צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

איך לבחור טבעות אירוסין היילו?

image

אחת האפשרויות המיוחדות שיש כיום עבור טבעות אירוסין הן טבעות אירוסין היילו. זהו טרנד חזק מאוד שרץ בעשר שנים האחרונות ונשים רבות אוהבות ומתחברות לייחודיות של טבעת זו. במאמר זה אנו נסביר על סגנון טבעת זה, על הייחודיות שלו ועוד פרטים שחשוב לדעת בעת הבחירה. 

מהי טבעת אירוסין היילו?

טבעת אירוסין היילו נקראת כך על שם הילת היהלומים אשר מעטרת את היהלום המרכזי של הטבעת. הסגנון של טבעות אירוסין אלו הוא מיוחד מאוד ושונה מכל הטבעות הקלאסיות ואף מאלו אשר משלבות אבנים בצידי הטבעת. בטבעות ההיילו הדגש הוא על מרכז הטבעת והיהלומים הקטנים מסביב ליהלום מהדירים ומבליטים אותו יותר. דבר נוסף שמיוחד בסגנון טבעות אירוסין אלו זו העובדה כי ניתן למצוא מספר בלתי מוגבל של עיצובים. כך למשל תוכלו לראות טבעת אירוסין היילו עם יהלום מרכזי עגול והילה אחת של יהלומים צפופים, טבעת זו תיראה כטבעת בסגנון עדין, מנגד תוכלו למצוא את אותה הטבעת רק עם שלוש סיבובי הילת יהלומים, דבר אשר יהפוך את סגנון הטבעת לנוצץ ובולט במיוחד. 

האם לבחור יהלום אמצעי קטן או יהלום גדול?

כאשר תגיעו לחנות התכשיטים ותבקשו לראות טבעות אירוסין בסגנון היילו, ישאל אתכם המוכר או המעצב האם אתם מעוניינים ביהלום מרכזי גדול או יהלום מרכזי קטן. הסיבה לשאלה זו טמונה בעובדה כי היהלומים אשר מסביב לטבעת מהדירים את היהלום המרכזי והופכים אותו לבולט יותר, על כן בחירה ביהלום קטן לא תמיד תפחית מגודל הטבעת או הזוהר שלה. אנו ממליצים לראות את הטבעת בשני הסגנונות ולדעת שאם אתם מחפשים טבעת מאוד בולטת ומאוד עשירה, כדאי לכם ללכת על יהלום גדול או בינוני ולבחור את כמות ההילות.

כמה הילות יהלומים כדאי לבחור בתוך טבעת אירוסין היילו?

כמות ההילות של היהלומים בטבעות אירוסין היילו מגדילה את הבולטות של היהלום המרכזי בטבעת וכמו כן גם את גודל הטבעת בחלקה האמצעי. ניתן לבחור מהילה אחת ועד חמש הילות. אם אתם מחפשים טבעת עדינה קחו טבעת אירוסין עם הילה אחת או שתיים ואם אתם מחפשים בולטות, שלוש הילות ומעלה יעשו את העבודה. כל הילה נוספת בטסעת תהפוך אותה לזוהרת יותר ובולטת יותר.

 

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

טבעות אירוסין לשניים

טבעת אירוסין מאז ומתמיד מסמלת את סטטוס האישה אל מול החברה, אישה העונדת טבעת אירוסין מתויגת בעיני הסביבה כי היא עומדת להינשא ואינה שייכת לחוג הרווקות. לעומת זאת גבר אינו נושא שום סימן חברתי שהוא עומד לבוא בברית נישואין, עד לחתונה שבה הגבר עונד טבעת המסמלת את היותו נשוי. 

להמשך קריאה

מדוע קל יותר לרכוש טבעת אירוסין קלאסית?

ישנה מוסיקה קלאסית, מטבח ישראלי קלאסי, לבוש קלאסי וגם טבעות אירוסין שהעיצוב שלהן קלאסי. מרבית הנשים הנשואות כיום עונדות טבעת בעיצוב קלאסי, וכך יכולה להיות גם האישה המאורסת הבאה. רגע לפני שאתם מחממים מנועים לקראת הצעת הנישואין, כדאי שתדעו כי תהליך הרכישה של הטבעות הקלאסיות הינו התהליך הקצר ביותר, הפשוט ביותר והזמין לכם ביותר. האם כדאי להעניק טבעת קלאסית? בהחלט!

להמשך קריאה

מה זה בעצם טבעת אירוסין מעוצבת

אז לפני שאנחנו מתחילים את המדריך, חשוב לדעת את הבסיס. מה זה בעצם טבעת אירוסין מעוצבת? איך אני מבדיל בין אחת שמעוצבת לאחת שלא מעוצבת? ובכן, הגיע הזמן לעשות קצת סדר. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ללכת בשיטת השלילה, שהיא הכי פשוטה שיש. מה זה אומר? כאשר אתם מסתכלים על טבעת אירוסין, האם אתם רואים עיטורים על הטבעת עצמה? האם אתם רואים יהלומים קטנים מסביב ליהלום המרכזי? האם אתם רואים אבני צד כלשהן? במידה והתשובה לכל אלה היא לא, מזל טוב, אתם מסתכלים על טבעת קלאסית. עכשיו שהוצאנו את הטבעת הקלסית מהמשוואה, בואו נעבור למדריך.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ