צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

הטיפים החשובים ביותר לתחזוק טבעת אירוסין

כשבחיר לבך העניק לך טבעת אירוסין, המשאלה הגדולה ביותר שהייתה לו היא שתאהבי את הטבעת. כעת, אחרי שהטבעת סללה את דרככם אל החופה, כל שנותר לו לבקש הוא שהתכשיט שקיבלת, אכן יהיה תכשיט לכל החיים. איך תבטיחי כי הטבעת אכן תלווה אותך לכל החיים? עם תחזוק נכון. לפנייך, חמשת הטיפים המובילים ביותר לשמירה על טבעת האירוסין:

1.ניקיון הבית? לא עם טבעת האירוסין

כשם שישנה חשיבות לתחזוק טבעת האירוסין, כך גם ישנה חשיבות לתחזוק הבית המשותף שלכם. המשמעות? ניקיון הבית. למרות שהמון נשים מעידות כי הן לא יורידו את הטבעת לעולם, הרי שישנם מקרים בהם מומלץ מאד להוריד את הטבעת. ניקיון הבית הוא אחד מאותם המקרים, זאת מאחר ולאורך עבודות הניקיון עלולה להגיע הטבעת במגע ישיר עם חומרים כימיקליים הנמצאים בחומרי הניקוי השונים. בעת שחומרים שכאלו אכן יגיעו במגע עם הזהב – לבן או צהוב, הם עלולים לפגוע בברק הטבעת.

2.אימון כושר גופני? הטבעת נשארת בבית

אם גם את נצמדת לאורח החיים הבריא ומקפידה להתאמן, כדאי להשאיר את טבעת האירוסין שלך בתיבת התכשיטים בבית. כידוע, אימוני הכושר כוללים אימונים עם משקולות ואביזרים שונים. בעת שמתבצעת תנועה לא נכונה ולפעמים פשוט כחלק בלתי נפרד מהאימון, יכולה הטבעת להיפגע ממשקולת, מרצועות האימון או מכל אביזר אחר בו נעשה שימוש. חשוב לזכור שלאורך האימונים מופעל המון כוח, כך שבעת שאכן תתרחש פגיעה שכזו בטבעת, היא יכולה להיות בעוצמה רבה. התוצאה? שריטות בטבעת שיפגמו בנראות המושלמת שלה.

3.רחצה בבריכה מבורכת, אך לא עם הטבעת

בעוד ניתן לשטוף כלים וידיים עם טבעת אירוסין, דווקא הכניסה לבריכה עם הטבעת אינה מומלצת כלל. במי הבריכה ישנו חומר הכלור, שיכול לפגוע בברק הטבעת. הדוגמא הטובה ביותר הממחישה את השפעתו של הכלור היא כמובן פריטי לבוש שמגיעים במגע עם מי הבריכה: צבע הבגדים הופך דהוי וחיוור. למרות שעל מנת שברק הטבעת יפגע באופן משמעותי יש צורך בחשיפה משמעותית אל מי הבריכה, עדיין מומלץ שלא להסתכן וכך להבטיח שאכן הטבעת תהיה תכשיט לכל החיים.

4.מדוע כדאי שלא ללכת לישון עם הטבעת?

המיטה הינה מקום המבטחים, וכנראה שהיא מסתמנת כמקום האחרון שממנו צריך לחשוש בכל הקשור לתחזוק טבעת אירוסין. אז מצד אחד אכן ניתן לישון עם הטבעת, אך מצד שני גם מומלץ להוריד אותה לפני השינה. לעתים, תוך כדי שינה נפרסות הידיים אל הצדדים, מה שגורם לא אחת לכך שהידיים מגיעות במגע עם הקיר או עם רהיטים הקרובים אל המיטה. התוצאה המון פעמים היא פגיעה של הטבעת באותם רהיטים, מה שיכול לגרום לשריטות מיותרות ופגיעות בטבעת.

5.קופסת תכשיטים מונעת חיכוך מיותר בין תכשיטים

והכי חשוב: בכל פעם שאת מחליטה להוריד את טבעת האירוסין במטרה לשמור עליה, חשוב מאד לאחסן אותה בתוך קופסת התכשיטים שאיתה קיבלת את הטבעת. הסיבה מאד פשוטה: הנחת טבעת אירוסין במגירה עם עוד המון תכשיטים מביאה לחיכוך ביניהם, מה שלעתים יוצר שריטות וזעזועים שונים שניתן למנוע בקלות. על כן, הפרידי את הטבעת מיתר התכשיטים.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

הדרך שלנו להראות אהבה

היכולת להביע אהבה היא יכולת חשובה מאוד. קניית טבעת אירוסין לבת הזוג שלנו יכולה להיות דרך מעולה ורגישה מאוד להראות לה שאנחנו אוהבים אותה. טבעות אירוסין הן סמל לאהבה ולנתינה. הענקת טבעת אירוסין היא אקט סמלי של הצהרת אהבה ושל התחייבות.

להמשך קריאה

סגנונות חיתוך שונים ליהלומים

הניקיון והצבע הן התכונות הגולמיות של כל יהלום. לעומת זאת המשקל מושפע מהליטוש שעובר היהלום ומצורת החיתוך שלו, החיתוך קובע את יופי היהלום בהתחשב בתכונות האחרות שלו כגון: צבע וניקיון, והמטרה של החיתוך היא להבליט את התכונות הגולמיות הקיימות בו  בכדי ליצור ברק וזוהר כובש, תוך שמירה על משקלו המקורי של היהלום כחומר גלם.

להמשך קריאה

הצעות הנישואין הפרועות ביותר

אז אחרי שראית טבעות אירוסין קלאסיות, הגיע כעת הזמן להתפנות להפקת ההצעה. הנה לך כמה רעיונות מרגשים, יוצאי דופן ומפתיעים במיוחד.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ