צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

האם טבעת האירוסין מזהב אמיתי

האם קניתם טבעת אירוסין מזהב אמיתי? האם הטבעת שלכם באמת שווה את הכסף שהשקעתם בה? בואו תלמדו איך אפשר לגלות את האמת.

ישנם סיפורים רבים על אנשים שרכשו טבעות אירוסין או נישואין יקרות ואחרי מספר שנים גילו שהטבעות עשויות ממתכות זולות ולא מזהב או כסף כפי שחשבו. אז איך תוכלו להימנע ממצבים כאלו ולדעת שהטבעת שרכשתם אכן שווה את המחיר שהשקעתם בה? 

חשוב לציין שהמחיר אינו הגורם המטה את הכף באם הטבעת עשויה מזהב או מתכת אחרת. ישנן רוצים אירוסין זולות שעשויות מזהב צהוב או לבן. מחירן הנמוך נקבע מפרמטרים אחרים כמו ניקיון צבע או קראט היהלום. כדי לבדוק האם הטבעת עשויה מזהב, האמת היא, שלא חייבים ללכת למומחה, ישנן דרכים ביתיות פשוטות לבדיקת הטבעת.


איך בודקים אם הטבעת היא מזהב אמיתי או לא?

השלב הראשון הוא לבדוק אם יש עליה חותמת. זהב אמיתי צריך להיות עם חותמת של: 14K, 14K P, 14K עם לוגו ליד, 417, 585, 750, 917, 999. אם יש כל חותמת אחרת -  כנראה הזהב לא אמיתי. עם זאת, לפעמים יש טבעות מזהב אמיתי ללא חותמת. אז בואו נמשיך הלאה, ונבדוק ב3 דרכים אחרות.

לפני כמה זמן קניתם את הטבעת? אם קניתם אותה מזמן, אפשר לבדוק את צבע הטבעת. זהב אמיתי נשאר בצבע שלו, או משתנה לצבעים ספציפיים בלבד. אם הצבע נראה שונה מתכשיטי זהב אחרים – כנראה שזה לא זהב. עכשיו, קחו מגנט חזק ותנסו למשוך את הטבעת. זהב לא מגיב למגנטית, אז אם הטבעת נמשכת למגנט – ככל הנראה לא מדובר בזהב. עם זאת, ישנן מתכות אחרות שגם לא פעילות למגנטיות ולכן יש לבדוק בדרך נוספת.

הדרך האחרונה היא לקחת את הטבעת וצלחת מקרמיקה לא מצופה, ולנסות ל"צייר" על הצלחת עם טבעת האירוסין. אם נשאר סימן שחור, קניתם טבעת אירוסין ממתכת אחרת.

 

לפני שאתם קונים טבעת, חשוב לוודא שאתם קונים מאדם הוגן, ולבדוק עד כמה שאפשר שאתם מקבלים את טבעת האירוסין שריצתם.

רוצים לשדרג טבעת אירוסין לחץ כאן. 

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

הקריטריונים שמשפיעים על מחירי היהלומים

עומד רגע לפני בחירת טבעת אירוסין לאשתך לעתיד אך מעוניין, לפני הכול, לדעת בעצם על מה אתה משלם כאשר אתה רוכש טבעת עם יהלום? הגעת למקום הנכון. במאמר הבא נפרט בפנייך את הקריטריונים שמרכיבים את מחירו של היהלום וכך למעשה תוכל להגיע אל יום רכישת הטבעת עם ידע חשוב, ידע שיוכל לאפשר לך אפילו להוריד במחירה הסופי של הטבעת. מבולבל? קח אוויר ובוא נתחיל.

להמשך קריאה

איך בוחרים טבעת לאישה שלא אוהבת תכשיטים

ההנחה היא כל הנשים אוהבות לענוד תכשיטים. בפועל? ישנן נשים שמגירת התכשיטים שלהן לא בדיוק גדושה בטבעות, צמידים ועגילים. אם גם בת הזוג שלך אוהבת פינוקים, אך תכשיטים לא נכללים בהם, המדריך הבא בשבילך.

להמשך קריאה

איך תדע מה הסגנון שלה בתכשיטים

בעוד תכשיטים אחרים עולים ויורדים ממנה לסירוגין, הרי שטבעת האירוסין הינה תכשיט קבע שהולך לקשט אותה בגאווה גדולה. המשמעות? בוחרים טבעת שתבטיח את שביעות רצונה ולא תרד ממנה לעולם. כעת, עולה השאלה הגדולה והיא ואיך באמת תדע מה הטעם שלה בתכשיטים? רגע לפני שאתה מביט בקטלוג של טבעות אירוסין מעוצבות, חשוב מאד שתדע לענות לעצמך על שאלה זו.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ