צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

הדרך שלנו להראות אהבה

היכולת להביע אהבה היא יכולת חשובה מאוד. קניית טבעת אירוסין לבת הזוג שלנו יכולה להיות דרך מעולה ורגישה מאוד להראות לה שאנחנו אוהבים אותה. טבעות אירוסין הן סמל לאהבה ולנתינה. הענקת טבעת אירוסין היא אקט סמלי של הצהרת אהבה ושל התחייבות. כאשר אנחנו מעניקים לבת הזוג שלנו טבעת אירוסין אנחנו מציעים לה בצורה רומנטית מאוד לבלות את שארית החיים שלה אתנו. הצעה זו יכולה להיות מאוד רומנטית ומרגשת והיא יכולה להפוך לסיפור שיהיה לנו כיף להיזכר בו גם כאשר נהיה נשואים כבר 30 או אפילו 50 שנה.

טבעות אירוסין – למה חשוב להשקיע בבחירה של אבן טבעת האירוסין?

האבן שמשובצת בטבעת האירוסין חשובה מאוד והיא קובעת את האסתטיקה והיוקרה של הטבעת. טבעות אירוסין שמשובצות בהן יהלומים הן טבעות איכותיות מאוד ויפות. יש הרבה מאוד סוגים של יהלומים כאשר הם נבדלים בעיקר על פי הגודל שלהם, הצבע שלהם וסוג החיתוך שלהם. כאשר אנחנו קונים טבעת עם יהלום חשוב לשים לב שהיהלום אמתי – ניתן לקנות יהלומים אמתיים בבורסה ליהלומים ברמת גן או אצל תכשיטנים. אם אנחנו רוצים טבעת עם אבן אחרת ולא עם יהלום אנחנו יכולים לשבץ בה אבן אודם או אבן ספיר. 

טבעות אירוסין – הדרך שלנו לרגש את בת הזוג שלנו:

כאשר אנחנו מציעים נישואין אנחנו רוצים לרגש את בת הזוג שלנו. לא כדאי לנו להציע נישואין בלי טבעת. טבעות אירוסין יכולות לאפשר לנו לשפר את הצעת הנישואין שלנו ולהפוך אותה למפוארת ומרגשת יותר. טבעות אלו יכולות להיות בעיצוב יוקרתי מאוד וייחודי. חשוב שהצעת הנישואין שלנו תהיה מרגשת ותתאים לזוגיות שלנו. אם אנחנו מכירים טוב את בת הזוג שלנו נדע להציע לה נישואין בדרך מקורית מאוד ומרגשת. הצעת נישואין מקורית יכולה להיות גם הצעה צנועה מאוד שכוללת בישול ארוחת ערב רומנטית במטבח הביתי שלנו או טיול בפארק לאור ירח. הצעה זו יכולה להיות מרגשת מאוד והיא יכולה להיות ציון דרך חשוב מאוד בקשר הזוגי שלנו.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

הצעות הנישואין המושקעות ביותר

הצעות נישואין יכולות להיות מרגשות, רומנטיות וגם מפתיעות ומקוריות. אספנו לכם את 5 הצעות הנישואין המפתיעות, המושקעות וההזויות ביותר. וכמובן שאסור לשכוח שהצעה טובה מתחילה בטבעת אירוסין איכותית. לקטלוג טבעות אירוסין לחץ כאן

להמשך קריאה

לא מה שחשבתם - מנפצים מיתוסים על טבעות אירוסין זהב לבן

מיתוסים ואגדות אורבניות לא מפסיקים לגדוש את ענף טבעות האירוסין, בדגש על טבעות אירוסין זהב לבן. גם אתם רוצים לרכוש טבעת מסוג זהב זה אך מושפעים מאד מכל המיתוסים שמסביב? הגיע הזמן פעם אחת ולתמיד לשים להם סוף!

להמשך קריאה

מדוע טבעת האירוסין היא תכשיט לכל החיים

השאלה עד כמה צריך להשקיע בטבעת האירוסין היא שאלה שהמון גברים מתעסקים בה. המסקנה? אכן צריך להשקיע בטבעת האירוסין. אם גם אתה נמצא בשלבים הראשונים של בחינת דגמים וחיפוש אחר טבעת האירוסין, דע כי ההשקעה שלך היא לא השקעה בהצעת הנישואין בלבד, אלא השקעה לכל החיים. טבעת האירוסין היא בסופו של דבר תכשיט, אך בשונה מתכשיטים אחרים, טבעת זו היא תכשיט שהולך ללוות את בת הזוג שלך בכל יום ויום.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2023 - הצהרת נגישות