צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

ההחלטה של קניית טבעת אירוסין

רגע לפני ההחלטות שיש לבצע לגבי החתונה צריך לחשוב איזה טבעת אירוסין לקנות לה, הרכישה של טבעת אירוסין היא אחת הקניות הכי חשובות שתעשה. לא מדובר במתנה ליום הולדת שאפשר להחליף, נכון גם טבעת אירוסין אפשר להחליף אבל אתה רוצה לקנות לה את הטבעת המושלמת שתשאיר אותה עם פה פעור ובכי של התרגשות. אתה רוצה שהטבעת הזו שבחרת תלווה אותה לכל החיים המשתפים שלכם.

אם תשאלו את האישה היא כבר יודעת איזה שמלת כלה היא רוצה, היא יודעת איפה היא רוצה להתחתן, היא גם חשבה על שיר כניסה לחופה, ובחרה כבר את שיר הסלואו. בת הזוג שלך חולמת על החתונה שלה מאז שהיא ילדה, ולכן היא כבר דיי מגובשת בבחירות שהיא תרצה לעשות.

בחירת טבעות אירוסין הן מנת חלקם של הגברים (לרוב). זו אחת הבחירות הכי קשות שתצטרכו לבצע גם בגלל חוסר הידע בתחום וגם בגלל חוסר הידע בנושא טעמה של בת הזוג.

אז איך כן בוחרים טבעת אירוסין לאישה שאתם אוהבים?

ידע זה כוח- תקראו קצת על יהלומים, על הפרמטרים שמשפיעים על מחיריהם, על סוגי העיצובים השונים המשמעויות השונות של כל אחד מהעיצובים. שיהיה לכם את הידע בתחום תוכלו להבית את השפה המקצועית ולהבין מה המוכר אומר לכם לגבי כל טבעת. מעוניינים במידע נוסף על יהלומים הקליקו כאן

עזרה של המין הנשי- רוב הגברים (לא כולם רק רובם) לא ניחנו בטעם משובח בתכשיטים, רובם חושבים שמה שהכי נוצץ וגדול הוא הכי יפה מבחינת האישה. זה לא תמיד נכון, יש נשים שמעדיפות תכשיטים עדינים, יש נשים שיעדיפו תכשיטים בעלי מראה עתיק. והסגנון של התכשיטים שהן אוהבות הוא הקו המנחה בבחירת טבעות אירוסין. לכן כדאי לבקש עזרה מבנות המין הנשי שמכירות את בת הזוג שלך והעדפות שלה בתכשיטים. זו יכולה להיות אימא שלך או שלה, אחות שלה או שלך, חברה טובה שלה, ידידה שלך שמכירה אותה טוב וכדומה.

מידה- הרבה גברים שמגיעים לחנות נתקלים בשאלה מצד המוכר, מה המידה שלה? מידה של טבעת בניגוד לבגדים צריכה להיות מדויקת, לכן כדאי להצטייד בטבעת שהיא עונדת על הקמיצה, או לבקש ממי שמתלווה אליך לקניה, לנסות לבדוק איתה את המידה של הקמיצה באלגנטיות ומבלי לעורר חשד.

איפה קונים טבעות אירוסין?

אפשר לראות קטלוגים ולהתרשם אבל הקנייה החשובה של טבעת אירוסין צריכה להיות בחנות עצמה שאתה רואה את המוצר שאתה קונה, אין טוב ממראה עיניים. כמו כן כפי שציינו אתה צריך להתאים את המידה של הטבעת ולכן הכי כדאי לגשת לחנות עצמה ולהתרשם מהמבחר המוצע בחנות.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

מדוע טבעת האירוסין היא תכשיט לכל החיים

השאלה עד כמה צריך להשקיע בטבעת האירוסין היא שאלה שהמון גברים מתעסקים בה. המסקנה? אכן צריך להשקיע בטבעת האירוסין. אם גם אתה נמצא בשלבים הראשונים של בחינת דגמים וחיפוש אחר טבעת האירוסין, דע כי ההשקעה שלך היא לא השקעה בהצעת הנישואין בלבד, אלא השקעה לכל החיים. טבעת האירוסין היא בסופו של דבר תכשיט, אך בשונה מתכשיטים אחרים, טבעת זו היא תכשיט שהולך ללוות את בת הזוג שלך בכל יום ויום.

להמשך קריאה

כיצד למצוא טבעות אירוסין לא שגרתיות

אנחנו מורגלים לחשוב שטבעת אירוסין צריכה להיות מורכבת מיהלום גדול ורעשני המתנוסס על טבעת זהב, אנחנו כאן בשביל להפנות את תשומת ליבכם לסוג אחר של טבעות, טבעות אירוסין מיוחדות, אקזוטיות, בעיצוב שונה שלא מתנוסס על אצבע של אף אחת אחרת.

להמשך קריאה

טבעות אירוסין מעוצבות לסוגיהן

המונח טבעות אירוסין מעוצבות הינו כללי ומתאר מבחר רחב של טבעות אירוסין. רוב הטבעות היום נחשבות כטבעות מעוצבות. על מנת להבחין בהבדלים  של טבעות אירוסין מעוצבות ולא מעוצבות צריך לדעת מה נחשב כטבעת אירוסין מעוצבת.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ