צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

הדרך שלנו להראות אהבה

היכולת להביע אהבה היא יכולת חשובה מאוד. קניית טבעת אירוסין לבת הזוג שלנו יכולה להיות דרך מעולה ורגישה מאוד להראות לה שאנחנו אוהבים אותה. טבעות אירוסין הן סמל לאהבה ולנתינה. הענקת טבעת אירוסין היא אקט סמלי של הצהרת אהבה ושל התחייבות. כאשר אנחנו מעניקים לבת הזוג שלנו טבעת אירוסין אנחנו מציעים לה בצורה רומנטית מאוד לבלות את שארית החיים שלה אתנו. הצעה זו יכולה להיות מאוד רומנטית ומרגשת והיא יכולה להפוך לסיפור שיהיה לנו כיף להיזכר בו גם כאשר נהיה נשואים כבר 30 או אפילו 50 שנה.

טבעות אירוסין – למה חשוב להשקיע בבחירה של אבן טבעת האירוסין?

האבן שמשובצת בטבעת האירוסין חשובה מאוד והיא קובעת את האסתטיקה והיוקרה של הטבעת. טבעות אירוסין שמשובצות בהן יהלומים הן טבעות איכותיות מאוד ויפות. יש הרבה מאוד סוגים של יהלומים כאשר הם נבדלים בעיקר על פי הגודל שלהם, הצבע שלהם וסוג החיתוך שלהם. כאשר אנחנו קונים טבעת עם יהלום חשוב לשים לב שהיהלום אמתי – ניתן לקנות יהלומים אמתיים בבורסה ליהלומים ברמת גן או אצל תכשיטנים. אם אנחנו רוצים טבעת עם אבן אחרת ולא עם יהלום אנחנו יכולים לשבץ בה אבן אודם או אבן ספיר. 

טבעות אירוסין – הדרך שלנו לרגש את בת הזוג שלנו:

כאשר אנחנו מציעים נישואין אנחנו רוצים לרגש את בת הזוג שלנו. לא כדאי לנו להציע נישואין בלי טבעת. טבעות אירוסין יכולות לאפשר לנו לשפר את הצעת הנישואין שלנו ולהפוך אותה למפוארת ומרגשת יותר. טבעות אלו יכולות להיות בעיצוב יוקרתי מאוד וייחודי. חשוב שהצעת הנישואין שלנו תהיה מרגשת ותתאים לזוגיות שלנו. אם אנחנו מכירים טוב את בת הזוג שלנו נדע להציע לה נישואין בדרך מקורית מאוד ומרגשת. הצעת נישואין מקורית יכולה להיות גם הצעה צנועה מאוד שכוללת בישול ארוחת ערב רומנטית במטבח הביתי שלנו או טיול בפארק לאור ירח. הצעה זו יכולה להיות מרגשת מאוד והיא יכולה להיות ציון דרך חשוב מאוד בקשר הזוגי שלנו.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

מדוע משתלם לרכוש טבעת אירוסין בקנייה ישירה

אין על כך צל של ספק – הטכנולוגיה הביאה עמה חידושים בכל הנוגע אל עולם הקנייה הוותיק אותו הכרנו עד לפני כמה שנים טובות. אחד מהדברים החיוביים והנוחים ביותר שהכניסה הטכנולוגיה אל חיינו הם אתרים בהם ניתן לרכוש מוצרים ובניהם תכשיטים ויהלומים בשיטת "אונליין" (כפי שאנו מכירים שיטה זו נקראת גם שיטת "הקנייה הישירה"). 

להמשך קריאה

גיל הזהב וטבעות אירוסין

שמענו לא מעט על סיפורי אהבה שנרקמו בשנים המאוחרות בבית אבות או מועדוני קשישים, בהם נוגים לבלות קשישים אלמנים ואלמנות.

להמשך קריאה

טבעת אירוסין בעיצוב אישי

הצעת הנישואין הינה הצעה מרגשת הנערכים אליה המון זמן. מדובר בהצעה שמדמה הפקת אירוע קטן שכן יש צורך להשקיע מחשבה בבחירת הלוקיישן להצעה, אופן ההצעה ובעיקר בחירת הטבעת. גברים רבים משקיעים מחשבה רבה בבחירת הטבעת ועבורם הטבעת היא הפנים של ההצעה ועל כן היא צריכה להיות מושלמת.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2024 - הצהרת נגישות