צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

הטיפים החשובים ביותר לתחזוק טבעת אירוסין

כשבחיר לבך העניק לך טבעת אירוסין, המשאלה הגדולה ביותר שהייתה לו היא שתאהבי את הטבעת. כעת, אחרי שהטבעת סללה את דרככם אל החופה, כל שנותר לו לבקש הוא שהתכשיט שקיבלת, אכן יהיה תכשיט לכל החיים. איך תבטיחי כי הטבעת אכן תלווה אותך לכל החיים? עם תחזוק נכון. לפנייך, חמשת הטיפים המובילים ביותר לשמירה על טבעת האירוסין:

1.ניקיון הבית? לא עם טבעת האירוסין

כשם שישנה חשיבות לתחזוק טבעת האירוסין, כך גם ישנה חשיבות לתחזוק הבית המשותף שלכם. המשמעות? ניקיון הבית. למרות שהמון נשים מעידות כי הן לא יורידו את הטבעת לעולם, הרי שישנם מקרים בהם מומלץ מאד להוריד את הטבעת. ניקיון הבית הוא אחד מאותם המקרים, זאת מאחר ולאורך עבודות הניקיון עלולה להגיע הטבעת במגע ישיר עם חומרים כימיקליים הנמצאים בחומרי הניקוי השונים. בעת שחומרים שכאלו אכן יגיעו במגע עם הזהב – לבן או צהוב, הם עלולים לפגוע בברק הטבעת.

2.אימון כושר גופני? הטבעת נשארת בבית

אם גם את נצמדת לאורח החיים הבריא ומקפידה להתאמן, כדאי להשאיר את טבעת האירוסין שלך בתיבת התכשיטים בבית. כידוע, אימוני הכושר כוללים אימונים עם משקולות ואביזרים שונים. בעת שמתבצעת תנועה לא נכונה ולפעמים פשוט כחלק בלתי נפרד מהאימון, יכולה הטבעת להיפגע ממשקולת, מרצועות האימון או מכל אביזר אחר בו נעשה שימוש. חשוב לזכור שלאורך האימונים מופעל המון כוח, כך שבעת שאכן תתרחש פגיעה שכזו בטבעת, היא יכולה להיות בעוצמה רבה. התוצאה? שריטות בטבעת שיפגמו בנראות המושלמת שלה.

3.רחצה בבריכה מבורכת, אך לא עם הטבעת

בעוד ניתן לשטוף כלים וידיים עם טבעת אירוסין, דווקא הכניסה לבריכה עם הטבעת אינה מומלצת כלל. במי הבריכה ישנו חומר הכלור, שיכול לפגוע בברק הטבעת. הדוגמא הטובה ביותר הממחישה את השפעתו של הכלור היא כמובן פריטי לבוש שמגיעים במגע עם מי הבריכה: צבע הבגדים הופך דהוי וחיוור. למרות שעל מנת שברק הטבעת יפגע באופן משמעותי יש צורך בחשיפה משמעותית אל מי הבריכה, עדיין מומלץ שלא להסתכן וכך להבטיח שאכן הטבעת תהיה תכשיט לכל החיים.

4.מדוע כדאי שלא ללכת לישון עם הטבעת?

המיטה הינה מקום המבטחים, וכנראה שהיא מסתמנת כמקום האחרון שממנו צריך לחשוש בכל הקשור לתחזוק טבעת אירוסין. אז מצד אחד אכן ניתן לישון עם הטבעת, אך מצד שני גם מומלץ להוריד אותה לפני השינה. לעתים, תוך כדי שינה נפרסות הידיים אל הצדדים, מה שגורם לא אחת לכך שהידיים מגיעות במגע עם הקיר או עם רהיטים הקרובים אל המיטה. התוצאה המון פעמים היא פגיעה של הטבעת באותם רהיטים, מה שיכול לגרום לשריטות מיותרות ופגיעות בטבעת.

5.קופסת תכשיטים מונעת חיכוך מיותר בין תכשיטים

והכי חשוב: בכל פעם שאת מחליטה להוריד את טבעת האירוסין במטרה לשמור עליה, חשוב מאד לאחסן אותה בתוך קופסת התכשיטים שאיתה קיבלת את הטבעת. הסיבה מאד פשוטה: הנחת טבעת אירוסין במגירה עם עוד המון תכשיטים מביאה לחיכוך ביניהם, מה שלעתים יוצר שריטות וזעזועים שונים שניתן למנוע בקלות. על כן, הפרידי את הטבעת מיתר התכשיטים.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

טבעת אירוסין עם אבן חן אפשרות מדהימה

אחת האפשרויות שדווקא נוטות שלא לבוא לידי ביטוי היא אפשרות של טבעת אירוסין אותה עוטרת אבן חן. רבים חושבים שכל הנשים חובבות יהלומים ולכן הן יעיפו את התכשיטים

להמשך קריאה

ממי תוכל לשאוב רעיון לטבעת האירוסין

לצד הגברים שאולי קל להם לרכוש את הטבעת, ישנם לא מעטים המביעים חשש מרכישת הטבעת המדוברת. אז רגע לפני שמרימים ידיים ומצהירים כי מדובר על משימה בלתי אפשרית, הרי שתוכל לשאוב השראה ורעיון לטבעת די בקלות. מחפשים רעיון לטבעת האירוסין, צריכים הכוונה ועצה טובה? כל הדרכים אל הטבעת המושלמת לאהובתכם.

להמשך קריאה

טבעת בחרת? חייבים הצעת נישואין מרגשת

לאחר מספר שנים מלאות באהבה, הגיע הרגע לעשות את ה-צעד ולמסד את הקשר שלכם. בשביל הצעת נישואין מרגשת צריך טבעת אירוסין מושלמת !

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2022