צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

הדרך שלנו להראות אהבה

היכולת להביע אהבה היא יכולת חשובה מאוד. קניית טבעת אירוסין לבת הזוג שלנו יכולה להיות דרך מעולה ורגישה מאוד להראות לה שאנחנו אוהבים אותה. טבעות אירוסין הן סמל לאהבה ולנתינה. הענקת טבעת אירוסין היא אקט סמלי של הצהרת אהבה ושל התחייבות. כאשר אנחנו מעניקים לבת הזוג שלנו טבעת אירוסין אנחנו מציעים לה בצורה רומנטית מאוד לבלות את שארית החיים שלה אתנו. הצעה זו יכולה להיות מאוד רומנטית ומרגשת והיא יכולה להפוך לסיפור שיהיה לנו כיף להיזכר בו גם כאשר נהיה נשואים כבר 30 או אפילו 50 שנה.

טבעות אירוסין – למה חשוב להשקיע בבחירה של אבן טבעת האירוסין?

האבן שמשובצת בטבעת האירוסין חשובה מאוד והיא קובעת את האסתטיקה והיוקרה של הטבעת. טבעות אירוסין שמשובצות בהן יהלומים הן טבעות איכותיות מאוד ויפות. יש הרבה מאוד סוגים של יהלומים כאשר הם נבדלים בעיקר על פי הגודל שלהם, הצבע שלהם וסוג החיתוך שלהם. כאשר אנחנו קונים טבעת עם יהלום חשוב לשים לב שהיהלום אמתי – ניתן לקנות יהלומים אמתיים בבורסה ליהלומים ברמת גן או אצל תכשיטנים. אם אנחנו רוצים טבעת עם אבן אחרת ולא עם יהלום אנחנו יכולים לשבץ בה אבן אודם או אבן ספיר. 

טבעות אירוסין – הדרך שלנו לרגש את בת הזוג שלנו:

כאשר אנחנו מציעים נישואין אנחנו רוצים לרגש את בת הזוג שלנו. לא כדאי לנו להציע נישואין בלי טבעת. טבעות אירוסין יכולות לאפשר לנו לשפר את הצעת הנישואין שלנו ולהפוך אותה למפוארת ומרגשת יותר. טבעות אלו יכולות להיות בעיצוב יוקרתי מאוד וייחודי. חשוב שהצעת הנישואין שלנו תהיה מרגשת ותתאים לזוגיות שלנו. אם אנחנו מכירים טוב את בת הזוג שלנו נדע להציע לה נישואין בדרך מקורית מאוד ומרגשת. הצעת נישואין מקורית יכולה להיות גם הצעה צנועה מאוד שכוללת בישול ארוחת ערב רומנטית במטבח הביתי שלנו או טיול בפארק לאור ירח. הצעה זו יכולה להיות מרגשת מאוד והיא יכולה להיות ציון דרך חשוב מאוד בקשר הזוגי שלנו.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

טבעות אירוסין מיוחדות, איך לקנות את הטבעת הכי מיוחדת שיש ?

מהי הדרך הטובה והנכונה ביותר לבחור טבעת אירוסין מיוחדת עבור הצעת הנישואין המושלמת שלך ? קרא עוד >>

להמשך קריאה

אודות טבעת אירוסין סוליטר שמעת

אנו יודעים אתה בראשך נמצא כבר אי שם בחיפושים, יחד עם בת זוגתך (וכלתך לעתיד) אחר אולם או לחילופין אחר גן אירועים שיענה על הצרכים שלכם ויצליח לספק לכם את האירוע המרגש אותו אתם רוצים אך רגע לפני שאתה מחפש אחר אולם או גן אירועים, רצוי מאוד שתרכוש עבור אהובתך טבעת אירוסין, לא כך?. במאמר הבא תוכל להכיר את אחת האפשרויות הטובות ביותר שעומדות בפנייך – טבעת אירוסין קלאסית המכונה גם – טבעת אירוסין סוליטר.
 

להמשך קריאה

מה עושים שרוצים לשדרג טבעת אירוסין ישנן כמה אופציות

לא צריך להיות גאון בשביל להבין כי מאמר זה פונה לזוגות נשואים שכבר יש בבעלותם טבעת אירוסין כמה וכמה שנים. לא מעט זוגות נשואים מגיעים להחלטה שהם מעוניינים לשדרג את טבעת האירוסין שלהם לאחר כמה שנים בזוגיות. זה יכול לנבוע מאירוע כמו עשר שנות נישואין או כי פשוט הגיע לידיים שלהם סכום כסף משמעותי והם מעוניינים להחליף טבעת אירוסין או לשדרג אותה.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ