צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

טבעות אירוסין ? אפשר גם להוסיף

כאשר אתם מתכוננים להציע נישואין לאחת והיחידה, אתם בוודאי חושבים על חיפוש ורכישה של טבעת אירוסין עבורה. אך לעיתים ניתן לחשוב קצת יותר – טבעת אירוסין היא סמל מיוחד, אך היא יכולה גם להוות חלק מסט תכשיטים יפהפה. אפשר לרכוש גם תוספות יפות לטבעת אירוסין, ולהפוך אותה לתכשיט, ולהרבה יותר מרק סמל לאירוסין.

תוספות יפות לטבעת אירוסין:

אנשים רבים רוכשים טבעות אירוסין מהבורסה או מחנויות תכשיטים. כך או כך, השוק מלא בטבעות אירוסין מעוצבות יפהפיות, חלקן עומדות בפני עצמן וחלקן משולבות עם סטים מגוונים של תכשיטים. אם אתם רוצים להעניק לכלה העתידית שלכם קצת יותר מהסטנדרט, אתם יכולים לקנות בשבילה לא רק טבעת אירוסין, אלא גם תכשיטים תואמים. אפשר לשלב טבעת אירוסין עם צמיד יהלומים בדוגמא זהה, יחד הם יכולים להוות שילוב יפהפה ותכשיט מרשים במיוחד. אפשר גם לחשוב עוד כמה חודשים קדימה, ולקנות טבעת נישואין שתהיה תואמת בדוגמא שלה לטבעת האירוסין, מה שייצור שילוב יפהפה. את השילובים הללו תוכלו למצוא גם אם אתם קונים טבעות אירוסין זולות – ישנם הרבה מאד תכשיטים נלווים, שאינם חייבים להיות יקרים במיוחד.

משמעויות:

אפשר גם ליצוק משמעות לטבעות האירוסין, מעבר למשמעות הסטנדרטית של ההכנה לנישואין. אפשר לחרוט על הטבעת, בצידה החיצוני או הפנימי, מילה, משפט או אפילו אות בעלת משמעות בין בני הזוג. אפשר גם לבחור בטבעות שעיצוב היהלומים בהן הוא בעל משמעות מיוחדת, כמו טבעות עם 3 יהלומים המסמלים איחוד של המשפחה, טבעות עם 7 יהלומים המסמלים את שבעת ימי הבריאה ואת שבע ברכות הנישואין, וכן הלאה.

מדריך לקניית טבעת אירוסין

חשוב מאד לקנות טבעת אירוסין במקום אמין, אשר יעניק לכם תעודה גמולוגית עבור היהלום, כמו גם תעודת אחריות על הטבעת באופן כללי. כך, אם יהיה צורך, תוכלו להחליף את הטבעת באחרת, להרחיב או להצר את הטבעת במקרה הצורך, וכן הלאה. במקומות אלו תוכלו לרוב גם למצוא תכשיטים תואמים, שירותי חריטה ומגוון שירותים משלימים אחרים. למדריך איך לבחור טבעת אירוסין לחץ כאן.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

כל מה שצריך לדעת על מכירת כלי כסף משומשים

בעבר, השימוש בכלי כסף היה נחלתם של עשירים ובני מעמד הביניים שהיו סועדים את ארוחותיהם בעזרת כלי כסף, אך כיום, אבד הכלח על השימוש בהם, ונדיר למצוא עוד אנשים שמשתמשים בכלי כסף בסעודותיהם.

להמשך קריאה

טבעת מזהב צהוב או לבן - מה בוחרים

השאלה השכיחה ביותר המופנית אל חנויות התכשיטים היא השאלה בדבר צבע הזהב – הלבן או הצהוב. למרות מה שניתן לחשוב, קביעת צבע הזהב לטבעת מסתמנת כתהליך הפשוט ביותר, המהיר ביותר והקל ביותר. המדריך המלא לבחירת צבע הטבעת, לפניכם:

להמשך קריאה

רעיונות מקוריים להצעת נישואין מרגשת

לאחר מסע לא פשוט של חיפוש אחר הטבעת המושלמת, הגיע הרגע לברר איך בעצם כדאי להציע נישואין. 5 הצעות מרגשות שיבטיחו לך תשובה חיובית – לפניך.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ