צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

אילו תכשיטים מתאימים לגברים

אין ספק שעל דבר אחד לבטח אנו נסכים – בעבר לראות גברים עונדים והולכים עם תכשיטים היה מאורע הרבה יותר נדיר וייחודי מאשר היום. אם בעבר תכשיטי גברים היו קשיים לאיתור מבחינת המגוון והעיצובים, הרי שכיום מדובר על תעשייה שלמה שמתחרה (ואף "מאיימת") לעקוף את תעשיית תכשיטי הנשים. השאלה שנשאלת עבור גברים רבים וכן, גם עבור נשים שמעוניינות להציע לבני הזוג שלהם נישואים ובשל כך מחפשות אחר טבעת אירוסין – אילו תכשיטים וסגנונות מתאימים למין הגברי? שאלה מצוינת. יצאנו לבדוק!

טבעות, תכשיטים ושאר ירקות:

כן, ברור לנו. זה נושא מעט חדש שעדיין בשנות האלפיים לאנשים קשה להתרגל אליו אך תכשיטים לגברים זוהי האימרה האחרונה והאופנתית בדיוק בכל הנוגע ל"אקססוריז" ולכן חשוב לשים עליה דגש ולדעת אילו אפשרויות קיימות בתחום.

האפשרות הנפוצה והוותיקה ביותר (מעבר לטבעות נישואין וטבעות אירוסין שגברים עונדים מהסיבות הברורות מאליהן) היא אפשרות של שעונים. מאז ומתמיד שעונים סימלו עבור הגבר סטטוס לחוזקה, מעמד ואפילו נותן לומר לגבריות ושום דבר, בנושא הנ"ל, לא השתנה. עדיין ניתן למצוא מגוון מפואר (תרתי משמע) של שעונים מקסימים במגוון של טווחי מחירים.

אפשרות נוספת אותה הזכרנו בפסקאות הקודמות בכמה מילים, היא אפשרות של הטבעות. מעבר לעובדה שטבעות למטרות נישואין ואירוסין ברורות מאליהן, כיום ניתן לראות מגמה המתחזקת עם הזמן והיא מגמה בו גברים עונדים, ללא קשר לסטטוס זוגי, טבעות. ניתן למצוא מגוון של טבעות בעיצובים שונים (עיצובים מורכבים יותר וכמובן שעיצובים פשוטים וקלאסיים), טבעות עם שיבוצי יהלומים או אבני חן וכמובן שגם עם הקדשות אישיות שנחשבות כטרנד החם ביותר בתחום.

שרשראות וצמידים כמו שאפשר לראות כאן נחשבות לאפשרות נהדרת והרבה יותר מגוונת משאר האפשרויות בשל העובדה שיותר גברים נוטים לענוד צמידים ושרשראות בין אם מסיבות אישיות (ירושה משפחתית שעוברת בין אב לבן וחוזר חלילה) ובין אם מדובר על סיבות אופנתיות. ניתן למצוא תכשיטי זהב מזהב לבן ותכשיטים מזהב צהוב, תליונים מגוונים החל משן של כריש ועד לתליוני חמסה, מגן דוד וכיוצא מכך.
חשוב לחבק את האפשרויות הללו וליהנות מאקססרויז מקסים ומגוון לא משנה אם אתה גבר בעל מראה עדין או מחוספס.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

איך לבחור טבעות אירוסין היילו?

כאשר אנו מציעים נישואין לבחירת ליבנו, אנו רוצים לדעת כי קנינו עבורה טבעת אירוסין שהיא טבעת החלומות, כזו שכל אישה הייתה שמחה לקבל. כיצד תוכלו לבחור טבעת אירוסין היילו המושלמת עבורה?

 

להמשך קריאה

סגנונות חיתוך שונים ליהלומים

הניקיון והצבע הן התכונות הגולמיות של כל יהלום. לעומת זאת המשקל מושפע מהליטוש שעובר היהלום ומצורת החיתוך שלו, החיתוך קובע את יופי היהלום בהתחשב בתכונות האחרות שלו כגון: צבע וניקיון, והמטרה של החיתוך היא להבליט את התכונות הגולמיות הקיימות בו  בכדי ליצור ברק וזוהר כובש, תוך שמירה על משקלו המקורי של היהלום כחומר גלם.

להמשך קריאה

מדוע משתלם לרכוש טבעת אירוסין בקנייה ישירה

אין על כך צל של ספק – הטכנולוגיה הביאה עמה חידושים בכל הנוגע אל עולם הקנייה הוותיק אותו הכרנו עד לפני כמה שנים טובות. אחד מהדברים החיוביים והנוחים ביותר שהכניסה הטכנולוגיה אל חיינו הם אתרים בהם ניתן לרכוש מוצרים ובניהם תכשיטים ויהלומים בשיטת "אונליין" (כפי שאנו מכירים שיטה זו נקראת גם שיטת "הקנייה הישירה"). 

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2023 - הצהרת נגישות