צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

הדרך שלנו להראות אהבה

היכולת להביע אהבה היא יכולת חשובה מאוד. קניית טבעת אירוסין לבת הזוג שלנו יכולה להיות דרך מעולה ורגישה מאוד להראות לה שאנחנו אוהבים אותה. טבעות אירוסין הן סמל לאהבה ולנתינה. הענקת טבעת אירוסין היא אקט סמלי של הצהרת אהבה ושל התחייבות. כאשר אנחנו מעניקים לבת הזוג שלנו טבעת אירוסין אנחנו מציעים לה בצורה רומנטית מאוד לבלות את שארית החיים שלה אתנו. הצעה זו יכולה להיות מאוד רומנטית ומרגשת והיא יכולה להפוך לסיפור שיהיה לנו כיף להיזכר בו גם כאשר נהיה נשואים כבר 30 או אפילו 50 שנה.

טבעות אירוסין – למה חשוב להשקיע בבחירה של אבן טבעת האירוסין?

האבן שמשובצת בטבעת האירוסין חשובה מאוד והיא קובעת את האסתטיקה והיוקרה של הטבעת. טבעות אירוסין שמשובצות בהן יהלומים הן טבעות איכותיות מאוד ויפות. יש הרבה מאוד סוגים של יהלומים כאשר הם נבדלים בעיקר על פי הגודל שלהם, הצבע שלהם וסוג החיתוך שלהם. כאשר אנחנו קונים טבעת עם יהלום חשוב לשים לב שהיהלום אמתי – ניתן לקנות יהלומים אמתיים בבורסה ליהלומים ברמת גן או אצל תכשיטנים. אם אנחנו רוצים טבעת עם אבן אחרת ולא עם יהלום אנחנו יכולים לשבץ בה אבן אודם או אבן ספיר. 

טבעות אירוסין – הדרך שלנו לרגש את בת הזוג שלנו:

כאשר אנחנו מציעים נישואין אנחנו רוצים לרגש את בת הזוג שלנו. לא כדאי לנו להציע נישואין בלי טבעת. טבעות אירוסין יכולות לאפשר לנו לשפר את הצעת הנישואין שלנו ולהפוך אותה למפוארת ומרגשת יותר. טבעות אלו יכולות להיות בעיצוב יוקרתי מאוד וייחודי. חשוב שהצעת הנישואין שלנו תהיה מרגשת ותתאים לזוגיות שלנו. אם אנחנו מכירים טוב את בת הזוג שלנו נדע להציע לה נישואין בדרך מקורית מאוד ומרגשת. הצעת נישואין מקורית יכולה להיות גם הצעה צנועה מאוד שכוללת בישול ארוחת ערב רומנטית במטבח הביתי שלנו או טיול בפארק לאור ירח. הצעה זו יכולה להיות מרגשת מאוד והיא יכולה להיות ציון דרך חשוב מאוד בקשר הזוגי שלנו.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

הצעות הנישואין המושקעות ביותר

הצעות נישואין יכולות להיות מרגשות, רומנטיות וגם מפתיעות ומקוריות. אספנו לכם את 5 הצעות הנישואין המפתיעות, המושקעות וההזויות ביותר. וכמובן שאסור לשכוח שהצעה טובה מתחילה בטבעת אירוסין איכותית. לקטלוג טבעות אירוסין לחץ כאן

להמשך קריאה

מה הם הדברים בלעדיהם לא תרכשו טבעת?

ישנם לא מעט מדריכים שמטרתם להדריך אתכם איך לבצע רכישה נכונה של טבעות אירוסין מיוחדות. אז לצד מדריכים מסוג זה, ישנם גם מדריכים כמו המדריך הבא, שמטרתם לשקף לכם מה באמת חשוב במעמד הרכישה ועל מה לא תוכלו לוותר לעולם. זכרו: תעודה גמולוגית הינה בגדר חובה, תקציב הינו חיוני, מידע על טעמה האישי יכול לסייע לכם, המלצות יעניקו לכם שקט נפשי והפרפרים בבטן – הם אלו שיעידו כי אתם עושים את הבחירה הנכונה.

להמשך קריאה

טבעת מנצחת לא חייבת לכלול יהלום גדול מאד

המון גברים רוצים להציע הצעת נישואין כמה שיותר גדולה, כמה שיותר גרנדיוזית וכמה שיותר יקרה. כידוע, חלק בלתי נפרד, ובמידה רבה החלק המהותי והמרכזי ביותר בהצעה הוא לא אחר מטבעת האירוסין. למרות שנדמה כי הדרך להפתיע ולרגש היא באמצעות טבעת המשובצת ביהלום היקר ביותר, דעו כי תוכלו להפתיע ולרגש עם תקציב צנוע יותר וגם עם יהלום קצת קטן יותר מזה שאתם רוצים להעניק.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ