צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

חבר קרוב מציע נישואין, למה שלא תרכשו טבעת יחד

מצד אחד מדובר על הצעה מאד אינטימית ופרטית, אך מצד שני, תוכלו להפוך אותה לחוויה חזקה שבה תהיו שותפים מלאים. לקראת הצעת הנישואין של כל אחד מכם, הרי שתוכלו לרכוש ביחד טבעת לאהובתכם, ולהפוך את מלאכת רכישת הטבעת לחוויה גדולה של שניכם. מה יוצא לכם מזה? הרבה מעבר למה שתוכלו לדמיין.

תוכלו להוזיל את עלות הטבעת:

הפקת החתונה, וגם הצעת הנישואין, עומדת לעלות לכם לא מעט כסף. מדובר על הוצאה שכייף מאד להשקיע בה, אך יחד עם זאת – הרי שחשוב לקחת בחשבון את הפאן הכלכלי ולארגן את התקציב שלכם בצורה מושכלת. בעת שתרכשו את הטבעת שלכם ביחד, אתם הופכים למעין קבוצת רכישה קטנה. מה המשמעות? סביר כי תוכלו להזיל את עלות הטבעת שלכם. בעת שתגיעו לרכוש טבעת אירוסין יחד, תוכלו להנות מכיווץ במחיר או מהטבות אחרות שיוענקו לכם על ידי המוכרנים.

תוכלו לתמוך אחד בשני בתהליך ובהתרגשות:

הצעת הנישואין היא הצעה מרגשת, כנראה המרגשת ביותר שתציעו אי פעם. לרוב, כל גבר ניצב לבדו בהצעת הנישואין וכך עליו להכיל ולעבד את כל ההתרגשות לבדו. בעת שאתם עוברים את התהליך המרגש והעוצמתי עם חבר טוב שלכם, אתם מכילים אחד את השני ושותפים מלאים של ההתרגשות של כל אחד. מאחר ואתם עוברים את התהליך ביחד, תוכלו להתייעץ אחד עם השני אודות טבעת אירוסין, דרך מקורית להצעת נישואין, דיבורים על חתונה ועוד המון הפתעות אחרות לבת הזוג האהובה שלכם.

אחי, מה אתה חושב על הטבעת?

לא מעטים הגברים שבוחרים להצטייד בסוללה של אנשים בעת רכישת הטבעת על מנת לשמוע את דעתם האישית. כעת, תוכלו לפטור את כל המכרים שלכם מהגעה אל חנות התכשיטים, ופשוט להסתייע אחד בשני. לשניכם מטרה ברורה: לבחור את הטבעת המושלמת עבור בת זוגתכם, כך שבעת ששניכם עומדים לפני אותו אירוע מרגש, תוכלו להעביר דעה כנה ואותנטית ביחס לטבעת האירוסין. אתם עתידים להפוך להיות היועצים האישיים אחד של השני.

אתם באותו מקום בחיים, ברגע כה מרגש:

יותר מהכל – אתם ברי מזל. מי היה מאמין שתגיעו לאותה הנקודה בחיים ותציעו את הצעת הנישואין המרגשת באותו רגע בחייכם? יש לכם הזדמנות להפוך את ההצעה לחוויה מלכדת ביניכם, ואפילו לסיפור נחמד ומדליק שתספרו לבנות הזוג שלכן לאחר ההצעה. כפי שלבנות הזוג שלכן יש שושבינות וחברות המלוות אותן בבחירת השמלה ועד הצעידה לחופה, גם לכם מגיע להצטייד בחברים הטובים שלכם. טבעת אירוסין שנבחרה יחד עם החבר הטוב ביותר שלך? לא יכולת לבקש יותר. מזל טוב!

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

יהלום כחול תכשיטים

רובם של היהלומים בעולם הם בדרך כלל יהלומים לבנים יהלומים נדירים יותר הם יהלומים צבעוניים, הצבע הכי נחשק היום בתחום היהלומים הוא כחול, "יהלומים כחולים" יהלומים אלו הם מאוד נחשקים בכל העולם וכמובן גם בישראל, היהלום הכחול המפורסם ביותר בעולם הוא יהלום הופ, יהלום בעל צבע כחול עמוק, ומימדים עצומים בהשוואה ליהלומים אחרים.

להמשך קריאה

טבעת אירוסין עם אבן חן אפשרות מדהימה

אחת האפשרויות שדווקא נוטות שלא לבוא לידי ביטוי היא אפשרות של טבעת אירוסין אותה עוטרת אבן חן. רבים חושבים שכל הנשים חובבות יהלומים ולכן הן יעיפו את התכשיטים

להמשך קריאה

הצעות הנישואין הפרועות ביותר

אז אחרי שראית טבעות אירוסין קלאסיות, הגיע כעת הזמן להתפנות להפקת ההצעה. הנה לך כמה רעיונות מרגשים, יוצאי דופן ומפתיעים במיוחד.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ