צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

חבר קרוב מציע נישואין, למה שלא תרכשו טבעת יחד

מצד אחד מדובר על הצעה מאד אינטימית ופרטית, אך מצד שני, תוכלו להפוך אותה לחוויה חזקה שבה תהיו שותפים מלאים. לקראת הצעת הנישואין של כל אחד מכם, הרי שתוכלו לרכוש ביחד טבעת לאהובתכם, ולהפוך את מלאכת רכישת הטבעת לחוויה גדולה של שניכם. מה יוצא לכם מזה? הרבה מעבר למה שתוכלו לדמיין.

תוכלו להוזיל את עלות הטבעת:

הפקת החתונה, וגם הצעת הנישואין, עומדת לעלות לכם לא מעט כסף. מדובר על הוצאה שכייף מאד להשקיע בה, אך יחד עם זאת – הרי שחשוב לקחת בחשבון את הפאן הכלכלי ולארגן את התקציב שלכם בצורה מושכלת. בעת שתרכשו את הטבעת שלכם ביחד, אתם הופכים למעין קבוצת רכישה קטנה. מה המשמעות? סביר כי תוכלו להזיל את עלות הטבעת שלכם. בעת שתגיעו לרכוש טבעת אירוסין יחד, תוכלו להנות מכיווץ במחיר או מהטבות אחרות שיוענקו לכם על ידי המוכרנים.

תוכלו לתמוך אחד בשני בתהליך ובהתרגשות:

הצעת הנישואין היא הצעה מרגשת, כנראה המרגשת ביותר שתציעו אי פעם. לרוב, כל גבר ניצב לבדו בהצעת הנישואין וכך עליו להכיל ולעבד את כל ההתרגשות לבדו. בעת שאתם עוברים את התהליך המרגש והעוצמתי עם חבר טוב שלכם, אתם מכילים אחד את השני ושותפים מלאים של ההתרגשות של כל אחד. מאחר ואתם עוברים את התהליך ביחד, תוכלו להתייעץ אחד עם השני אודות טבעת אירוסין, דרך מקורית להצעת נישואין, דיבורים על חתונה ועוד המון הפתעות אחרות לבת הזוג האהובה שלכם.

אחי, מה אתה חושב על הטבעת?

לא מעטים הגברים שבוחרים להצטייד בסוללה של אנשים בעת רכישת הטבעת על מנת לשמוע את דעתם האישית. כעת, תוכלו לפטור את כל המכרים שלכם מהגעה אל חנות התכשיטים, ופשוט להסתייע אחד בשני. לשניכם מטרה ברורה: לבחור את הטבעת המושלמת עבור בת זוגתכם, כך שבעת ששניכם עומדים לפני אותו אירוע מרגש, תוכלו להעביר דעה כנה ואותנטית ביחס לטבעת האירוסין. אתם עתידים להפוך להיות היועצים האישיים אחד של השני.

אתם באותו מקום בחיים, ברגע כה מרגש:

יותר מהכל – אתם ברי מזל. מי היה מאמין שתגיעו לאותה הנקודה בחיים ותציעו את הצעת הנישואין המרגשת באותו רגע בחייכם? יש לכם הזדמנות להפוך את ההצעה לחוויה מלכדת ביניכם, ואפילו לסיפור נחמד ומדליק שתספרו לבנות הזוג שלכן לאחר ההצעה. כפי שלבנות הזוג שלכן יש שושבינות וחברות המלוות אותן בבחירת השמלה ועד הצעידה לחופה, גם לכם מגיע להצטייד בחברים הטובים שלכם. טבעת אירוסין שנבחרה יחד עם החבר הטוב ביותר שלך? לא יכולת לבקש יותר. מזל טוב!

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

סגנונות חיתוך שונים ליהלומים

הניקיון והצבע הן התכונות הגולמיות של כל יהלום. לעומת זאת המשקל מושפע מהליטוש שעובר היהלום ומצורת החיתוך שלו, החיתוך קובע את יופי היהלום בהתחשב בתכונות האחרות שלו כגון: צבע וניקיון, והמטרה של החיתוך היא להבליט את התכונות הגולמיות הקיימות בו  בכדי ליצור ברק וזוהר כובש, תוך שמירה על משקלו המקורי של היהלום כחומר גלם.

להמשך קריאה

מדוע כדאי לקנות טבעת אירוסין בחנות ולא באינטרנט?

החיסרון הבולט ביותר ברכישת טבעות אירוסין זהב לבן באינטרנט הוא חוסר היכולת שלכם לבחון את הטבעות במציאות. לא משנה עד כמה הטבעות נראות נוצצות ומרהיבות דרך הקטלוג האינטרנטי, הרי שהמבחן הקובע הוא מבחן המציאות.

להמשך קריאה

טבעות אירוסין, זו לא קנייה בלתי אפשרית

קניית טבעות אירוסין מרתיעה גברים רבים מכמה סיבות: הם לא מבינים ביהלומים, הם מפחדים שבת הזוג לא תאהב את הבחירה שלהם, ובכלל הידיעה שטבעת אירוסין כל כך יקרה מרתיעה בפני עצמה. אז הרשו לי לשבור לכן כמה מהמיתוסים על טבעות אירוסין:

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ