צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

הצעות הנישואין המושקעות ביותר

הצעות נישואין יכולות להיות מרגשות, רומנטיות וגם מפתיעות ומקוריות. אספנו לכם את 5 הצעות הנישואין המפתיעות, המושקעות וההזויות ביותר. וכמובן שאסור לשכוח שהצעה טובה מתחילה בטבעת אירוסין איכותית. לקטלוג טבעות אירוסין לחץ כאן

מי לקחה את החבר שלי?

בני הזוג יושבים במסעדה, כשלפתע מופיעה אישה לא מוכרת, שופכת כוס מים על הבחור וגוררת אותו אתה אל מחוץ למסעדה. הבחורה, בוכייה, ניגשת למאבטחים של המקום. אלו מרגיעים אותה, ומבטיחים לה שהמשך הערב שלה עוד יהיה מאושר. המאבטח במקום מתחיל לחקור אותה לגבי מה שארע, כשלפתע במקום לשאול שאלות, הוא מתחיל לשיר. בהדרגה, כל צוות המסעדה מצטרף בשירה ובריקוד, עד שמגיח הבחור, ובידו, כמובן, טבעת אירוסין.

אתה עצור!

כאשר מכונית המשטרה קוראת לבני הזוג לעצור בצד, הדבר נראה כמו בדיקה שגרתית. אולם כאשר הבחור נלקח הצידה למשך זמן רב, מתחילה הבחורה לחשוש. הבחור חוזר לרגע ואומר לה שהשוטרים חושבים שהוא עבריין. היא נלחצת, יוצאת מהרכב ומנסה לדבר על לבו של השוטר. השוטר דורש ממנה לא להתערב, ובלהט הדברים שולח מילה פוגעת במקצת. הבחור מתערב לטובתה, ובתגובה, השוטר עוצר אותו ומרוקן את כיסיו... רגע לאחר מכן הבחור שולף את טבעת האירוסין מכיס, ומציע נישואין לחברתו ההמומה, כשהשוטר מזר עליהם קונפטי.

אני נופל!!!

הצעת הנישואין הזו מתחילה באופן שגרתי: ליד מעקה חניה מוגבה, מול כל בני המשפחה, הבחור פותח בדברים ועומד להציע נישואין. הוא מבקש מחברו את הטבעת, וכאשר החבר משליך לעברו את הטבעת – הבחור נופל מעבר למעקה... הבחורה המבוהלת רצה לראות לאן נפל – ומגלה אותו על טרמפולינה, עם המילים "התינשאי לי" מודבקות סביבו.

דגל, שק!

אחד מחיילי יחידת הדגלנים הזמין את חברתו לאימונים לקראת מסדר יום העצמאות. היא צפתה בדגלנים, שלפתע יצרו את המילים "תנשאי לי" – ובקצה אחת האותיות עמד החייל כשהוא מחזיק בידיו לא דגל, אלא זר פרחים וטבעת אירוסין.

האקס פקטור

הבחורה שסיימה זה עתה לשיר את האודישן שלה על בימת אקס פקטור, הופתעה לראות את חברה פורץ אל הבמה. "לא משנה מה השופטים חושבים", הוא אמר לה, "אני אוהב אותך יותר מכל. התנשאי לי?" שאל, ושלף את טבעת האירוסין.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

טבעת אירוסין בעיצוב אישי

הצעת הנישואין הינה הצעה מרגשת הנערכים אליה המון זמן. מדובר בהצעה שמדמה הפקת אירוע קטן שכן יש צורך להשקיע מחשבה בבחירת הלוקיישן להצעה, אופן ההצעה ובעיקר בחירת הטבעת. גברים רבים משקיעים מחשבה רבה בבחירת הטבעת ועבורם הטבעת היא הפנים של ההצעה ועל כן היא צריכה להיות מושלמת.

להמשך קריאה

כל הסיבות לא לרכוש את טבעת האירוסין בחול

בכל עת שאתה רוכש עבורה תכשיט, אתה משקיע מחשבה רבה, אך בעת שמדובר על טבעת אירוסין, הרי שאתה משקיע אפילו יותר. חלק מהרצון להשקיע ולהפוך את רכישת הטבעת לרכישה גדולה ומיוחדת, מביאה אותך לשקול את רכישת הטבעת בחו"ל. מצד אחד מדובר על טבעת שנקנתה בחו"ל, אך מעבר לעובדה הזו, מדובר על רעיון שמתגלה כלא כל כך מוצלח. מדוע לא לרכוש טבעת אירוסין בחו"ל? כל הסיבות כאן.

להמשך קריאה

חבר קרוב מציע נישואין, למה שלא תרכשו טבעת יחד

מצד אחד מדובר על הצעה מאד אינטימית ופרטית, אך מצד שני, תוכלו להפוך אותה לחוויה חזקה שבה תהיו שותפים מלאים. לקראת הצעת הנישואין של כל אחד מכם, הרי שתוכלו לרכוש ביחד טבעת לאהובתכם, ולהפוך את מלאכת רכישת הטבעת לחוויה גדולה של שניכם. מה יוצא לכם מזה? הרבה מעבר למה שתוכלו לדמיין.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2024 - הצהרת נגישות