צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

גיל הזהב וטבעות אירוסין

שמענו לא מעט על סיפורי אהבה שנרקמו בשנים המאוחרות בבית אבות או מועדוני קשישים, בהם נוגים לבלות קשישים אלמנים ואלמנות. הצורך באהבה קיים בכל גיל, במיוחד לאחר עשורים שלמים שבהם אנו מהלים עם בן זוג, ואז נשארים לבד, החלל שנוצר הופך גדול יותר ככל שהשנים עוברות אז נכון לא מדובר באנשים צעירים אלא על קשישים, שאנו רגילים לראות רכובים על גבי קלנועית ברחבי העיר, אבל גם הם מחפשים אהבה, ובן זוג לבלות אותו את שארית חייהם.

אהבה בגיל הזהב - איך היא ?

אהבה בגיל הזהב היא אהבה שונה, היא מגיעה לאחר ששנים רבות האדם רגיל לחיות עם אדם מסוים ויש בזה המון צדדים חיוביים, כי בניגוד לאנשים צעירים שאינם רגילים לחיות בזוג, וחווים הרבה ריבים עד שמתרגלים לחיות יחד. קשישים כבר בעלי ניסיון עשיר, ובדיוק ההפך מאנשים צעירים מנסים להתרגל לחיות לבד.

אהבה של קשישים ניתן לדמות זאת לרכישת קלנועיות יד 2, הם מודעים שבן הזוג שלהם כבר היה בזוגיות ארוכת טווח עם מישהו אחר. אך עדיין הוא ממלא להם צורך מהותי וקיומי של אחווה, שיתופיות וחברות זוגית.

השוני בין זוגיות חדשה בגיל צעיר לבין זוגיות כפרק ב' בחייהם של הקשישים הוא כמו השוני בין מצבר לרכב, לכל רכב יש מצבר שמתאים לו, יש מצבר למשאית, ויש מצבר לאופנוע, לכל מצבר יש שוני בהספק החשמל שלו, בהתאם לצורכי כלי הרכב. כך גם בזוגיות המתאימה לכל זוג בהתאם לצרכים שלו.

גם זוגות קשישים מחליטים להתחתן ורוכשים טבעות אירוסין עבור בנות הזוג שלהם. אבל טבעות אירוסין אלו הן לרוב הרבה יותר עשירות מטבעות אירוסין של זוגות צעירים במראה, וגם בעלות מראה יותר ייחודי.

מכיוון שזאת לא הטבעת האירוסין הראשונה שלהם הם מרשים לעצמם ללכת על עיצובים פחות קלאסיים ויותר מיוחדים עם שימוש באבני חן יקרות שונות המחליפות את היהלום המסורתי המשובץ בטבעות אירוסין.

יש מגוון רחב של טבעות אירוסין מיוחדות בעלות עיצוב עתיק עם נגיעות של מודרני תחת השם טבעות אירוסין בסגנון וינטאג'.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

מדוע כדאי לקנות טבעת אירוסין בחנות ולא באינטרנט?

החיסרון הבולט ביותר ברכישת טבעות אירוסין זהב לבן באינטרנט הוא חוסר היכולת שלכם לבחון את הטבעות במציאות. לא משנה עד כמה הטבעות נראות נוצצות ומרהיבות דרך הקטלוג האינטרנטי, הרי שהמבחן הקובע הוא מבחן המציאות.

להמשך קריאה

הרי את מקודשת לי? לא רק בטבעת זו

אחד הרגעים המרגשים ביותר בחייו של כל בחור צעיר, הוא הרגע בו הוא מצהיר על אהבתו באופן רשמי, ומבקש מאהובתו להינשא לו. רבים עושים זאת על ידי רכישת טבעת אירוסין מרהיבה המרגשת את הכלה העתידית עד דמעות, ומצפים בכיליון עיניים לתשובה החיובית שלה. 

להמשך קריאה

הטיפים החשובים ביותר לתחזוק טבעת אירוסין

כשבחיר לבך העניק לך טבעת אירוסין, המשאלה הגדולה ביותר שהייתה לו היא שתאהבי את הטבעת. כעת, אחרי שהטבעת סללה את דרככם אל החופה, כל שנותר לו לבקש הוא שהתכשיט שקיבלת, אכן יהיה תכשיט לכל החיים. איך תבטיחי כי הטבעת אכן תלווה אותך לכל החיים? עם תחזוק נכון. לפנייך, חמשת הטיפים המובילים ביותר לשמירה על טבעת האירוסין:

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2023 - הצהרת נגישות