צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

הצעות הנישואין המושקעות ביותר

הצעות נישואין יכולות להיות מרגשות, רומנטיות וגם מפתיעות ומקוריות. אספנו לכם את 5 הצעות הנישואין המפתיעות, המושקעות וההזויות ביותר. וכמובן שאסור לשכוח שהצעה טובה מתחילה בטבעת אירוסין איכותית. לקטלוג טבעות אירוסין לחץ כאן

מי לקחה את החבר שלי?

בני הזוג יושבים במסעדה, כשלפתע מופיעה אישה לא מוכרת, שופכת כוס מים על הבחור וגוררת אותו אתה אל מחוץ למסעדה. הבחורה, בוכייה, ניגשת למאבטחים של המקום. אלו מרגיעים אותה, ומבטיחים לה שהמשך הערב שלה עוד יהיה מאושר. המאבטח במקום מתחיל לחקור אותה לגבי מה שארע, כשלפתע במקום לשאול שאלות, הוא מתחיל לשיר. בהדרגה, כל צוות המסעדה מצטרף בשירה ובריקוד, עד שמגיח הבחור, ובידו, כמובן, טבעת אירוסין.

אתה עצור!

כאשר מכונית המשטרה קוראת לבני הזוג לעצור בצד, הדבר נראה כמו בדיקה שגרתית. אולם כאשר הבחור נלקח הצידה למשך זמן רב, מתחילה הבחורה לחשוש. הבחור חוזר לרגע ואומר לה שהשוטרים חושבים שהוא עבריין. היא נלחצת, יוצאת מהרכב ומנסה לדבר על לבו של השוטר. השוטר דורש ממנה לא להתערב, ובלהט הדברים שולח מילה פוגעת במקצת. הבחור מתערב לטובתה, ובתגובה, השוטר עוצר אותו ומרוקן את כיסיו... רגע לאחר מכן הבחור שולף את טבעת האירוסין מכיס, ומציע נישואין לחברתו ההמומה, כשהשוטר מזר עליהם קונפטי.

אני נופל!!!

הצעת הנישואין הזו מתחילה באופן שגרתי: ליד מעקה חניה מוגבה, מול כל בני המשפחה, הבחור פותח בדברים ועומד להציע נישואין. הוא מבקש מחברו את הטבעת, וכאשר החבר משליך לעברו את הטבעת – הבחור נופל מעבר למעקה... הבחורה המבוהלת רצה לראות לאן נפל – ומגלה אותו על טרמפולינה, עם המילים "התינשאי לי" מודבקות סביבו.

דגל, שק!

אחד מחיילי יחידת הדגלנים הזמין את חברתו לאימונים לקראת מסדר יום העצמאות. היא צפתה בדגלנים, שלפתע יצרו את המילים "תנשאי לי" – ובקצה אחת האותיות עמד החייל כשהוא מחזיק בידיו לא דגל, אלא זר פרחים וטבעת אירוסין.

האקס פקטור

הבחורה שסיימה זה עתה לשיר את האודישן שלה על בימת אקס פקטור, הופתעה לראות את חברה פורץ אל הבמה. "לא משנה מה השופטים חושבים", הוא אמר לה, "אני אוהב אותך יותר מכל. התנשאי לי?" שאל, ושלף את טבעת האירוסין.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

לא מה שחשבתם - מנפצים מיתוסים על טבעות אירוסין זהב לבן

מיתוסים ואגדות אורבניות לא מפסיקים לגדוש את ענף טבעות האירוסין, בדגש על טבעות אירוסין זהב לבן. גם אתם רוצים לרכוש טבעת מסוג זהב זה אך מושפעים מאד מכל המיתוסים שמסביב? הגיע הזמן פעם אחת ולתמיד לשים להם סוף!

להמשך קריאה

טבעת בחרת? חייבים הצעת נישואין מרגשת

לאחר מספר שנים מלאות באהבה, הגיע הרגע לעשות את ה-צעד ולמסד את הקשר שלכם. בשביל הצעת נישואין מרגשת צריך טבעת אירוסין מושלמת !

להמשך קריאה

מיתוסים של הצעות נישואין

לא נהרוס לגמרי כי זה נכון – מדובר על רקע קסום, אבל לא תסכימו אותנו אם נאמר שיש משהו יותר מקסים בטבעיות ואפילו נסתכן ונאמר – בפשטות? יצאנו לבדוק אודות 6 המיתוסים הגדולים ביותר על הצעות הנישואין.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ