צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

אילו תכשיטים מתאימים לגברים

אין ספק שעל דבר אחד לבטח אנו נסכים – בעבר לראות גברים עונדים והולכים עם תכשיטים היה מאורע הרבה יותר נדיר וייחודי מאשר היום. אם בעבר תכשיטי גברים היו קשיים לאיתור מבחינת המגוון והעיצובים, הרי שכיום מדובר על תעשייה שלמה שמתחרה (ואף "מאיימת") לעקוף את תעשיית תכשיטי הנשים. השאלה שנשאלת עבור גברים רבים וכן, גם עבור נשים שמעוניינות להציע לבני הזוג שלהם נישואים ובשל כך מחפשות אחר טבעת אירוסין – אילו תכשיטים וסגנונות מתאימים למין הגברי? שאלה מצוינת. יצאנו לבדוק!

טבעות, תכשיטים ושאר ירקות:

כן, ברור לנו. זה נושא מעט חדש שעדיין בשנות האלפיים לאנשים קשה להתרגל אליו אך תכשיטים לגברים זוהי האימרה האחרונה והאופנתית בדיוק בכל הנוגע ל"אקססוריז" ולכן חשוב לשים עליה דגש ולדעת אילו אפשרויות קיימות בתחום.

האפשרות הנפוצה והוותיקה ביותר (מעבר לטבעות נישואין וטבעות אירוסין שגברים עונדים מהסיבות הברורות מאליהן) היא אפשרות של שעונים. מאז ומתמיד שעונים סימלו עבור הגבר סטטוס לחוזקה, מעמד ואפילו נותן לומר לגבריות ושום דבר, בנושא הנ"ל, לא השתנה. עדיין ניתן למצוא מגוון מפואר (תרתי משמע) של שעונים מקסימים במגוון של טווחי מחירים.

אפשרות נוספת אותה הזכרנו בפסקאות הקודמות בכמה מילים, היא אפשרות של הטבעות. מעבר לעובדה שטבעות למטרות נישואין ואירוסין ברורות מאליהן, כיום ניתן לראות מגמה המתחזקת עם הזמן והיא מגמה בו גברים עונדים, ללא קשר לסטטוס זוגי, טבעות. ניתן למצוא מגוון של טבעות בעיצובים שונים (עיצובים מורכבים יותר וכמובן שעיצובים פשוטים וקלאסיים), טבעות עם שיבוצי יהלומים או אבני חן וכמובן שגם עם הקדשות אישיות שנחשבות כטרנד החם ביותר בתחום.

שרשראות וצמידים כמו שאפשר לראות כאן נחשבות לאפשרות נהדרת והרבה יותר מגוונת משאר האפשרויות בשל העובדה שיותר גברים נוטים לענוד צמידים ושרשראות בין אם מסיבות אישיות (ירושה משפחתית שעוברת בין אב לבן וחוזר חלילה) ובין אם מדובר על סיבות אופנתיות. ניתן למצוא תכשיטי זהב מזהב לבן ותכשיטים מזהב צהוב, תליונים מגוונים החל משן של כריש ועד לתליוני חמסה, מגן דוד וכיוצא מכך.
חשוב לחבק את האפשרויות הללו וליהנות מאקססרויז מקסים ומגוון לא משנה אם אתה גבר בעל מראה עדין או מחוספס.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

טבעת אירוסין עם יהלום אבן חן או ללא כלום

היום אנו נעסוק באחד הנושאים שללא שום צל של ספק מעניינים רוכשים רבים בעולם התכשיטנות – איזו טבעת אירוסין לרכוש – טבעת אירוסין עם יהלום, טבעת עם אבן חן או שמא לרכוש טבעת אירוסין ללא כלום, הכי פשוטה וקלאסית שיש? בואו נברר.

להמשך קריאה

דברים שחייב לדעת לפני רכישת טבעות אירוסין

אם גם אתה הגעת לשלב בו אתם מתעניין לגבי טבעות אירוסין, דע כי אתה עתיד בקרוב מאד להפוך את בת הזוג שלך למאושרת בנשים. רכישת הטבעת היא כנראה הרכישה המשמעותית, החשובה והמרגשת ביותר שעשית וגם שתעשה, ועל מנת להבטיח שאתה אכן מבצע רכישה נבונה ומושכלת, חשוב שתכיר את התעודה הגמולוגית. כל עוד רכשת טבעת אירוסין המשובצת ביהלום, מגיע לך לקבל את התעודה הגמולוגית שהינה תעודת הזהות של היהלום שרכשת. באופן זה, אתה מקבל אישור רשמי כי היהלום או היהלומים המשובצים על הטבעת אמיתיים.

להמשך קריאה

כך תימנע מכל הרגעים המביכים בהצעת הנישואין

הצעת הנישואין הינה אירוע בפני עצמו, והמטרה הברורה שלכם היא להציע את ההצעה החד פעמית בצורה לא פחות ממושלמת! לפניכם כל הטעויות שכבר נעשו בתום, כך שאתם תדעו להימנע מהן. אז מאילו טעויות שכיחות תוכלו להימנע ואיך מחיר טבעת אירוסין קשור לזה?

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ