צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

איך תדע מה הסגנון שלה בתכשיטים

בעוד תכשיטים אחרים עולים ויורדים ממנה לסירוגין, הרי שטבעת האירוסין הינה תכשיט קבע שהולך לקשט אותה בגאווה גדולה. המשמעות? בוחרים טבעת שתבטיח את שביעות רצונה ולא תרד ממנה לעולם. כעת, עולה השאלה הגדולה והיא ואיך באמת תדע מה הטעם שלה בתכשיטים? רגע לפני שאתה מביט בקטלוג של טבעות אירוסין מעוצבות, חשוב מאד שתדע לענות לעצמך על שאלה זו.

 

מציצים בקופסת התכשיטים שלה

אז הדרך הקלה ביותר ללמוד על הטעם האישי שלה בתכשיטים, הוא בעת שתלמד את קופסת התכשיטים שלה. לכל אישה יש קופסה המלאה בתכשיטים, או מעמד שעליו מונחים התכשיטים שלה. תוכל להביט בתכשיטים שלה ולנסות ללמוד מהם האם ישנו קו עיצובי שלט שהיא נצמדת אליו, האם היא מעדיפה כסף או זהב, צנוע וקלאסי יותר, או מסוגנן ומעוצב יותר. כך, תוכל להבטיח כי תוכל להתמקד על סגנון מסוים של טבעות האירוסין, ולהתחיל את החיפוש המרגש אחר הטבעת האחת.

האם קנית לה כבר פעם תכשיטים?

כמו כן, דרך נוספת ללמוד על הטעם שלה מתכשיטים הוא דרכך. לאורך מערכת היחסים שלכם לבטח יצא לך לרכוש לה תכשיט במתנה. איך תוכל אם כן ללמוד על הטעם האישי שלה בתכשיטים בדרך זו? אם היא אהבה את התכשיט, שמרה אותו לעצמה והיא ממשיכה לענוד אותו – כנראה שעשית עבודה טובה וקלעת לטעם האישי שלה. מנגד, אם היא בחרה להחליף את התכשיט, או לחילופין להשאיר אותו באריזתו, כנראה שלא מדובר בדיוק על תכשיט שהולם את הטעם האישי שלה. על כן, גם דרך מתנות שהענקת עבורה אתה יכולה ללמוד על הטעם האישי שלה.

לא מתביישים לשאול את מי שבאמת מבין

ולבסוף, ואיך לא, הרי שתוכל להתייעץ עם אלו שבאמת מבינות: החברות שלה. כידוע, בנות מדברות אחת עם השניה לא אחת על טבעות האירוסין ועל הטבעת החלומית של כל אחת מהן. אם אתה מוצא את עצמך ללא כיוון להתחיל איתו, ולא ברור לך אם לחפש עבורה טבעת קלאסית או מתוך מגוון של טבעות אירוסין מעוצבות, כדאי לשמוע את דעתן של חברותייה. מעבר לעובדה כי החברות שלה יתנו לך כיוון כללי על תכשיטים, הרי שהן גם יכולות למסור לך מידע כמעט מדויק על טבעת החלומות שלה וכך להבטיח ללא כל ספק שהיא תהיה מאורסת מאושרת במיוחד.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

מיתוסים של הצעות נישואין

לא נהרוס לגמרי כי זה נכון – מדובר על רקע קסום, אבל לא תסכימו אותנו אם נאמר שיש משהו יותר מקסים בטבעיות ואפילו נסתכן ונאמר – בפשטות? יצאנו לבדוק אודות 6 המיתוסים הגדולים ביותר על הצעות הנישואין.

להמשך קריאה

טבעות אירוסין זהב צהוב יקרות יותר מזהב לבן?

נדמה כי אחת השאלות המהותיות והגדולות ביותר עם ההגעה אל חנות התכשיטים היא האם לבחור בטבעות מזהב לבן או טבעות מזהב צהוב. לאחר שאתם מגבשים את דעתכם על סוג ספציפי של זהב, עולה באופן אוטומטי גם השאלה האם טבעות אירוסין זהב צהוב יקרות יותר או זולות יותר בהשוואה לזהב הלבן.

להמשך קריאה

מה העלות של טבעת אירוסין יכולה להגיד על חיי הנישואין

האם קיים קשר בין עלותטבעות אירוסיןוחתונה לחיי הנישואין? מתוך מחקרים שנעשו בארה"ב נבדקו מעל 3000 אנשים בוגרים. הממצאים מצביעים על כך שככל שעלות טבעת האירוסין והחתונה היו גבוהים יותר אחוז הגירושין בקרב הנבדקים עלה.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ