צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

איך לבחור טבעות אירוסין היילו?

image

אחת האפשרויות המיוחדות שיש כיום עבור טבעות אירוסין הן טבעות אירוסין היילו. זהו טרנד חזק מאוד שרץ בעשר שנים האחרונות ונשים רבות אוהבות ומתחברות לייחודיות של טבעת זו. במאמר זה אנו נסביר על סגנון טבעת זה, על הייחודיות שלו ועוד פרטים שחשוב לדעת בעת הבחירה. 

מהי טבעת אירוסין היילו?

טבעת אירוסין היילו נקראת כך על שם הילת היהלומים אשר מעטרת את היהלום המרכזי של הטבעת. הסגנון של טבעות אירוסין אלו הוא מיוחד מאוד ושונה מכל הטבעות הקלאסיות ואף מאלו אשר משלבות אבנים בצידי הטבעת. בטבעות ההיילו הדגש הוא על מרכז הטבעת והיהלומים הקטנים מסביב ליהלום מהדירים ומבליטים אותו יותר. דבר נוסף שמיוחד בסגנון טבעות אירוסין אלו זו העובדה כי ניתן למצוא מספר בלתי מוגבל של עיצובים. כך למשל תוכלו לראות טבעת אירוסין היילו עם יהלום מרכזי עגול והילה אחת של יהלומים צפופים, טבעת זו תיראה כטבעת בסגנון עדין, מנגד תוכלו למצוא את אותה הטבעת רק עם שלוש סיבובי הילת יהלומים, דבר אשר יהפוך את סגנון הטבעת לנוצץ ובולט במיוחד. 

האם לבחור יהלום אמצעי קטן או יהלום גדול?

כאשר תגיעו לחנות התכשיטים ותבקשו לראות טבעות אירוסין בסגנון היילו, ישאל אתכם המוכר או המעצב האם אתם מעוניינים ביהלום מרכזי גדול או יהלום מרכזי קטן. הסיבה לשאלה זו טמונה בעובדה כי היהלומים אשר מסביב לטבעת מהדירים את היהלום המרכזי והופכים אותו לבולט יותר, על כן בחירה ביהלום קטן לא תמיד תפחית מגודל הטבעת או הזוהר שלה. אנו ממליצים לראות את הטבעת בשני הסגנונות ולדעת שאם אתם מחפשים טבעת מאוד בולטת ומאוד עשירה, כדאי לכם ללכת על יהלום גדול או בינוני ולבחור את כמות ההילות.

כמה הילות יהלומים כדאי לבחור בתוך טבעת אירוסין היילו?

כמות ההילות של היהלומים בטבעות אירוסין היילו מגדילה את הבולטות של היהלום המרכזי בטבעת וכמו כן גם את גודל הטבעת בחלקה האמצעי. ניתן לבחור מהילה אחת ועד חמש הילות. אם אתם מחפשים טבעת עדינה קחו טבעת אירוסין עם הילה אחת או שתיים ואם אתם מחפשים בולטות, שלוש הילות ומעלה יעשו את העבודה. כל הילה נוספת בטסעת תהפוך אותה לזוהרת יותר ובולטת יותר.

 

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

התייעצות עם חברים - התמקד על אינסטגרם ופייסבוק

השימוש ברשתות החברתיות לא רלוונטי רק לאלו המפעילים פרופילים פרטיים, אלא גם לאלו המתפעלים פרופילים עסקיים. כיום, הודות לאינטרנט ניתן לרכוש את טבעת האירוסין בקלות יתרה, כאשר התודה הגדולה ניתנת בעיקר לפייסבוק ולאינסטגרם. למרות הסיוע הגדול שניתן מהחברים הטובים, ניתן לעשות את המסע הזה בצורה עוצמתית ואישית יותר לצד הכלים הדיגיטלים.

להמשך קריאה

מה העלות של טבעת אירוסין יכולה להגיד על חיי הנישואין

האם קיים קשר בין עלותטבעות אירוסיןוחתונה לחיי הנישואין? מתוך מחקרים שנעשו בארה"ב נבדקו מעל 3000 אנשים בוגרים. הממצאים מצביעים על כך שככל שעלות טבעת האירוסין והחתונה היו גבוהים יותר אחוז הגירושין בקרב הנבדקים עלה.

להמשך קריאה

כמה כסף משקיעים בטבעת האירוסין?

לכאורה, כל מה שבאמת צריך כדי להציע נישואין זו אהבה גדולה. בפועל, בכדי להציע את ההצעה על פי כל חוקי הטקס, יש צורך גם בטבעת אירוסין שכפי שידוע לכולם עולה לגברים הנרגשים כסף. המציאות היא שישנם לא מעט גברים שנבוכים לדבר על כסף בהקשר של אהבה ושל רומנטיקה, אך זה בלתי נמנע: כיום, המון גברים מעוניינים לרכוש טבעות אירוסין מיוחדות אך במחירים נוחים שאינם חוצים את גבול היכולת הכלכלית שלהם.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2022