צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

איך תדע מה הסגנון שלה בתכשיטים

בעוד תכשיטים אחרים עולים ויורדים ממנה לסירוגין, הרי שטבעת האירוסין הינה תכשיט קבע שהולך לקשט אותה בגאווה גדולה. המשמעות? בוחרים טבעת שתבטיח את שביעות רצונה ולא תרד ממנה לעולם. כעת, עולה השאלה הגדולה והיא ואיך באמת תדע מה הטעם שלה בתכשיטים? רגע לפני שאתה מביט בקטלוג של טבעות אירוסין מעוצבות, חשוב מאד שתדע לענות לעצמך על שאלה זו.

 

מציצים בקופסת התכשיטים שלה

אז הדרך הקלה ביותר ללמוד על הטעם האישי שלה בתכשיטים, הוא בעת שתלמד את קופסת התכשיטים שלה. לכל אישה יש קופסה המלאה בתכשיטים, או מעמד שעליו מונחים התכשיטים שלה. תוכל להביט בתכשיטים שלה ולנסות ללמוד מהם האם ישנו קו עיצובי שלט שהיא נצמדת אליו, האם היא מעדיפה כסף או זהב, צנוע וקלאסי יותר, או מסוגנן ומעוצב יותר. כך, תוכל להבטיח כי תוכל להתמקד על סגנון מסוים של טבעות האירוסין, ולהתחיל את החיפוש המרגש אחר הטבעת האחת.

האם קנית לה כבר פעם תכשיטים?

כמו כן, דרך נוספת ללמוד על הטעם שלה מתכשיטים הוא דרכך. לאורך מערכת היחסים שלכם לבטח יצא לך לרכוש לה תכשיט במתנה. איך תוכל אם כן ללמוד על הטעם האישי שלה בתכשיטים בדרך זו? אם היא אהבה את התכשיט, שמרה אותו לעצמה והיא ממשיכה לענוד אותו – כנראה שעשית עבודה טובה וקלעת לטעם האישי שלה. מנגד, אם היא בחרה להחליף את התכשיט, או לחילופין להשאיר אותו באריזתו, כנראה שלא מדובר בדיוק על תכשיט שהולם את הטעם האישי שלה. על כן, גם דרך מתנות שהענקת עבורה אתה יכולה ללמוד על הטעם האישי שלה.

לא מתביישים לשאול את מי שבאמת מבין

ולבסוף, ואיך לא, הרי שתוכל להתייעץ עם אלו שבאמת מבינות: החברות שלה. כידוע, בנות מדברות אחת עם השניה לא אחת על טבעות האירוסין ועל הטבעת החלומית של כל אחת מהן. אם אתה מוצא את עצמך ללא כיוון להתחיל איתו, ולא ברור לך אם לחפש עבורה טבעת קלאסית או מתוך מגוון של טבעות אירוסין מעוצבות, כדאי לשמוע את דעתן של חברותייה. מעבר לעובדה כי החברות שלה יתנו לך כיוון כללי על תכשיטים, הרי שהן גם יכולות למסור לך מידע כמעט מדויק על טבעת החלומות שלה וכך להבטיח ללא כל ספק שהיא תהיה מאורסת מאושרת במיוחד.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

יהלומים בקנייה ישירה

יהלום הנו המינרל הקשה ביותר בטבע המורכב מפחמן בלבד. היהלום נוצר בבטן האדמה בתנאי לחץ וטמפרטורה גבוהים ולכן נחשב כאחד החומרים הנדירים בטבע

להמשך קריאה

כל הסיבות לא לרכוש את טבעת האירוסין בחול

בכל עת שאתה רוכש עבורה תכשיט, אתה משקיע מחשבה רבה, אך בעת שמדובר על טבעת אירוסין, הרי שאתה משקיע אפילו יותר. חלק מהרצון להשקיע ולהפוך את רכישת הטבעת לרכישה גדולה ומיוחדת, מביאה אותך לשקול את רכישת הטבעת בחו"ל. מצד אחד מדובר על טבעת שנקנתה בחו"ל, אך מעבר לעובדה הזו, מדובר על רעיון שמתגלה כלא כל כך מוצלח. מדוע לא לרכוש טבעת אירוסין בחו"ל? כל הסיבות כאן.

להמשך קריאה

טבעת אירוסין עם תעודה גמולוגית

תעודה גמולוגית משמעותה תעודה המכילה דירוג מדוייק של הפרמטרים המשמעותיים להבנת ערכו של היהלום כמו למשל סוג היהלום האם היהלום הינו יהלום טבעי יהלום מטופל או נחשב אבן חן.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2022