צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

איך לבחור טבעות אירוסין

כאשר מחליטים להציע נישואין, חשוב מאוד לדאוג לאווירה המתאימה שכן ההצעה היא אירוע שזוכרים לכל החיים. בתוך כך, חשוב מאוד להעניק טבעת אירוסין יפה, כזאת שנבחרה בקפידה. מכיוון שצעד כזה נעשה לרוב על ידי בן הזוג, שלא בהכרח נחשב למבין גדול בענייני טבעות בכלל וטבעות לאירוסין בפרט, אנו מציגים מדריך מקוצר לבחירה נכונה של טבעת אירוסין.

רגילה או מיוחדת:

לפני שניגשים לבחון את המגוון הרב שמצוי בחנויות תכשיטים מובחרות,האם כדאי לזכור את עניין המידה. מי שיפנה לחנות התכשיטים (הרגילה או המקוונת) ללא ציון מידה לא יוכל לעולם לקלוע נכון. הדרך הטובה ביותר היא לבדוק את הגודל של טבעת אהובה, כאשר חשוב לשים לב בגודל של החלק הפנימי של הטבעת.

לאחר שיודעים מהו הגודל הנכון, ניתן לעבור לשאלה הבאה – האם לרכוש טבעת אירוסין רגילה או שעדיף כזאת בסגנון מיוחד. חשוב להבין שטבעת רגילה, לענייננו, משמעותה בעיצוב סולידי, לאו דווקא דגם שיהיה הזול ביותר. ישנם דגמים קלאסיים, שנראים אלגנטיים מאוד ועם זאת גם יוקרתיים ונחשבים.

נדגיש שאין בעניין זה נכון או לא נכון. חשוב לשים לב לטעם האישי של הכלה לעתיד. חשוב לשים לב לטבעות ולתכשיטים אותם היא אוהבת לענות. חשוב לבדוק האם טעמה מעיד על אופי קלאסי, האם ניתן להעז עם עיצוב מיוחד יותר. לאחר שיש כיוון, אפשר לבדוק את הקטלוג של חברת התכשיטים, באופן יותר אפקטיבי ויעיל.

עם יהלומים ובלעדיהם:

שאלה חשובה שכדאי לתת עליה את הדעת בזמן הבחירה בטעת אירוסין היא האם לבחור טבעת יהלום או האם לבחור טבעת ללא יהלום. למרות שמקובל מאוד לבחור טבעות אירוסין בשיבוץ יהלום אחד או יותר, יש גם אפשרויות מיוחדות ויפות עם אבנים מסוגים אחרים או ללא אבן יקרה כלל.

כדאי לדעת יש טבעות עם שיבוץ של אבן אחת, יש טבעות עם שיבוץ של מספר אבנים קטנות ויש גם עם שיבוץ בצדדים. האפשרויות מגוונות ומי שמתקשה יכול בהחלט להתייעץ עם קרובת משפחה בעלת טעם בתכשיטים, עם חברה של הכלה ואפילו עם נציגה של חברת התכשיטים, שיש לה ניסיון רב.

עניין של צבע:

היבט אחרון שאותו נזכיר, בעל חשיבות גם בטבעות אירוסין הוא צבעה של הטבעת. מובן שעל פי רוב תבחר טבעת זהב, יפה ומיוחדת, אבל יש לדעת שישנם סוגים רבים של זהב. ישנן טבעות מזהב צהוב, יש אחרות מזהב לבן ויש אפילו אפשרות לגוונים נוספים ובעלי ייחוד (זהב וורוד, למשל). למי שרוצה רעיון מיוחד, יוכל גם לדאוג לחריטה של שני שמות על גבי הטבעת, כך שהמחווה הרומנטית תסמל את הקשר והחיבור החזר בין זוג האוהבים.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

כך תימנע מכל הרגעים המביכים בהצעת הנישואין

הצעת הנישואין הינה אירוע בפני עצמו, והמטרה הברורה שלכם היא להציע את ההצעה החד פעמית בצורה לא פחות ממושלמת! לפניכם כל הטעויות שכבר נעשו בתום, כך שאתם תדעו להימנע מהן. אז מאילו טעויות שכיחות תוכלו להימנע ואיך מחיר טבעת אירוסין קשור לזה?

להמשך קריאה

כל מה שצריך לדעת על מכירת כלי כסף משומשים

בעבר, השימוש בכלי כסף היה נחלתם של עשירים ובני מעמד הביניים שהיו סועדים את ארוחותיהם בעזרת כלי כסף, אך כיום, אבד הכלח על השימוש בהם, ונדיר למצוא עוד אנשים שמשתמשים בכלי כסף בסעודותיהם.

להמשך קריאה

טעויות נפוצות בבחירת טבעת אירוסין

רוב הצרכנים של טבעות אירוסין מגיעים עם ידע מועט בתחום הן על סגנונות העיצוב השונים והן על היהלומים. יחד עם זאת רוב הבחירות מושפעות מנראות הטבעת, עיצוב לא נכון של טבעת יכול לפגוע במראה היוקרתי של היהלום, כמו חדירת קרני האור ויציאתם, ובכך המראה הכללי של הטבעת נראה זול ופשוט יותר. 

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2022