צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

גיל הזהב וטבעות אירוסין

שמענו לא מעט על סיפורי אהבה שנרקמו בשנים המאוחרות בבית אבות או מועדוני קשישים, בהם נוגים לבלות קשישים אלמנים ואלמנות. הצורך באהבה קיים בכל גיל, במיוחד לאחר עשורים שלמים שבהם אנו מהלים עם בן זוג, ואז נשארים לבד, החלל שנוצר הופך גדול יותר ככל שהשנים עוברות אז נכון לא מדובר באנשים צעירים אלא על קשישים, שאנו רגילים לראות רכובים על גבי קלנועית ברחבי העיר, אבל גם הם מחפשים אהבה, ובן זוג לבלות אותו את שארית חייהם.

אהבה בגיל הזהב - איך היא ?

אהבה בגיל הזהב היא אהבה שונה, היא מגיעה לאחר ששנים רבות האדם רגיל לחיות עם אדם מסוים ויש בזה המון צדדים חיוביים, כי בניגוד לאנשים צעירים שאינם רגילים לחיות בזוג, וחווים הרבה ריבים עד שמתרגלים לחיות יחד. קשישים כבר בעלי ניסיון עשיר, ובדיוק ההפך מאנשים צעירים מנסים להתרגל לחיות לבד.

אהבה של קשישים ניתן לדמות זאת לרכישת קלנועיות יד 2, הם מודעים שבן הזוג שלהם כבר היה בזוגיות ארוכת טווח עם מישהו אחר. אך עדיין הוא ממלא להם צורך מהותי וקיומי של אחווה, שיתופיות וחברות זוגית.

השוני בין זוגיות חדשה בגיל צעיר לבין זוגיות כפרק ב' בחייהם של הקשישים הוא כמו השוני בין מצבר לרכב, לכל רכב יש מצבר שמתאים לו, יש מצבר למשאית, ויש מצבר לאופנוע, לכל מצבר יש שוני בהספק החשמל שלו, בהתאם לצורכי כלי הרכב. כך גם בזוגיות המתאימה לכל זוג בהתאם לצרכים שלו.

גם זוגות קשישים מחליטים להתחתן ורוכשים טבעות אירוסין עבור בנות הזוג שלהם. אבל טבעות אירוסין אלו הן לרוב הרבה יותר עשירות מטבעות אירוסין של זוגות צעירים במראה, וגם בעלות מראה יותר ייחודי.

מכיוון שזאת לא הטבעת האירוסין הראשונה שלהם הם מרשים לעצמם ללכת על עיצובים פחות קלאסיים ויותר מיוחדים עם שימוש באבני חן יקרות שונות המחליפות את היהלום המסורתי המשובץ בטבעות אירוסין.

יש מגוון רחב של טבעות אירוסין מיוחדות בעלות עיצוב עתיק עם נגיעות של מודרני תחת השם טבעות אירוסין בסגנון וינטאג'.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

טבעת אירוסין עם תעודה גמולוגית

תעודה גמולוגית משמעותה תעודה המכילה דירוג מדוייק של הפרמטרים המשמעותיים להבנת ערכו של היהלום כמו למשל סוג היהלום האם היהלום הינו יהלום טבעי יהלום מטופל או נחשב אבן חן.

להמשך קריאה

למה המון גברים מתעקשים לרכוש טבעת יקרה?

אם יש רגע שמוכיח לכם יותר מכל שבקרוב הצעת הנישואין עומדת לקרות, הוא ההגעה אל חנות התכשיטים בכוונה להתחיל להתעניין לגבי טבעות אירוסין מעוצבות. נדמה שהיה זה רק אתמול כשיצאתם לדייט הראשון שלכם, וכעת אתם כבר מתכננים את הצעד הבא שלכם בחיים המשותפים. כשם שהמון נשים משקיעות המון מחשבה על נראות הטבעת, נדמה כי המון גברים משקיעים המון מחשבה בכל הקשור לעלויות הכרוכות ברכישת טבעת האירוסין.

להמשך קריאה

כך תדע שהיא, בדיוק כמוך ? מוכנה לטבעת

 ועל כן הם מחפשים בכל עת רמזים שיאותתו להם כי היא אכן מוכנה. אתה חולם בלילה על טבעות אירוסין מיוחדות, על הכוס שתשבור בחופה ועל החיים המשותפים שלכם ביחד? סביר להניח שגם היא. אם אתה בכל זאת מחפש רמזים – אחד מהרמזים הבאים בהחלט יוכלו לסמן לך שאתם באותו המקום...

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ