צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

איך לבחור טבעות אירוסין היילו?

image

אחת האפשרויות המיוחדות שיש כיום עבור טבעות אירוסין הן טבעות אירוסין היילו. זהו טרנד חזק מאוד שרץ בעשר שנים האחרונות ונשים רבות אוהבות ומתחברות לייחודיות של טבעת זו. במאמר זה אנו נסביר על סגנון טבעת זה, על הייחודיות שלו ועוד פרטים שחשוב לדעת בעת הבחירה. 

מהי טבעת אירוסין היילו?

טבעת אירוסין היילו נקראת כך על שם הילת היהלומים אשר מעטרת את היהלום המרכזי של הטבעת. הסגנון של טבעות אירוסין אלו הוא מיוחד מאוד ושונה מכל הטבעות הקלאסיות ואף מאלו אשר משלבות אבנים בצידי הטבעת. בטבעות ההיילו הדגש הוא על מרכז הטבעת והיהלומים הקטנים מסביב ליהלום מהדירים ומבליטים אותו יותר. דבר נוסף שמיוחד בסגנון טבעות אירוסין אלו זו העובדה כי ניתן למצוא מספר בלתי מוגבל של עיצובים. כך למשל תוכלו לראות טבעת אירוסין היילו עם יהלום מרכזי עגול והילה אחת של יהלומים צפופים, טבעת זו תיראה כטבעת בסגנון עדין, מנגד תוכלו למצוא את אותה הטבעת רק עם שלוש סיבובי הילת יהלומים, דבר אשר יהפוך את סגנון הטבעת לנוצץ ובולט במיוחד. 

האם לבחור יהלום אמצעי קטן או יהלום גדול?

כאשר תגיעו לחנות התכשיטים ותבקשו לראות טבעות אירוסין בסגנון היילו, ישאל אתכם המוכר או המעצב האם אתם מעוניינים ביהלום מרכזי גדול או יהלום מרכזי קטן. הסיבה לשאלה זו טמונה בעובדה כי היהלומים אשר מסביב לטבעת מהדירים את היהלום המרכזי והופכים אותו לבולט יותר, על כן בחירה ביהלום קטן לא תמיד תפחית מגודל הטבעת או הזוהר שלה. אנו ממליצים לראות את הטבעת בשני הסגנונות ולדעת שאם אתם מחפשים טבעת מאוד בולטת ומאוד עשירה, כדאי לכם ללכת על יהלום גדול או בינוני ולבחור את כמות ההילות.

כמה הילות יהלומים כדאי לבחור בתוך טבעת אירוסין היילו?

כמות ההילות של היהלומים בטבעות אירוסין היילו מגדילה את הבולטות של היהלום המרכזי בטבעת וכמו כן גם את גודל הטבעת בחלקה האמצעי. ניתן לבחור מהילה אחת ועד חמש הילות. אם אתם מחפשים טבעת עדינה קחו טבעת אירוסין עם הילה אחת או שתיים ואם אתם מחפשים בולטות, שלוש הילות ומעלה יעשו את העבודה. כל הילה נוספת בטסעת תהפוך אותה לזוהרת יותר ובולטת יותר.

 

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

סוגי יהלומים - כל מה שרציתם לדעת

כיום זה כבר ברור לכולם – יהלומים הם אבני החן המועדפים ביותר על ידי רוכשי התכשיטים בכלל ובפרט על רוכשי טבעות אירוסין

להמשך קריאה

הצעות הנישואין המושקעות ביותר

הצעות נישואין יכולות להיות מרגשות, רומנטיות וגם מפתיעות ומקוריות. אספנו לכם את 5 הצעות הנישואין המפתיעות, המושקעות וההזויות ביותר. וכמובן שאסור לשכוח שהצעה טובה מתחילה בטבעת אירוסין איכותית. לקטלוג טבעות אירוסין לחץ כאן

להמשך קריאה

מדוע משתלם לרכוש טבעת אירוסין בקנייה ישירה

אין על כך צל של ספק – הטכנולוגיה הביאה עמה חידושים בכל הנוגע אל עולם הקנייה הוותיק אותו הכרנו עד לפני כמה שנים טובות. אחד מהדברים החיוביים והנוחים ביותר שהכניסה הטכנולוגיה אל חיינו הם אתרים בהם ניתן לרכוש מוצרים ובניהם תכשיטים ויהלומים בשיטת "אונליין" (כפי שאנו מכירים שיטה זו נקראת גם שיטת "הקנייה הישירה"). 

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2024 - הצהרת נגישות