צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

אילו תכשיטים מתאימים לגברים

אין ספק שעל דבר אחד לבטח אנו נסכים – בעבר לראות גברים עונדים והולכים עם תכשיטים היה מאורע הרבה יותר נדיר וייחודי מאשר היום. אם בעבר תכשיטי גברים היו קשיים לאיתור מבחינת המגוון והעיצובים, הרי שכיום מדובר על תעשייה שלמה שמתחרה (ואף "מאיימת") לעקוף את תעשיית תכשיטי הנשים. השאלה שנשאלת עבור גברים רבים וכן, גם עבור נשים שמעוניינות להציע לבני הזוג שלהם נישואים ובשל כך מחפשות אחר טבעת אירוסין – אילו תכשיטים וסגנונות מתאימים למין הגברי? שאלה מצוינת. יצאנו לבדוק!

טבעות, תכשיטים ושאר ירקות:

כן, ברור לנו. זה נושא מעט חדש שעדיין בשנות האלפיים לאנשים קשה להתרגל אליו אך תכשיטים לגברים זוהי האימרה האחרונה והאופנתית בדיוק בכל הנוגע ל"אקססוריז" ולכן חשוב לשים עליה דגש ולדעת אילו אפשרויות קיימות בתחום.

האפשרות הנפוצה והוותיקה ביותר (מעבר לטבעות נישואין וטבעות אירוסין שגברים עונדים מהסיבות הברורות מאליהן) היא אפשרות של שעונים. מאז ומתמיד שעונים סימלו עבור הגבר סטטוס לחוזקה, מעמד ואפילו נותן לומר לגבריות ושום דבר, בנושא הנ"ל, לא השתנה. עדיין ניתן למצוא מגוון מפואר (תרתי משמע) של שעונים מקסימים במגוון של טווחי מחירים.

אפשרות נוספת אותה הזכרנו בפסקאות הקודמות בכמה מילים, היא אפשרות של הטבעות. מעבר לעובדה שטבעות למטרות נישואין ואירוסין ברורות מאליהן, כיום ניתן לראות מגמה המתחזקת עם הזמן והיא מגמה בו גברים עונדים, ללא קשר לסטטוס זוגי, טבעות. ניתן למצוא מגוון של טבעות בעיצובים שונים (עיצובים מורכבים יותר וכמובן שעיצובים פשוטים וקלאסיים), טבעות עם שיבוצי יהלומים או אבני חן וכמובן שגם עם הקדשות אישיות שנחשבות כטרנד החם ביותר בתחום.

שרשראות וצמידים כמו שאפשר לראות כאן נחשבות לאפשרות נהדרת והרבה יותר מגוונת משאר האפשרויות בשל העובדה שיותר גברים נוטים לענוד צמידים ושרשראות בין אם מסיבות אישיות (ירושה משפחתית שעוברת בין אב לבן וחוזר חלילה) ובין אם מדובר על סיבות אופנתיות. ניתן למצוא תכשיטי זהב מזהב לבן ותכשיטים מזהב צהוב, תליונים מגוונים החל משן של כריש ועד לתליוני חמסה, מגן דוד וכיוצא מכך.
חשוב לחבק את האפשרויות הללו וליהנות מאקססרויז מקסים ומגוון לא משנה אם אתה גבר בעל מראה עדין או מחוספס.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

המדריך להצעת הנישואין המושלמת

אין תקופה משכרת ומהממת כמו הימים והשבועות המובילים להצעת הנישואין שלך. אתה מאוהב בטירוף עד מעל לראש והצעת הנישואין שלך צריכה להיות בהתאם.

להמשך קריאה

איך תקנה לה טבעת אירוסין שתגרום לה לומר לך כן?

כל אחת רוצה לקבל טבעת אירוסין מיוחדת, לטעמה וכזו שאין לאחרות. אך חשוב שתדעי שעבור הגבר זה לא תמיד פשוט. עבורו זו משימה שהוא לוקח בכובד ראש ומנסה לקלוע לטעמך הייחודי.

להמשך קריאה

חבר קרוב מציע נישואין, למה שלא תרכשו טבעת יחד

מצד אחד מדובר על הצעה מאד אינטימית ופרטית, אך מצד שני, תוכלו להפוך אותה לחוויה חזקה שבה תהיו שותפים מלאים. לקראת הצעת הנישואין של כל אחד מכם, הרי שתוכלו לרכוש ביחד טבעת לאהובתכם, ולהפוך את מלאכת רכישת הטבעת לחוויה גדולה של שניכם. מה יוצא לכם מזה? הרבה מעבר למה שתוכלו לדמיין.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ