צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

איך תקנה לה טבעת אירוסין שתגרום לה לומר לך כן?

image

בחירת צבע הטבעת

הדבר הראשון שכדאי לעשות הוא לקבל החלטה על גוון הטבעת. המתכת הכי נפוצה עבור טבעות אירוסין היא מתכת הזהב היפיפיה והזוהרת אשר צבעיה מגיעים כיום בשלושה גוונים פופלאריים במיוחד: זהב לבן, זהב צהוב וזהב אדום. מתוך שלושת הצבעים הללו, הנפוצים ביותר הן הלבן והצהוב, כאשר האדום הוא ייחודי וחזר לאופנה בשנים האחרונות. אתם בטח שואלים את עצמכם איזה גוון מתכת בחירת ליבכם מחבבת ומה יתאים עבורה? בעניין זה קיימות שתי דרכים אפשריות לפיתרון הסוגיה. האחת היא לשים לב אילו תכשיטים בת זוגכם עונדת, האם בגווני כסף או גוונים זהובים. אפשרות נוספת היא להתאים את גוון המתכת על פי גוון העור. לגוון עור צהבהב יתאימו גוונים הזהב הצהוב ולגווני עור חום או ורוד יתאימו הגוונים הלבנים והאדומים.

בחירת עיצוב לטבעת אירוסין

זה החלק היותר קשה בבחירה כי מגוון העיצובים הוא עצום. יש עיצובים קלאסיים, עיצובי וינטאג', עיצובים מיוחדים עם אבני צד וטבעות אירוסין היילו שבהן מבליטים את היהלום המרכזי בעזרת יהלומים נוספים. אז איך תעשו את הבחירה הנכונה? אחת הדרכים הטובות בעניין זה הוא להתייעץ עם החברה הטובה או האחיות של הכלה. נשים נוהגות לדבר עם חברותיהן על הטבעת שיקבלו בעת האירוסין ומבקשות שכאשר יגיע הרגע, הן ייעצו לבן זוגן. 

בחירת גודל הטבעת

אחד הדברים היותר מבאסים לאחר הצעת הנישואין, זה ללכת להקטין את טבעת האירוסין. כלות רוצות לענוד את הטבעת ישר אחרי ההצעה ולהראות אותה לחברותיה והמשפחה. זה כמובן לא סוף העולם, אבל אם אפשר לדייק במידה, זה תמיד עדיף. לכן מה שמומלץ לעשות זה לנסות לראות נשים, חברות של הכלה ואחיות שהאצבעות שלהן פחות או יותר דומות לשל הכלה. קחו אותן איתכן לחנות התכשיטים או שתבקשו מהן למדוד את הקוטר של אחת הטבעות שלהן.

בחירת חנות תכשיטים

בנושא זה מומלץ לעשות שיטוט קצר באינטרנט ולמצוא שלוש חנויות שהעיצובים שלהן עניינו אתכם. שימו לב האם מדובר בעיצובים מיוחדים, האם חישוק הטבעת מעוצב באופן מוקפד ואיכותי והאם השירות הוא טוב, אדיב ומקצועי.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

לאהבה שלך אין מחיר - לטבעת האירוסין יש

לצד הרכישות שאתם מבצעים בשגרת היום שלכם, הרי שישנה רכישה אחת משמעותית, שניתן לסמן אותה כמיוחדת וחשובה יותר מכל הרכישות האחרות: טבעת האירוסין.

להמשך קריאה

איך בוחרים טבעת לאישה שלא אוהבת תכשיטים

ההנחה היא כל הנשים אוהבות לענוד תכשיטים. בפועל? ישנן נשים שמגירת התכשיטים שלהן לא בדיוק גדושה בטבעות, צמידים ועגילים. אם גם בת הזוג שלך אוהבת פינוקים, אך תכשיטים לא נכללים בהם, המדריך הבא בשבילך.

להמשך קריאה

מדוע טבעת האירוסין היא תכשיט לכל החיים

השאלה עד כמה צריך להשקיע בטבעת האירוסין היא שאלה שהמון גברים מתעסקים בה. המסקנה? אכן צריך להשקיע בטבעת האירוסין. אם גם אתה נמצא בשלבים הראשונים של בחינת דגמים וחיפוש אחר טבעת האירוסין, דע כי ההשקעה שלך היא לא השקעה בהצעת הנישואין בלבד, אלא השקעה לכל החיים. טבעת האירוסין היא בסופו של דבר תכשיט, אך בשונה מתכשיטים אחרים, טבעת זו היא תכשיט שהולך ללוות את בת הזוג שלך בכל יום ויום.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2022