צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

הצעות הנישואין המושקעות ביותר

הצעות נישואין יכולות להיות מרגשות, רומנטיות וגם מפתיעות ומקוריות. אספנו לכם את 5 הצעות הנישואין המפתיעות, המושקעות וההזויות ביותר. וכמובן שאסור לשכוח שהצעה טובה מתחילה בטבעת אירוסין איכותית. לקטלוג טבעות אירוסין לחץ כאן

מי לקחה את החבר שלי?

בני הזוג יושבים במסעדה, כשלפתע מופיעה אישה לא מוכרת, שופכת כוס מים על הבחור וגוררת אותו אתה אל מחוץ למסעדה. הבחורה, בוכייה, ניגשת למאבטחים של המקום. אלו מרגיעים אותה, ומבטיחים לה שהמשך הערב שלה עוד יהיה מאושר. המאבטח במקום מתחיל לחקור אותה לגבי מה שארע, כשלפתע במקום לשאול שאלות, הוא מתחיל לשיר. בהדרגה, כל צוות המסעדה מצטרף בשירה ובריקוד, עד שמגיח הבחור, ובידו, כמובן, טבעת אירוסין.

אתה עצור!

כאשר מכונית המשטרה קוראת לבני הזוג לעצור בצד, הדבר נראה כמו בדיקה שגרתית. אולם כאשר הבחור נלקח הצידה למשך זמן רב, מתחילה הבחורה לחשוש. הבחור חוזר לרגע ואומר לה שהשוטרים חושבים שהוא עבריין. היא נלחצת, יוצאת מהרכב ומנסה לדבר על לבו של השוטר. השוטר דורש ממנה לא להתערב, ובלהט הדברים שולח מילה פוגעת במקצת. הבחור מתערב לטובתה, ובתגובה, השוטר עוצר אותו ומרוקן את כיסיו... רגע לאחר מכן הבחור שולף את טבעת האירוסין מכיס, ומציע נישואין לחברתו ההמומה, כשהשוטר מזר עליהם קונפטי.

אני נופל!!!

הצעת הנישואין הזו מתחילה באופן שגרתי: ליד מעקה חניה מוגבה, מול כל בני המשפחה, הבחור פותח בדברים ועומד להציע נישואין. הוא מבקש מחברו את הטבעת, וכאשר החבר משליך לעברו את הטבעת – הבחור נופל מעבר למעקה... הבחורה המבוהלת רצה לראות לאן נפל – ומגלה אותו על טרמפולינה, עם המילים "התינשאי לי" מודבקות סביבו.

דגל, שק!

אחד מחיילי יחידת הדגלנים הזמין את חברתו לאימונים לקראת מסדר יום העצמאות. היא צפתה בדגלנים, שלפתע יצרו את המילים "תנשאי לי" – ובקצה אחת האותיות עמד החייל כשהוא מחזיק בידיו לא דגל, אלא זר פרחים וטבעת אירוסין.

האקס פקטור

הבחורה שסיימה זה עתה לשיר את האודישן שלה על בימת אקס פקטור, הופתעה לראות את חברה פורץ אל הבמה. "לא משנה מה השופטים חושבים", הוא אמר לה, "אני אוהב אותך יותר מכל. התנשאי לי?" שאל, ושלף את טבעת האירוסין.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

איך תקנה לה טבעת אירוסין שתגרום לה לומר לך כן?

כל אחת רוצה לקבל טבעת אירוסין מיוחדת, לטעמה וכזו שאין לאחרות. אך חשוב שתדעי שעבור הגבר זה לא תמיד פשוט. עבורו זו משימה שהוא לוקח בכובד ראש ומנסה לקלוע לטעמך הייחודי.

להמשך קריאה

מדוע טבעת האירוסין היא תכשיט לכל החיים

השאלה עד כמה צריך להשקיע בטבעת האירוסין היא שאלה שהמון גברים מתעסקים בה. המסקנה? אכן צריך להשקיע בטבעת האירוסין. אם גם אתה נמצא בשלבים הראשונים של בחינת דגמים וחיפוש אחר טבעת האירוסין, דע כי ההשקעה שלך היא לא השקעה בהצעת הנישואין בלבד, אלא השקעה לכל החיים. טבעת האירוסין היא בסופו של דבר תכשיט, אך בשונה מתכשיטים אחרים, טבעת זו היא תכשיט שהולך ללוות את בת הזוג שלך בכל יום ויום.

להמשך קריאה

מציאת מידת טבעת אירוסין

אם כי בימינו יותר ויותר טבעות אירוסין נקנות על ידי שני בני הזוג במשותף, עדיין הגורם השכיח ביותר אצל רוב בני הזוג בעת הצעת נישואין הוא ההפתעה.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2022