צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

איך תקנה לה טבעת אירוסין שתגרום לה לומר לך כן?

image

בחירת צבע הטבעת

הדבר הראשון שכדאי לעשות הוא לקבל החלטה על גוון הטבעת. המתכת הכי נפוצה עבור טבעות אירוסין היא מתכת הזהב היפיפיה והזוהרת אשר צבעיה מגיעים כיום בשלושה גוונים פופלאריים במיוחד: זהב לבן, זהב צהוב וזהב אדום. מתוך שלושת הצבעים הללו, הנפוצים ביותר הן הלבן והצהוב, כאשר האדום הוא ייחודי וחזר לאופנה בשנים האחרונות. אתם בטח שואלים את עצמכם איזה גוון מתכת בחירת ליבכם מחבבת ומה יתאים עבורה? בעניין זה קיימות שתי דרכים אפשריות לפיתרון הסוגיה. האחת היא לשים לב אילו תכשיטים בת זוגכם עונדת, האם בגווני כסף או גוונים זהובים. אפשרות נוספת היא להתאים את גוון המתכת על פי גוון העור. לגוון עור צהבהב יתאימו גוונים הזהב הצהוב ולגווני עור חום או ורוד יתאימו הגוונים הלבנים והאדומים.

בחירת עיצוב לטבעת אירוסין

זה החלק היותר קשה בבחירה כי מגוון העיצובים הוא עצום. יש עיצובים קלאסיים, עיצובי וינטאג', עיצובים מיוחדים עם אבני צד וטבעות אירוסין היילו שבהן מבליטים את היהלום המרכזי בעזרת יהלומים נוספים. אז איך תעשו את הבחירה הנכונה? אחת הדרכים הטובות בעניין זה הוא להתייעץ עם החברה הטובה או האחיות של הכלה. נשים נוהגות לדבר עם חברותיהן על הטבעת שיקבלו בעת האירוסין ומבקשות שכאשר יגיע הרגע, הן ייעצו לבן זוגן. 

בחירת גודל הטבעת

אחד הדברים היותר מבאסים לאחר הצעת הנישואין, זה ללכת להקטין את טבעת האירוסין. כלות רוצות לענוד את הטבעת ישר אחרי ההצעה ולהראות אותה לחברותיה והמשפחה. זה כמובן לא סוף העולם, אבל אם אפשר לדייק במידה, זה תמיד עדיף. לכן מה שמומלץ לעשות זה לנסות לראות נשים, חברות של הכלה ואחיות שהאצבעות שלהן פחות או יותר דומות לשל הכלה. קחו אותן איתכן לחנות התכשיטים או שתבקשו מהן למדוד את הקוטר של אחת הטבעות שלהן.

בחירת חנות תכשיטים

בנושא זה מומלץ לעשות שיטוט קצר באינטרנט ולמצוא שלוש חנויות שהעיצובים שלהן עניינו אתכם. שימו לב האם מדובר בעיצובים מיוחדים, האם חישוק הטבעת מעוצב באופן מוקפד ואיכותי והאם השירות הוא טוב, אדיב ומקצועי.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

טבעות אירוסין ? אפשר גם להוסיף

כאשר אתם מתכוננים להציע נישואין לאחת והיחידה, אתם בוודאי חושבים על חיפוש ורכישה של טבעת אירוסין עבורה. אך לעיתים ניתן לחשוב קצת יותר – טבעת אירוסין היא סמל מיוחד, אך היא יכולה גם להוות חלק מסט תכשיטים יפהפה. אפשר לרכוש גם תוספות יפות לטבעת אירוסין, ולהפוך אותה לתכשיט, ולהרבה יותר מרק סמל לאירוסין.

להמשך קריאה

יהלומים אפיק השקעה בטוחה

המושג "יהלומים לנצח" משקף את ההשקעה הבטוחה ביותר שקיימת היום ברחבי העולם. בזמן שהעולם עובר טלטלות מבחינה כלכלית בתחומים שונים כגון: נדל"ן, זהב או אפיקי השקעות שונים בבורסה, היהלומים שומרים על יציבות איתנה לאורך השנים.

להמשך קריאה

לפני רכישת טבעת אירוסין - דברים שחשוב לדעת

"דיאמור" שמחים להציע לכם טבעות אירוסין במבצע! הטבעות המוצעות במחירי מבצע הן טבעות איכותיות ומעוצבות, שהודות למחירי המבצע עוברות אל קידמת הבמה. לצד המקרים בהם טבעות במבצע אכן מומלצות לכם, גם ישנם מקרים בהם לא מומלץ כלל להתפתות אל מחירי מבצע. מתי תזהו טבעות במבצע שלא כדאי לכם לרכוש?

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ