צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

איך תקנו טבעת אירוסין טרנדית במיוחד?

image

 במאמר זה נדבר על סגנונות שונים ומגוונים של טבעות אירוסין אלו ואיך תוכלו ליצור עבורכן את הטבעת הייחודית לכן, כי בסופו של דבר כולנו רוצות שתהיה לנו את הטבעת היפה ביותר.

סגנונות שונים של טבעות אירוסין היילו

טבעות אירוסין היילו מגיעות במגוון עצום של עיצובים. העיצוב למעשה מתחיל מחיתוך היהלום המרכזי שיכול להגיע בצורה עגולה, מרובעת, צורת טיפה לב ועוד המון צורות מגוונות, ואל הצורות הללו יתווספו הילות היהלומים אשר יתחילו מהילה אחת ויעלו עד כחמש הילות. מעבר לכך, ניתן לבחור טבעת אירוסין היילו עם הילת יהלומים צפופה מאוד או כזו שהיהלומים בה יותר מרווחים. סגנון נוסף של טבעות אירוסין היילו הן כאלה שהיהלום המרכזי שלהן הוא צבעוני. כך לדוגמא תוכלו לראות יהלום שחור אשר מסביבו הילת יהלומים צפופה והנה לכם טבעת אירוסין שונה ומיוחדת מאוד. טרנד אופנתי נוסף בטבעות אלו הוא שילוב בין טבעת אבני צד לטבעות אירוסין היילו. אלו הן טבעות אירוסין בולטות מאוד שכל המהות שלהן הוא הנצנוץ של הטבעת. הן מלאות יהלומים בצידי הטבעת ומסביב ליהלום המרכזי ולעיתים ניתן לראות גם יצירה של חישוק טבעת עם מספר זרועות משובצות יהלומים. טבעות אירוסין אלו מתאימות לנשים שאוהבות תכשיטים שמשדרים יוקרה.

האם טבעות אירוסין היילו הן טבעות שמחירן יקר?

המחיר של טבעות אירוסין היילו הוא מגוון מאוד וניתן למעשה להתאים את מחירן לכל אחד. בגלל שבטבעת זו יש המון פרמטרים של סגנון עיצוב העלות משתנה בהתאם. תחילה, עלות הטבעת תיקבע באמצעות משקל הזהב וצבע הטבעת. כמו כל טבעת אירוסין, גם כאן ניתן לבחור טבעות אירוסין זהב צהוב או לחילופין טבעות אירוסין זהב לבן. מעבר לכך, יקחו בחשבון את נתוני היהלום המרכזי. יהלום מרכזי גדול יעלה יותר מיהלום קטן וכמובן שמחשבים פרמטרים נוספים הקשורים לחיתוך היהלום, ליטושו וניקיונו. הפרמטר האחרון הוא כמובן כמות היהלומים בתוך ההילות. אם אתם מחפשים טבעת אירוסין בעלות ממוצעת תוכלו לבקש יהלום אמצעי קטן וליצור לו זוהר באמצעות מספר הילות. כך למעשה אתם לא מורידים מרמת הנצנוץ של הטבעת, אלא יוצרים אשליה של יהלום גדול ובמחיר טוב. דרך נוספת להוזלת מחיר טבעות אלו הוא לשבץ במקום היהלומים הקטנים זרקונים נוצצים.

 

 

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

טבעות אירוסין ? אפשר גם להוסיף

כאשר אתם מתכוננים להציע נישואין לאחת והיחידה, אתם בוודאי חושבים על חיפוש ורכישה של טבעת אירוסין עבורה. אך לעיתים ניתן לחשוב קצת יותר – טבעת אירוסין היא סמל מיוחד, אך היא יכולה גם להוות חלק מסט תכשיטים יפהפה. אפשר לרכוש גם תוספות יפות לטבעת אירוסין, ולהפוך אותה לתכשיט, ולהרבה יותר מרק סמל לאירוסין.

להמשך קריאה

החלטתם להתארס, מה עכשיו?

אתם יוצאים עם מישהי כבר תקופה ארוכה והכול מרגיש לכם נכון, היא אהבת חייכם ואתם בטוחים שאתם רוצים להתחתן איתה. מה עושים עם זה כעת, כיצד מתקדמים לשלב הבא? התשובה היא פשוטה מאוד אנחנו צריכים להציע לה הצעת נישואים וכמה שיותר מהר יותר טוב. הצעת נישואין יכולה לבוא במגוון צורות ואין בה נכון ולא נכון.

להמשך קריאה

אילו תכשיטים מתאימים לגברים

אין ספק שעל דבר אחד לבטח אנו נסכים – בעבר לראות גברים עונדים והולכים עם תכשיטים היה מאורע הרבה יותר נדיר וייחודי מאשר היום. אם בעבר תכשיטי גברים היו קשיים לאיתור מבחינת המגוון והעיצובים, הרי שכיום מדובר על תעשייה שלמה שמתחרה (ואף "מאיימת") לעקוף את תעשיית תכשיטי הנשים.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2022