צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

הצעות הנישואין המושקעות ביותר

הצעות נישואין יכולות להיות מרגשות, רומנטיות וגם מפתיעות ומקוריות. אספנו לכם את 5 הצעות הנישואין המפתיעות, המושקעות וההזויות ביותר. וכמובן שאסור לשכוח שהצעה טובה מתחילה בטבעת אירוסין איכותית. לקטלוג טבעות אירוסין לחץ כאן

מי לקחה את החבר שלי?

בני הזוג יושבים במסעדה, כשלפתע מופיעה אישה לא מוכרת, שופכת כוס מים על הבחור וגוררת אותו אתה אל מחוץ למסעדה. הבחורה, בוכייה, ניגשת למאבטחים של המקום. אלו מרגיעים אותה, ומבטיחים לה שהמשך הערב שלה עוד יהיה מאושר. המאבטח במקום מתחיל לחקור אותה לגבי מה שארע, כשלפתע במקום לשאול שאלות, הוא מתחיל לשיר. בהדרגה, כל צוות המסעדה מצטרף בשירה ובריקוד, עד שמגיח הבחור, ובידו, כמובן, טבעת אירוסין.

אתה עצור!

כאשר מכונית המשטרה קוראת לבני הזוג לעצור בצד, הדבר נראה כמו בדיקה שגרתית. אולם כאשר הבחור נלקח הצידה למשך זמן רב, מתחילה הבחורה לחשוש. הבחור חוזר לרגע ואומר לה שהשוטרים חושבים שהוא עבריין. היא נלחצת, יוצאת מהרכב ומנסה לדבר על לבו של השוטר. השוטר דורש ממנה לא להתערב, ובלהט הדברים שולח מילה פוגעת במקצת. הבחור מתערב לטובתה, ובתגובה, השוטר עוצר אותו ומרוקן את כיסיו... רגע לאחר מכן הבחור שולף את טבעת האירוסין מכיס, ומציע נישואין לחברתו ההמומה, כשהשוטר מזר עליהם קונפטי.

אני נופל!!!

הצעת הנישואין הזו מתחילה באופן שגרתי: ליד מעקה חניה מוגבה, מול כל בני המשפחה, הבחור פותח בדברים ועומד להציע נישואין. הוא מבקש מחברו את הטבעת, וכאשר החבר משליך לעברו את הטבעת – הבחור נופל מעבר למעקה... הבחורה המבוהלת רצה לראות לאן נפל – ומגלה אותו על טרמפולינה, עם המילים "התינשאי לי" מודבקות סביבו.

דגל, שק!

אחד מחיילי יחידת הדגלנים הזמין את חברתו לאימונים לקראת מסדר יום העצמאות. היא צפתה בדגלנים, שלפתע יצרו את המילים "תנשאי לי" – ובקצה אחת האותיות עמד החייל כשהוא מחזיק בידיו לא דגל, אלא זר פרחים וטבעת אירוסין.

האקס פקטור

הבחורה שסיימה זה עתה לשיר את האודישן שלה על בימת אקס פקטור, הופתעה לראות את חברה פורץ אל הבמה. "לא משנה מה השופטים חושבים", הוא אמר לה, "אני אוהב אותך יותר מכל. התנשאי לי?" שאל, ושלף את טבעת האירוסין.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

הקריטריונים שמשפיעים על מחירי היהלומים

עומד רגע לפני בחירת טבעת אירוסין לאשתך לעתיד אך מעוניין, לפני הכול, לדעת בעצם על מה אתה משלם כאשר אתה רוכש טבעת עם יהלום? הגעת למקום הנכון. במאמר הבא נפרט בפנייך את הקריטריונים שמרכיבים את מחירו של היהלום וכך למעשה תוכל להגיע אל יום רכישת הטבעת עם ידע חשוב, ידע שיוכל לאפשר לך אפילו להוריד במחירה הסופי של הטבעת. מבולבל? קח אוויר ובוא נתחיל.

להמשך קריאה

איך קרה שניתן לרכוש כיום טבעות אירוסין זולות

ישנה הנחה שרבים דבקים בה, שטבעת האירוסין חייבת להיות בהכרח בעלות יקרה. הגיע הזמן אחת ולתמיד לנפץ את המיתוס הזה, ולהבהיר כי טבעת האירוסין היא בסופו של דבר טבעת, וטבעות ניתן לרכוש במניפה רחבה של מחירים. ההחלטה כמה להשקיע בטבעת, איזו טבעת לבחור ומה יהפוך את אהובתכם לנרגשת – היא החלטה ובחירה שלכם. טבעות אירוסין זולות – מה באמת עומד מאחוריהן?

להמשך קריאה

טבעת מנצחת לא חייבת לכלול יהלום גדול מאד

המון גברים רוצים להציע הצעת נישואין כמה שיותר גדולה, כמה שיותר גרנדיוזית וכמה שיותר יקרה. כידוע, חלק בלתי נפרד, ובמידה רבה החלק המהותי והמרכזי ביותר בהצעה הוא לא אחר מטבעת האירוסין. למרות שנדמה כי הדרך להפתיע ולרגש היא באמצעות טבעת המשובצת ביהלום היקר ביותר, דעו כי תוכלו להפתיע ולרגש עם תקציב צנוע יותר וגם עם יהלום קצת קטן יותר מזה שאתם רוצים להעניק.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ