צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

איך תקנה לה טבעת אירוסין שתגרום לה לומר לך כן?

image

בחירת צבע הטבעת

הדבר הראשון שכדאי לעשות הוא לקבל החלטה על גוון הטבעת. המתכת הכי נפוצה עבור טבעות אירוסין היא מתכת הזהב היפיפיה והזוהרת אשר צבעיה מגיעים כיום בשלושה גוונים פופלאריים במיוחד: זהב לבן, זהב צהוב וזהב אדום. מתוך שלושת הצבעים הללו, הנפוצים ביותר הן הלבן והצהוב, כאשר האדום הוא ייחודי וחזר לאופנה בשנים האחרונות. אתם בטח שואלים את עצמכם איזה גוון מתכת בחירת ליבכם מחבבת ומה יתאים עבורה? בעניין זה קיימות שתי דרכים אפשריות לפיתרון הסוגיה. האחת היא לשים לב אילו תכשיטים בת זוגכם עונדת, האם בגווני כסף או גוונים זהובים. אפשרות נוספת היא להתאים את גוון המתכת על פי גוון העור. לגוון עור צהבהב יתאימו גוונים הזהב הצהוב ולגווני עור חום או ורוד יתאימו הגוונים הלבנים והאדומים.

בחירת עיצוב לטבעת אירוסין

זה החלק היותר קשה בבחירה כי מגוון העיצובים הוא עצום. יש עיצובים קלאסיים, עיצובי וינטאג', עיצובים מיוחדים עם אבני צד וטבעות אירוסין היילו שבהן מבליטים את היהלום המרכזי בעזרת יהלומים נוספים. אז איך תעשו את הבחירה הנכונה? אחת הדרכים הטובות בעניין זה הוא להתייעץ עם החברה הטובה או האחיות של הכלה. נשים נוהגות לדבר עם חברותיהן על הטבעת שיקבלו בעת האירוסין ומבקשות שכאשר יגיע הרגע, הן ייעצו לבן זוגן. 

בחירת גודל הטבעת

אחד הדברים היותר מבאסים לאחר הצעת הנישואין, זה ללכת להקטין את טבעת האירוסין. כלות רוצות לענוד את הטבעת ישר אחרי ההצעה ולהראות אותה לחברותיה והמשפחה. זה כמובן לא סוף העולם, אבל אם אפשר לדייק במידה, זה תמיד עדיף. לכן מה שמומלץ לעשות זה לנסות לראות נשים, חברות של הכלה ואחיות שהאצבעות שלהן פחות או יותר דומות לשל הכלה. קחו אותן איתכן לחנות התכשיטים או שתבקשו מהן למדוד את הקוטר של אחת הטבעות שלהן.

בחירת חנות תכשיטים

בנושא זה מומלץ לעשות שיטוט קצר באינטרנט ולמצוא שלוש חנויות שהעיצובים שלהן עניינו אתכם. שימו לב האם מדובר בעיצובים מיוחדים, האם חישוק הטבעת מעוצב באופן מוקפד ואיכותי והאם השירות הוא טוב, אדיב ומקצועי.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

בחירת טבעת אירוסין

בחירת טבעת אירוסין זה נושא לא פשוט, קיימים אין ספור דגמים ועיצובים של טבעות אירוסין והשאלה הנשאלת היא איך אבחר את הטבעת המתאימה ביותר

להמשך קריאה

טבעות אירוסין בשיבוץ יהלומים שחורים

יהלומים שחורים קיימים שנים רבות, מדובר ביהלומים טבעיים שבתהליך ההיווצרות שלהם משהו השתנה וצבעם הפך לשחור, מכיוון שאין יודעים בדיוק מה הפך את צבע היהלום לשחור ישנה הילה ומסתורין סביב סוג זה של היהלומים.

להמשך קריאה

יהלומים בקנייה ישירה

יהלום הנו המינרל הקשה ביותר בטבע המורכב מפחמן בלבד. היהלום נוצר בבטן האדמה בתנאי לחץ וטמפרטורה גבוהים ולכן נחשב כאחד החומרים הנדירים בטבע

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ