צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

הדרך שלנו להראות אהבה

היכולת להביע אהבה היא יכולת חשובה מאוד. קניית טבעת אירוסין לבת הזוג שלנו יכולה להיות דרך מעולה ורגישה מאוד להראות לה שאנחנו אוהבים אותה. טבעות אירוסין הן סמל לאהבה ולנתינה. הענקת טבעת אירוסין היא אקט סמלי של הצהרת אהבה ושל התחייבות. כאשר אנחנו מעניקים לבת הזוג שלנו טבעת אירוסין אנחנו מציעים לה בצורה רומנטית מאוד לבלות את שארית החיים שלה אתנו. הצעה זו יכולה להיות מאוד רומנטית ומרגשת והיא יכולה להפוך לסיפור שיהיה לנו כיף להיזכר בו גם כאשר נהיה נשואים כבר 30 או אפילו 50 שנה.

טבעות אירוסין – למה חשוב להשקיע בבחירה של אבן טבעת האירוסין?

האבן שמשובצת בטבעת האירוסין חשובה מאוד והיא קובעת את האסתטיקה והיוקרה של הטבעת. טבעות אירוסין שמשובצות בהן יהלומים הן טבעות איכותיות מאוד ויפות. יש הרבה מאוד סוגים של יהלומים כאשר הם נבדלים בעיקר על פי הגודל שלהם, הצבע שלהם וסוג החיתוך שלהם. כאשר אנחנו קונים טבעת עם יהלום חשוב לשים לב שהיהלום אמתי – ניתן לקנות יהלומים אמתיים בבורסה ליהלומים ברמת גן או אצל תכשיטנים. אם אנחנו רוצים טבעת עם אבן אחרת ולא עם יהלום אנחנו יכולים לשבץ בה אבן אודם או אבן ספיר. 

טבעות אירוסין – הדרך שלנו לרגש את בת הזוג שלנו:

כאשר אנחנו מציעים נישואין אנחנו רוצים לרגש את בת הזוג שלנו. לא כדאי לנו להציע נישואין בלי טבעת. טבעות אירוסין יכולות לאפשר לנו לשפר את הצעת הנישואין שלנו ולהפוך אותה למפוארת ומרגשת יותר. טבעות אלו יכולות להיות בעיצוב יוקרתי מאוד וייחודי. חשוב שהצעת הנישואין שלנו תהיה מרגשת ותתאים לזוגיות שלנו. אם אנחנו מכירים טוב את בת הזוג שלנו נדע להציע לה נישואין בדרך מקורית מאוד ומרגשת. הצעת נישואין מקורית יכולה להיות גם הצעה צנועה מאוד שכוללת בישול ארוחת ערב רומנטית במטבח הביתי שלנו או טיול בפארק לאור ירח. הצעה זו יכולה להיות מרגשת מאוד והיא יכולה להיות ציון דרך חשוב מאוד בקשר הזוגי שלנו.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

מה דעתכם על כריעת ברך בחנות התכשיטים?

מהרגע שבו הודעתם לקרובים שלכם שאתם עומדים לעשות את הצעד ולהציע נישואין, נדמה כי כולם נרתמים לסייע לכם בבחירות השונות: בחירת החנות בה תרכשו את הטבעת, בחירת הטבעת בעצמה והמקום בו תציעו נישואין.

להמשך קריאה

כל מה שצריך לדעת על מכירת כלי כסף משומשים

בעבר, השימוש בכלי כסף היה נחלתם של עשירים ובני מעמד הביניים שהיו סועדים את ארוחותיהם בעזרת כלי כסף, אך כיום, אבד הכלח על השימוש בהם, ונדיר למצוא עוד אנשים שמשתמשים בכלי כסף בסעודותיהם.

להמשך קריאה

איך בוחרים תכשיט כמתנה לאישה?

לא משנה כמה הנשים יבקשו שאתם, הגברים, תדברו אליהן בפרחים, נדמה כי השיח האהוב עליהן מכל הוא באמצעות תכשיטים. מאז ועד היום נתפסים התכשיטים כחברים הטובים ביותר של האישה, כמתנה העדיפה עליה ביותר וכדרך שלכם לשקף עד כמה אתם אוהבים. גם אתם רוצים להעניק מתנה בדמות תכשיט לאחת שלכם? עם מענה על כמה שאלות מנחות, תוכלו גם אתם להעניק תכשיט שירגש, יפתיע וישמח את האחת שלכם.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2022