צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

האם טבעת האירוסין מזהב אמיתי

האם קניתם טבעת אירוסין מזהב אמיתי? האם הטבעת שלכם באמת שווה את הכסף שהשקעתם בה? בואו תלמדו איך אפשר לגלות את האמת.

ישנם סיפורים רבים על אנשים שרכשו טבעות אירוסין או נישואין יקרות ואחרי מספר שנים גילו שהטבעות עשויות ממתכות זולות ולא מזהב או כסף כפי שחשבו. אז איך תוכלו להימנע ממצבים כאלו ולדעת שהטבעת שרכשתם אכן שווה את המחיר שהשקעתם בה? 

חשוב לציין שהמחיר אינו הגורם המטה את הכף באם הטבעת עשויה מזהב או מתכת אחרת. ישנן רוצים אירוסין זולות שעשויות מזהב צהוב או לבן. מחירן הנמוך נקבע מפרמטרים אחרים כמו ניקיון צבע או קראט היהלום. כדי לבדוק האם הטבעת עשויה מזהב, האמת היא, שלא חייבים ללכת למומחה, ישנן דרכים ביתיות פשוטות לבדיקת הטבעת.


איך בודקים אם הטבעת היא מזהב אמיתי או לא?

השלב הראשון הוא לבדוק אם יש עליה חותמת. זהב אמיתי צריך להיות עם חותמת של: 14K, 14K P, 14K עם לוגו ליד, 417, 585, 750, 917, 999. אם יש כל חותמת אחרת -  כנראה הזהב לא אמיתי. עם זאת, לפעמים יש טבעות מזהב אמיתי ללא חותמת. אז בואו נמשיך הלאה, ונבדוק ב3 דרכים אחרות.

לפני כמה זמן קניתם את הטבעת? אם קניתם אותה מזמן, אפשר לבדוק את צבע הטבעת. זהב אמיתי נשאר בצבע שלו, או משתנה לצבעים ספציפיים בלבד. אם הצבע נראה שונה מתכשיטי זהב אחרים – כנראה שזה לא זהב. עכשיו, קחו מגנט חזק ותנסו למשוך את הטבעת. זהב לא מגיב למגנטית, אז אם הטבעת נמשכת למגנט – ככל הנראה לא מדובר בזהב. עם זאת, ישנן מתכות אחרות שגם לא פעילות למגנטיות ולכן יש לבדוק בדרך נוספת.

הדרך האחרונה היא לקחת את הטבעת וצלחת מקרמיקה לא מצופה, ולנסות ל"צייר" על הצלחת עם טבעת האירוסין. אם נשאר סימן שחור, קניתם טבעת אירוסין ממתכת אחרת.

 

לפני שאתם קונים טבעת, חשוב לוודא שאתם קונים מאדם הוגן, ולבדוק עד כמה שאפשר שאתם מקבלים את טבעת האירוסין שריצתם.

רוצים לשדרג טבעת אירוסין לחץ כאן. 

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

הצעת נישואין קולינרית – איך עושים את זה?

לא באמת צריך להוסיף מילה על כך שאם ישנו תענוג גדול בחיים, הרי שהוא האוכל. איך תוכלו לשלב את הצעת הנישואין המרגשת שלכם באוכל ?

להמשך קריאה

מה זה בעצם טבעת אירוסין מעוצבת

אז לפני שאנחנו מתחילים את המדריך, חשוב לדעת את הבסיס. מה זה בעצם טבעת אירוסין מעוצבת? איך אני מבדיל בין אחת שמעוצבת לאחת שלא מעוצבת? ובכן, הגיע הזמן לעשות קצת סדר. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ללכת בשיטת השלילה, שהיא הכי פשוטה שיש. מה זה אומר? כאשר אתם מסתכלים על טבעת אירוסין, האם אתם רואים עיטורים על הטבעת עצמה? האם אתם רואים יהלומים קטנים מסביב ליהלום המרכזי? האם אתם רואים אבני צד כלשהן? במידה והתשובה לכל אלה היא לא, מזל טוב, אתם מסתכלים על טבעת קלאסית. עכשיו שהוצאנו את הטבעת הקלסית מהמשוואה, בואו נעבור למדריך.

להמשך קריאה

טבעת מזהב צהוב או לבן - מה בוחרים

השאלה השכיחה ביותר המופנית אל חנויות התכשיטים היא השאלה בדבר צבע הזהב – הלבן או הצהוב. למרות מה שניתן לחשוב, קביעת צבע הזהב לטבעת מסתמנת כתהליך הפשוט ביותר, המהיר ביותר והקל ביותר. המדריך המלא לבחירת צבע הטבעת, לפניכם:

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2023 - הצהרת נגישות