צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

איך לבחור טבעות אירוסין היילו?

image

אחת האפשרויות המיוחדות שיש כיום עבור טבעות אירוסין הן טבעות אירוסין היילו. זהו טרנד חזק מאוד שרץ בעשר שנים האחרונות ונשים רבות אוהבות ומתחברות לייחודיות של טבעת זו. במאמר זה אנו נסביר על סגנון טבעת זה, על הייחודיות שלו ועוד פרטים שחשוב לדעת בעת הבחירה. 

מהי טבעת אירוסין היילו?

טבעת אירוסין היילו נקראת כך על שם הילת היהלומים אשר מעטרת את היהלום המרכזי של הטבעת. הסגנון של טבעות אירוסין אלו הוא מיוחד מאוד ושונה מכל הטבעות הקלאסיות ואף מאלו אשר משלבות אבנים בצידי הטבעת. בטבעות ההיילו הדגש הוא על מרכז הטבעת והיהלומים הקטנים מסביב ליהלום מהדירים ומבליטים אותו יותר. דבר נוסף שמיוחד בסגנון טבעות אירוסין אלו זו העובדה כי ניתן למצוא מספר בלתי מוגבל של עיצובים. כך למשל תוכלו לראות טבעת אירוסין היילו עם יהלום מרכזי עגול והילה אחת של יהלומים צפופים, טבעת זו תיראה כטבעת בסגנון עדין, מנגד תוכלו למצוא את אותה הטבעת רק עם שלוש סיבובי הילת יהלומים, דבר אשר יהפוך את סגנון הטבעת לנוצץ ובולט במיוחד. 

האם לבחור יהלום אמצעי קטן או יהלום גדול?

כאשר תגיעו לחנות התכשיטים ותבקשו לראות טבעות אירוסין בסגנון היילו, ישאל אתכם המוכר או המעצב האם אתם מעוניינים ביהלום מרכזי גדול או יהלום מרכזי קטן. הסיבה לשאלה זו טמונה בעובדה כי היהלומים אשר מסביב לטבעת מהדירים את היהלום המרכזי והופכים אותו לבולט יותר, על כן בחירה ביהלום קטן לא תמיד תפחית מגודל הטבעת או הזוהר שלה. אנו ממליצים לראות את הטבעת בשני הסגנונות ולדעת שאם אתם מחפשים טבעת מאוד בולטת ומאוד עשירה, כדאי לכם ללכת על יהלום גדול או בינוני ולבחור את כמות ההילות.

כמה הילות יהלומים כדאי לבחור בתוך טבעת אירוסין היילו?

כמות ההילות של היהלומים בטבעות אירוסין היילו מגדילה את הבולטות של היהלום המרכזי בטבעת וכמו כן גם את גודל הטבעת בחלקה האמצעי. ניתן לבחור מהילה אחת ועד חמש הילות. אם אתם מחפשים טבעת עדינה קחו טבעת אירוסין עם הילה אחת או שתיים ואם אתם מחפשים בולטות, שלוש הילות ומעלה יעשו את העבודה. כל הילה נוספת בטסעת תהפוך אותה לזוהרת יותר ובולטת יותר.

 

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

עשרה כללים, טבעת אחת - רכישת טבעות אירוסין זהב צהוב

הצעת הנישואין לא אמורה להכביד, אלא היא אמורה לרגש. טבעות אירוסין זהב צהוב ניתן לרכוש גם במחירים זולים, מה שאומר שהצעה מרגשת שכזו אינה שמורה רק לגברים בעלי יכולת כלכלית. אהבה בוערת בלבכם? עלות הטבעת היא לא מה שימנע מכם לשקף אותה כלפי חוץ.

להמשך קריאה

כל מה שצריך לדעת על יהלומים

כולנו יודעים כיצד נראה יהלום ומתפעלים ממראהו, אך חשוב שנדע שמדובר למעשה במינרל שנוצר באדמה בתהליך ארוך של מליוני שנים בתאני לחץ וחום.

להמשך קריאה

איך תדע מה הסגנון שלה בתכשיטים

בעוד תכשיטים אחרים עולים ויורדים ממנה לסירוגין, הרי שטבעת האירוסין הינה תכשיט קבע שהולך לקשט אותה בגאווה גדולה. המשמעות? בוחרים טבעת שתבטיח את שביעות רצונה ולא תרד ממנה לעולם. כעת, עולה השאלה הגדולה והיא ואיך באמת תדע מה הטעם שלה בתכשיטים? רגע לפני שאתה מביט בקטלוג של טבעות אירוסין מעוצבות, חשוב מאד שתדע לענות לעצמך על שאלה זו.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ