צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

ההחלטה של קניית טבעת אירוסין

רגע לפני ההחלטות שיש לבצע לגבי החתונה צריך לחשוב איזה טבעת אירוסין לקנות לה, הרכישה של טבעת אירוסין היא אחת הקניות הכי חשובות שתעשה. לא מדובר במתנה ליום הולדת שאפשר להחליף, נכון גם טבעת אירוסין אפשר להחליף אבל אתה רוצה לקנות לה את הטבעת המושלמת שתשאיר אותה עם פה פעור ובכי של התרגשות. אתה רוצה שהטבעת הזו שבחרת תלווה אותה לכל החיים המשתפים שלכם.

אם תשאלו את האישה היא כבר יודעת איזה שמלת כלה היא רוצה, היא יודעת איפה היא רוצה להתחתן, היא גם חשבה על שיר כניסה לחופה, ובחרה כבר את שיר הסלואו. בת הזוג שלך חולמת על החתונה שלה מאז שהיא ילדה, ולכן היא כבר דיי מגובשת בבחירות שהיא תרצה לעשות.

בחירת טבעות אירוסין הן מנת חלקם של הגברים (לרוב). זו אחת הבחירות הכי קשות שתצטרכו לבצע גם בגלל חוסר הידע בתחום וגם בגלל חוסר הידע בנושא טעמה של בת הזוג.

אז איך כן בוחרים טבעת אירוסין לאישה שאתם אוהבים?

ידע זה כוח- תקראו קצת על יהלומים, על הפרמטרים שמשפיעים על מחיריהם, על סוגי העיצובים השונים המשמעויות השונות של כל אחד מהעיצובים. שיהיה לכם את הידע בתחום תוכלו להבית את השפה המקצועית ולהבין מה המוכר אומר לכם לגבי כל טבעת. מעוניינים במידע נוסף על יהלומים הקליקו כאן

עזרה של המין הנשי- רוב הגברים (לא כולם רק רובם) לא ניחנו בטעם משובח בתכשיטים, רובם חושבים שמה שהכי נוצץ וגדול הוא הכי יפה מבחינת האישה. זה לא תמיד נכון, יש נשים שמעדיפות תכשיטים עדינים, יש נשים שיעדיפו תכשיטים בעלי מראה עתיק. והסגנון של התכשיטים שהן אוהבות הוא הקו המנחה בבחירת טבעות אירוסין. לכן כדאי לבקש עזרה מבנות המין הנשי שמכירות את בת הזוג שלך והעדפות שלה בתכשיטים. זו יכולה להיות אימא שלך או שלה, אחות שלה או שלך, חברה טובה שלה, ידידה שלך שמכירה אותה טוב וכדומה.

מידה- הרבה גברים שמגיעים לחנות נתקלים בשאלה מצד המוכר, מה המידה שלה? מידה של טבעת בניגוד לבגדים צריכה להיות מדויקת, לכן כדאי להצטייד בטבעת שהיא עונדת על הקמיצה, או לבקש ממי שמתלווה אליך לקניה, לנסות לבדוק איתה את המידה של הקמיצה באלגנטיות ומבלי לעורר חשד.

איפה קונים טבעות אירוסין?

אפשר לראות קטלוגים ולהתרשם אבל הקנייה החשובה של טבעת אירוסין צריכה להיות בחנות עצמה שאתה רואה את המוצר שאתה קונה, אין טוב ממראה עיניים. כמו כן כפי שציינו אתה צריך להתאים את המידה של הטבעת ולכן הכי כדאי לגשת לחנות עצמה ולהתרשם מהמבחר המוצע בחנות.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

טבעת אירוסין שלושה יהלומים אפשרות יוצאת מן הכלל

אחת האפשרויות הטובות ביותר עמן ניתן (ואף מומלץ) להציע לבת הזוג נישואין בצורה מרגשת ועוצרת נשימה לכל הדעות היא בעזרת טבעת אירוסין שלושה יהלומים. אודותיה של הטבעת ויתרונותיה השונים נעסוק בדיוק במאמר הנ"ל.
 

להמשך קריאה

מה זה בעצם טבעת אירוסין מעוצבת

אז לפני שאנחנו מתחילים את המדריך, חשוב לדעת את הבסיס. מה זה בעצם טבעת אירוסין מעוצבת? איך אני מבדיל בין אחת שמעוצבת לאחת שלא מעוצבת? ובכן, הגיע הזמן לעשות קצת סדר. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ללכת בשיטת השלילה, שהיא הכי פשוטה שיש. מה זה אומר? כאשר אתם מסתכלים על טבעת אירוסין, האם אתם רואים עיטורים על הטבעת עצמה? האם אתם רואים יהלומים קטנים מסביב ליהלום המרכזי? האם אתם רואים אבני צד כלשהן? במידה והתשובה לכל אלה היא לא, מזל טוב, אתם מסתכלים על טבעת קלאסית. עכשיו שהוצאנו את הטבעת הקלסית מהמשוואה, בואו נעבור למדריך.

להמשך קריאה

טבעות אירוסין מיוחדות, איך לקנות את הטבעת הכי מיוחדת שיש ?

מהי הדרך הטובה והנכונה ביותר לבחור טבעת אירוסין מיוחדת עבור הצעת הנישואין המושלמת שלך ? קרא עוד >>

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2023 - הצהרת נגישות