת שבע ברכות הנישואין, וכן הלאה.

מדריך לקניית טבעת אירוסין

חשוב מאד לקנות טבעת אירוסין במקום אמין, אשר יעניק לכם תעודה גמולוגית עבור היהלום, כמו גם תעודת אחריות על הטבעת באופן כללי. כך, אם יהיה צורך, תוכלו להחליף את הטבעת באחרת, להרחיב או להצר את הטבעת במקרה הצורך, וכן הלאה. במקומות אלו תוכלו לרוב גם למצוא תכשיטים תואמים, שירותי חריטה ומגוון שירותים משלימים אחרים. למדריך איך לבחור טבעת אירוסין לחץ כאן.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

מדוע טבעת האירוסין היא תכשיט לכל החיים

השאלה עד כמה צריך להשקיע בטבעת האירוסין היא שאלה שהמון גברים מתעסקים בה. המסקנה? אכן צריך להשקיע בטבעת האירוסין. אם גם אתה נמצא בשלבים הראשונים של בחינת דגמים וחיפוש אחר טבעת האירוסין, דע כי ההשקעה שלך היא לא השקעה בהצעת הנישואין בלבד, אלא השקעה לכל החיים. טבעת האירוסין היא בסופו של דבר תכשיט, אך בשונה מתכשיטים אחרים, טבעת זו היא תכשיט שהולך ללוות את בת הזוג שלך בכל יום ויום.

להמשך קריאה

כמה כסף צריך להשקיע בטבעת פרק ב

לא אחת, החיים מעניקים גם הזדמנות שניה: מה שלא הצליח כל כך תחילה, יכולה להצליח בפעם הבאה, ובגדול. למרות שבטקס החופה נשבעים הזוגות זה לזו, לא תמיד ישנה התאמה זוגית שיכולה לצלוח מכשולים ואתגרים שהחיים מזמנים. הבשורה המשמחת היא שלאהבה אין גבולות, חוקים או שפה – כך שהיא מפתיעה, מציפה ומעוררת – גם גברים ונשים שהחוויה שלהם מהפרק הזוגי הראשון הינה פחות טובה. השאלה הגדולה: כמה כסף צריך להשקיע בטבעת האירוסין בפרק ב'?

להמשך קריאה

יהלומים אפיק השקעה בטוחה

המושג "יהלומים לנצח" משקף את ההשקעה הבטוחה ביותר שקיימת היום ברחבי העולם. בזמן שהעולם עובר טלטלות מבחינה כלכלית בתחומים שונים כגון: נדל"ן, זהב או אפיקי השקעות שונים בבורסה, היהלומים שומרים על יציבות איתנה לאורך השנים.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2023 - הצהרת נגישות