צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

איך תקנו טבעת אירוסין טרנדית במיוחד?

image

 במאמר זה נדבר על סגנונות שונים ומגוונים של טבעות אירוסין אלו ואיך תוכלו ליצור עבורכן את הטבעת הייחודית לכן, כי בסופו של דבר כולנו רוצות שתהיה לנו את הטבעת היפה ביותר.

סגנונות שונים של טבעות אירוסין היילו

טבעות אירוסין היילו מגיעות במגוון עצום של עיצובים. העיצוב למעשה מתחיל מחיתוך היהלום המרכזי שיכול להגיע בצורה עגולה, מרובעת, צורת טיפה לב ועוד המון צורות מגוונות, ואל הצורות הללו יתווספו הילות היהלומים אשר יתחילו מהילה אחת ויעלו עד כחמש הילות. מעבר לכך, ניתן לבחור טבעת אירוסין היילו עם הילת יהלומים צפופה מאוד או כזו שהיהלומים בה יותר מרווחים. סגנון נוסף של טבעות אירוסין היילו הן כאלה שהיהלום המרכזי שלהן הוא צבעוני. כך לדוגמא תוכלו לראות יהלום שחור אשר מסביבו הילת יהלומים צפופה והנה לכם טבעת אירוסין שונה ומיוחדת מאוד. טרנד אופנתי נוסף בטבעות אלו הוא שילוב בין טבעת אבני צד לטבעות אירוסין היילו. אלו הן טבעות אירוסין בולטות מאוד שכל המהות שלהן הוא הנצנוץ של הטבעת. הן מלאות יהלומים בצידי הטבעת ומסביב ליהלום המרכזי ולעיתים ניתן לראות גם יצירה של חישוק טבעת עם מספר זרועות משובצות יהלומים. טבעות אירוסין אלו מתאימות לנשים שאוהבות תכשיטים שמשדרים יוקרה.

האם טבעות אירוסין היילו הן טבעות שמחירן יקר?

המחיר של טבעות אירוסין היילו הוא מגוון מאוד וניתן למעשה להתאים את מחירן לכל אחד. בגלל שבטבעת זו יש המון פרמטרים של סגנון עיצוב העלות משתנה בהתאם. תחילה, עלות הטבעת תיקבע באמצעות משקל הזהב וצבע הטבעת. כמו כל טבעת אירוסין, גם כאן ניתן לבחור טבעות אירוסין זהב צהוב או לחילופין טבעות אירוסין זהב לבן. מעבר לכך, יקחו בחשבון את נתוני היהלום המרכזי. יהלום מרכזי גדול יעלה יותר מיהלום קטן וכמובן שמחשבים פרמטרים נוספים הקשורים לחיתוך היהלום, ליטושו וניקיונו. הפרמטר האחרון הוא כמובן כמות היהלומים בתוך ההילות. אם אתם מחפשים טבעת אירוסין בעלות ממוצעת תוכלו לבקש יהלום אמצעי קטן וליצור לו זוהר באמצעות מספר הילות. כך למעשה אתם לא מורידים מרמת הנצנוץ של הטבעת, אלא יוצרים אשליה של יהלום גדול ובמחיר טוב. דרך נוספת להוזלת מחיר טבעות אלו הוא לשבץ במקום היהלומים הקטנים זרקונים נוצצים.

 

 

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

התייעצות עם חברים - התמקד על אינסטגרם ופייסבוק

השימוש ברשתות החברתיות לא רלוונטי רק לאלו המפעילים פרופילים פרטיים, אלא גם לאלו המתפעלים פרופילים עסקיים. כיום, הודות לאינטרנט ניתן לרכוש את טבעת האירוסין בקלות יתרה, כאשר התודה הגדולה ניתנת בעיקר לפייסבוק ולאינסטגרם. למרות הסיוע הגדול שניתן מהחברים הטובים, ניתן לעשות את המסע הזה בצורה עוצמתית ואישית יותר לצד הכלים הדיגיטלים.

להמשך קריאה

למה עדיף לקנות סט תכשיטים להצעת נישואין

מופתע? אל תהיה. מדובר על טרנד שנכנס חזק בשנים האחרונות והשנה הפך להיות הלהיט החדש בקרב זוגות שהחליטו לקחת את הקשר שלהם צעד אחד קדימה – אל עבר טקס הנישואין המרגש.
אז מה הכוונה בסט כהצעת נישואין? בוא אחרינו. ספויילר – בתום המאמר אתה הולך לבחור את האופציה הזו על פני רכישה של טבעת אירוסין בודדת.

להמשך קריאה

טעויות נפוצות בבחירת טבעת אירוסין

רוב הצרכנים של טבעות אירוסין מגיעים עם ידע מועט בתחום הן על סגנונות העיצוב השונים והן על היהלומים. יחד עם זאת רוב הבחירות מושפעות מנראות הטבעת, עיצוב לא נכון של טבעת יכול לפגוע במראה היוקרתי של היהלום, כמו חדירת קרני האור ויציאתם, ובכך המראה הכללי של הטבעת נראה זול ופשוט יותר. 

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2023 - הצהרת נגישות