צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

האם טבעת האירוסין מזהב אמיתי

האם קניתם טבעת אירוסין מזהב אמיתי? האם הטבעת שלכם באמת שווה את הכסף שהשקעתם בה? בואו תלמדו איך אפשר לגלות את האמת.

ישנם סיפורים רבים על אנשים שרכשו טבעות אירוסין או נישואין יקרות ואחרי מספר שנים גילו שהטבעות עשויות ממתכות זולות ולא מזהב או כסף כפי שחשבו. אז איך תוכלו להימנע ממצבים כאלו ולדעת שהטבעת שרכשתם אכן שווה את המחיר שהשקעתם בה? 

חשוב לציין שהמחיר אינו הגורם המטה את הכף באם הטבעת עשויה מזהב או מתכת אחרת. ישנן רוצים אירוסין זולות שעשויות מזהב צהוב או לבן. מחירן הנמוך נקבע מפרמטרים אחרים כמו ניקיון צבע או קראט היהלום. כדי לבדוק האם הטבעת עשויה מזהב, האמת היא, שלא חייבים ללכת למומחה, ישנן דרכים ביתיות פשוטות לבדיקת הטבעת.


איך בודקים אם הטבעת היא מזהב אמיתי או לא?

השלב הראשון הוא לבדוק אם יש עליה חותמת. זהב אמיתי צריך להיות עם חותמת של: 14K, 14K P, 14K עם לוגו ליד, 417, 585, 750, 917, 999. אם יש כל חותמת אחרת -  כנראה הזהב לא אמיתי. עם זאת, לפעמים יש טבעות מזהב אמיתי ללא חותמת. אז בואו נמשיך הלאה, ונבדוק ב3 דרכים אחרות.

לפני כמה זמן קניתם את הטבעת? אם קניתם אותה מזמן, אפשר לבדוק את צבע הטבעת. זהב אמיתי נשאר בצבע שלו, או משתנה לצבעים ספציפיים בלבד. אם הצבע נראה שונה מתכשיטי זהב אחרים – כנראה שזה לא זהב. עכשיו, קחו מגנט חזק ותנסו למשוך את הטבעת. זהב לא מגיב למגנטית, אז אם הטבעת נמשכת למגנט – ככל הנראה לא מדובר בזהב. עם זאת, ישנן מתכות אחרות שגם לא פעילות למגנטיות ולכן יש לבדוק בדרך נוספת.

הדרך האחרונה היא לקחת את הטבעת וצלחת מקרמיקה לא מצופה, ולנסות ל"צייר" על הצלחת עם טבעת האירוסין. אם נשאר סימן שחור, קניתם טבעת אירוסין ממתכת אחרת.

 

לפני שאתם קונים טבעת, חשוב לוודא שאתם קונים מאדם הוגן, ולבדוק עד כמה שאפשר שאתם מקבלים את טבעת האירוסין שריצתם.

רוצים לשדרג טבעת אירוסין לחץ כאן. 

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

הקריטריונים שמשפיעים על מחירי היהלומים

עומד רגע לפני בחירת טבעת אירוסין לאשתך לעתיד אך מעוניין, לפני הכול, לדעת בעצם על מה אתה משלם כאשר אתה רוכש טבעת עם יהלום? הגעת למקום הנכון. במאמר הבא נפרט בפנייך את הקריטריונים שמרכיבים את מחירו של היהלום וכך למעשה תוכל להגיע אל יום רכישת הטבעת עם ידע חשוב, ידע שיוכל לאפשר לך אפילו להוריד במחירה הסופי של הטבעת. מבולבל? קח אוויר ובוא נתחיל.

להמשך קריאה

התייעצות עם חברים - התמקד על אינסטגרם ופייסבוק

השימוש ברשתות החברתיות לא רלוונטי רק לאלו המפעילים פרופילים פרטיים, אלא גם לאלו המתפעלים פרופילים עסקיים. כיום, הודות לאינטרנט ניתן לרכוש את טבעת האירוסין בקלות יתרה, כאשר התודה הגדולה ניתנת בעיקר לפייסבוק ולאינסטגרם. למרות הסיוע הגדול שניתן מהחברים הטובים, ניתן לעשות את המסע הזה בצורה עוצמתית ואישית יותר לצד הכלים הדיגיטלים.

להמשך קריאה

מדוע משתלם לרכוש טבעת אירוסין בקנייה ישירה

אין על כך צל של ספק – הטכנולוגיה הביאה עמה חידושים בכל הנוגע אל עולם הקנייה הוותיק אותו הכרנו עד לפני כמה שנים טובות. אחד מהדברים החיוביים והנוחים ביותר שהכניסה הטכנולוגיה אל חיינו הם אתרים בהם ניתן לרכוש מוצרים ובניהם תכשיטים ויהלומים בשיטת "אונליין" (כפי שאנו מכירים שיטה זו נקראת גם שיטת "הקנייה הישירה"). 

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2022