צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

גיל הזהב וטבעות אירוסין

שמענו לא מעט על סיפורי אהבה שנרקמו בשנים המאוחרות בבית אבות או מועדוני קשישים, בהם נוגים לבלות קשישים אלמנים ואלמנות. הצורך באהבה קיים בכל גיל, במיוחד לאחר עשורים שלמים שבהם אנו מהלים עם בן זוג, ואז נשארים לבד, החלל שנוצר הופך גדול יותר ככל שהשנים עוברות אז נכון לא מדובר באנשים צעירים אלא על קשישים, שאנו רגילים לראות רכובים על גבי קלנועית ברחבי העיר, אבל גם הם מחפשים אהבה, ובן זוג לבלות אותו את שארית חייהם.

אהבה בגיל הזהב - איך היא ?

אהבה בגיל הזהב היא אהבה שונה, היא מגיעה לאחר ששנים רבות האדם רגיל לחיות עם אדם מסוים ויש בזה המון צדדים חיוביים, כי בניגוד לאנשים צעירים שאינם רגילים לחיות בזוג, וחווים הרבה ריבים עד שמתרגלים לחיות יחד. קשישים כבר בעלי ניסיון עשיר, ובדיוק ההפך מאנשים צעירים מנסים להתרגל לחיות לבד.

אהבה של קשישים ניתן לדמות זאת לרכישת קלנועיות יד 2, הם מודעים שבן הזוג שלהם כבר היה בזוגיות ארוכת טווח עם מישהו אחר. אך עדיין הוא ממלא להם צורך מהותי וקיומי של אחווה, שיתופיות וחברות זוגית.

השוני בין זוגיות חדשה בגיל צעיר לבין זוגיות כפרק ב' בחייהם של הקשישים הוא כמו השוני בין מצבר לרכב, לכל רכב יש מצבר שמתאים לו, יש מצבר למשאית, ויש מצבר לאופנוע, לכל מצבר יש שוני בהספק החשמל שלו, בהתאם לצורכי כלי הרכב. כך גם בזוגיות המתאימה לכל זוג בהתאם לצרכים שלו.

גם זוגות קשישים מחליטים להתחתן ורוכשים טבעות אירוסין עבור בנות הזוג שלהם. אבל טבעות אירוסין אלו הן לרוב הרבה יותר עשירות מטבעות אירוסין של זוגות צעירים במראה, וגם בעלות מראה יותר ייחודי.

מכיוון שזאת לא הטבעת האירוסין הראשונה שלהם הם מרשים לעצמם ללכת על עיצובים פחות קלאסיים ויותר מיוחדים עם שימוש באבני חן יקרות שונות המחליפות את היהלום המסורתי המשובץ בטבעות אירוסין.

יש מגוון רחב של טבעות אירוסין מיוחדות בעלות עיצוב עתיק עם נגיעות של מודרני תחת השם טבעות אירוסין בסגנון וינטאג'.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

מערבים או לא את החברים ברכישת הטבעת

לטובת קיום הצעת הנישואין, הרי שעליכם לרכוש תחילה טבעת מתוך מגוון של טבעות אירוסין, לתכנן הצעה מרגשת ומיוחדת, ומשם והלאה – הימים אל חתונת השנה ספורים. לא מעטים הגברים שעבורם רכישת הטבעת היא האתגר האמיתי, ועל מנת להבטיח כי הם אכן יעמדו באתגר בהצלחה, הם נעזרים בחברים הקרובים. לא אחת עלתה השאלה האם כדאי לערב את החברים ברכישת הטבעת, וכעת – הגיע הזמן לפסוק אחת ולתמיד: רוכשים טבעת אירוסין לבד או מגייסים את החברים הטובים?

להמשך קריאה

מה לא לעשות כשקונים טבעת אירוסין

ישנן טעויות רבות ונפוצות בקניית טבעות אירוסין שכמעט כל אחד יכול להתקל בהן.  במאמר זה נמנה חלק מהטעויות ונספק פתרונות נכונים, על מנת שתוכלו לקנות טבעת אירוסין איכותית, במחיר הגיוני, ועם תוצאות איכותיות.

להמשך קריאה

למה כדאי להביט בקטלוג הטבעות האינטרנטי?

לקראת הצעת הנישואין עליכם לקבל שתי החלטות מרכזיות: האחת היא ההחלטה בדבר המוכנות שלכם והרצון שלכם להצעה, וההחלטה השניה היא בדבר טבעת האירוסין שלכם. 

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ