צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

הצעת נישואין קסומה בצפון הארץ

image

במקום לתהות אם תצליח לקיים הצעת נישואין שתעבור בצורה חלקה, עדיף למפות את הדרך המתאימה לך, הדרך שתהפוך את הצעת הנישואין לאירוע מיוחד ותעניק לך ביטחון כשתשמע את ה״כן!״ פורץ ממנה בשמחה כתגובה לשאלה שלך.

אם אתה מתכנן להציע לה נישואין במהלך בילוי של חופשה בצפון הארץ, עומדות בפניך כמה אפשרויות, למשל: להזמין צימר בצפון לזוגות, אם אתה מעדיף הצעת נישואין אולטימטיבית כאשר רק היא ואתה עדים לרגע המרגש; או להזמין מקום באתר של סוויטות יוקרתיות שבהן תוכל לארח את בני המשפחה והחברים הקרובים. וכך, כשיגיע הרגע המרגש שבו תכרע ברך, תושיט את טבעת היהלום שבחרת בקפידה ותבקש ממנה נישואין, שניכם תהיו מוקפים באנשים היקרים לכם.

כדי להוסיף קסם להצעת הנישואין שאתה מתכנן לקיים במהלך חופשה בצפון הארץ, יש כמה ״עשה״ ו״אל תעשה״ שיעזרו לך לערוך את הטקס המרגש בלי תקלות ובמקומות הציוריים ביותר בצפון, המתאימים להצגת השאלה שתקבע את שארית חייכם.

ליצור אווירה רומנטית 

במילים פשוטות: רומנטיקה פירושה דברים שונים לזוגות שונים. מהי משמעותה של הרומנטיקה בעיניך ובעיניה? אולי הצעת נישואין על ספינה בלב הכינרת היפה זה בדיוק הדבר הנכון בשבילכם? האם אתם מעדיפים חוויה ציבורית או פרטית? עם בני משפחה וחברים, או לבד? מחווה גדול וגרנדיוזי או רגע שקט ורגוע? נסה לזהות את רגעי השיא בחיים המשותפים שלכם עד כה, ולהתחיל לתכנן את הצעת הנישואין שלך, משם. 

להפוך את הרגע לאירוע שלם לא רק להצעת נישואין

מן הסתם, הצעת הנישואין עצמה היא חשובה, אבל כל החוויה יכולה להיות עוד יותר מיוחדת אם תהפוך אותה לאירוע רחב יותר. כלומר, חשוב על הצעת נישואין שלא מתמקדת רק בחמש השניות לפני ואחרי שאתה יורד וכורע ברך. 

יש גברים שארגנו אירוע של יום שלם או אפילו סוף שבוע, שבו אפשר לבלות עם בת הזוג או עם מוזמנים נוספים, באחת מפינות החמד הקסומות בצפון הארץ. 

כדי ליצור הצעה חגיגית ובלתי נשכחת תוכל לשקול לתכנן מסיבת אירוסין של ממש, להזמין בני משפחה וחברים לחגיגה ולהוסיף עוד אלמנט להפתעה. הנה מספר דוגמאות למגוון של פעילויות ואטרקציות המוצעות לכם בצפון, ויכולות להוות רקע מעולה להצעת נישואין מיוחדת במינה:

- רפטינג

- החלקה על קרח

- טיול טרקטורונים

- סיור באגמון החולה

- שיט בכנרת

- טיס בכדור פורח 

אל תנסה להיות בדחן

במהלך ההצעה עצמה עדיף שתמשיך להיות כן ואמתי ככל האפשר. זה לא הזמן לבדיחות, מעשיות או הערות מטופשות. הקפד לעשות זאת בלב שלם וכן. אל תזכיר שום דבר מביך או לא נעים. גם אם היא מאוד אוהבת את חוש ההומור שלך, היא תעריך את הרומנטיקה שתפגין במהלך ההצעה. כלומר, גם אם עד להצעה נהניתם מרפטינג משעשע, מצחוקים ומבדיחות, כשאתם יורדים לגדת הנהר ומגיעים לנקודה שבה אתה רוצה להציע לה, השאר את אווירת בדיחות הדעת מאחור. זכור: זה אירוע מיוחד וכנראה התרחיש היחיד שבו אתה לא רוצה לפגוע בסקסאפיל שלך.

התנתק ממסך הטלפון

במידת האפשר, אולי כדאי לבחור מקום שבו אין קליטה של wifi. כך לא יהיו הפרעות של כל מיני דברים שעלולים לפגום בתכנית שלך ובדרך זו שניכם תהיו ממוקדים לחלוטין ברגע הזה. בכול מקרה, אתה בוודאי לא רוצה לקבל הודעה נכנסת, בדיוק כשאתה כורע ברך. 

וודא שההצעה שלך היא האירוע המיוחד היחיד באותו מקום באותו רגע

אחד מכללי האצבע הוא אל תציע נישואין באירוע של אדם אחר, כמו למשל בחתונה, בברית מילה, במסיבת יום הולדת וכדומה. זה ממש לא מגניב.

ולבסוף, לבחון שאתה אכן מוכן להציע נישואין

הגורם החשוב ביותר שיבטיח שתזכה בה, נעוץ בכך שקודם כל תוודא שאתה לגמרי בטוח שאתה עושה את הצעד הנכון. נסה לענות על השאלות האלה, עוד לפני שאתה מבקש את ידה, כדי להודות בפני עצמך אם אתה מוכן להצעת הנישואין או לא:

- האם היא רוצה להתחתן?

- האם אתה בטוח?

- איך אתה מרגיש ביחס לנישואין?

- איפה אתה רואה את עצמך בעוד מספר שנים?

- האם אתה אוהב להיות רווק?

כאשר אתה בטוח בתשובות הללו, תוכל גם להרגיש בטוח שאתה עושה את הדבר הנכון, וכפי שאתה בוודאי יודע, ביטחון הוא המפתח להשגת מה שאתה רוצה.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

איך תדע מה הסגנון שלה בתכשיטים

בעוד תכשיטים אחרים עולים ויורדים ממנה לסירוגין, הרי שטבעת האירוסין הינה תכשיט קבע שהולך לקשט אותה בגאווה גדולה. המשמעות? בוחרים טבעת שתבטיח את שביעות רצונה ולא תרד ממנה לעולם. כעת, עולה השאלה הגדולה והיא ואיך באמת תדע מה הטעם שלה בתכשיטים? רגע לפני שאתה מביט בקטלוג של טבעות אירוסין מעוצבות, חשוב מאד שתדע לענות לעצמך על שאלה זו.

להמשך קריאה

מה דעתכם על כריעת ברך בחנות התכשיטים?

מהרגע שבו הודעתם לקרובים שלכם שאתם עומדים לעשות את הצעד ולהציע נישואין, נדמה כי כולם נרתמים לסייע לכם בבחירות השונות: בחירת החנות בה תרכשו את הטבעת, בחירת הטבעת בעצמה והמקום בו תציעו נישואין.

להמשך קריאה

ההחלטה של קניית טבעת אירוסין

רגע לפני ההחלטות שיש לבצע לגבי החתונה צריך לחשוב איזה טבעת אירוסין לקנות לה, הרכישה של טבעת אירוסין היא אחת הקניות הכי חשובות שתעשה. לא מדובר במתנה ליום הולדת שאפשר להחליף, נכון גם טבעת אירוסין אפשר להחליף אבל אתה רוצה לקנות לה את הטבעת המושלמת שתשאיר אותה עם פה פעור ובכי של התרגשות. אתה רוצה שהטבעת הזו שבחרת תלווה אותה לכל החיים המשתפים שלכם.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ