צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

איך בוחרים תכשיט כמתנה לאישה?

לא משנה כמה הנשים יבקשו שאתם, הגברים, תדברו אליהן בפרחים, נדמה כי השיח האהוב עליהן מכל הוא באמצעות תכשיטים. מאז ועד היום נתפסים התכשיטים כחברים הטובים ביותר של האישה, כמתנה העדיפה עליה ביותר וכדרך שלכם לשקף עד כמה אתם אוהבים. גם אתם רוצים להעניק מתנה בדמות תכשיט לאחת שלכם? עם מענה על כמה שאלות מנחות, תוכלו גם אתם להעניק תכשיט שירגש, יפתיע וישמח את האחת שלכם.

 

מחווה רומנטית או אירוע מיוחד?

ראשית, עליכם להגדיר את האירוע שאתם חוגגים ושבזכותו אתם מעניקים תכשיט במתנה. ניתן לתחום את האירועים לשתי קבוצות שונות: מחוות רומנטיות ללא כל סיבה מיוחדת, או אירועים שמציינים כמו יום האהבה, יום הולדת או הצעת נישואין. מדוע חשוב כל כך להגדיר את האירוע? מאחר והתכשיט שמעניקים מושפע מהאירוע שאתם חוגגים. בעת שהאירוע הוא "מחווה רומנטית", אתם זוכים ליד חופשית עם בחירת התכשיט וכל תכשיט ובכל תקציב שתעניקו, ישתקף כמחווה מדהימה.

לעומת זאת, באירועים כמו יום האהבה או יום הולדת, מצופה מכם להשקיע קצת יותר. הסיבה? מדובר על אירועים המתקשרים עם תרבות המתנות. תוכלו להתייעץ עם אנשי המכירות המקצועיים של חנות התכשיטים, וביחד לבחור את התכשיט ההולם ביותר את האירוע: החל משרשראות, דרך צמידים ועד עגילים. מובן כי באירוע כמו הצעת נישואין, התכשיט שתעניקו יהיה טבעת אירוסין מרהיבה. לפרטים נוספים אודות מארזי מתנות לאשה הקליקו כאן!

 

על איזה תכשיט היא מדברת כבר המון זמן?

בהנחה ואתם מעניקים את התכשיט במתנה לאחר שבת הזוג שלכם ביקשה מכם או רמזה לכם, כדאי מאד להיות קשובים לבקשה שלה. הסיבה? נוצרת אצלה ציפייה וכל תכשיט אחר שתעניקו לה שאינו התכשיט שהיא מצפה לקבל, יוצר אכזבה. בגדול, אינכם צריכים לעשות בדיקות מקדימות על מנת לקבל מידע אודות תכשיט החלומות שלכם, אך במידה והיא שיקפה ביניכם קווים לדמותו של התכשיט שהיא חולמת לקבל, נסו להיצמד אליו כמה שיותר.

 

דע את סוג הזהב!

בנוסף, חשוב לעשות את התחימה שבין סוגי הזהב: הלבן והצהוב. במרבית המקרים כל אישה מביעה חיבה לסוג אחד של זהב, תוך שהיא מחבבת פחות את הסוג האחר. הזהב הלבן הוא זה המשתקף בנראות של כסף, ואילו הזהב הצהוב הוא זה שנראה כזהב כפי שכולם מכירים. כמעט וכל תכשיט ניתן לרכוש גם מזהב להבן וגם מזהב צהוב, כך שלא תצטרכו להתפשר על דגם, אלא רק לקבוע איזה תכשיט אתם קונים ומאיזה סוג זהב.

 

הגדרת תקציב תמיד מסייעת:

ואם אתם צריכים עוד סיוע נוסף שיוכל לכוון אתכם בבחירתכם, למה שלא תגדירו תקציב? רכישת תכשיט היא כמעט בלתי אפשרית ללא הגדרת תקציב, בדיוק כפי שלא ניתן לתכנן חופשה או לרכוש רכב ללא הגדרת התקציב שתרצו לעמוד בו. דעו כמה אתם רוצים להשקיע ורק לאחר מכן צאו לדרך!

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

המדריך להצעת הנישואין המושלמת

אין תקופה משכרת ומהממת כמו הימים והשבועות המובילים להצעת הנישואין שלך. אתה מאוהב בטירוף עד מעל לראש והצעת הנישואין שלך צריכה להיות בהתאם.

להמשך קריאה

מערבים או לא את החברים ברכישת הטבעת

לטובת קיום הצעת הנישואין, הרי שעליכם לרכוש תחילה טבעת מתוך מגוון של טבעות אירוסין, לתכנן הצעה מרגשת ומיוחדת, ומשם והלאה – הימים אל חתונת השנה ספורים. לא מעטים הגברים שעבורם רכישת הטבעת היא האתגר האמיתי, ועל מנת להבטיח כי הם אכן יעמדו באתגר בהצלחה, הם נעזרים בחברים הקרובים. לא אחת עלתה השאלה האם כדאי לערב את החברים ברכישת הטבעת, וכעת – הגיע הזמן לפסוק אחת ולתמיד: רוכשים טבעת אירוסין לבד או מגייסים את החברים הטובים?

להמשך קריאה

מה לא לעשות כשקונים טבעת אירוסין

ישנן טעויות רבות ונפוצות בקניית טבעות אירוסין שכמעט כל אחד יכול להתקל בהן.  במאמר זה נמנה חלק מהטעויות ונספק פתרונות נכונים, על מנת שתוכלו לקנות טבעת אירוסין איכותית, במחיר הגיוני, ועם תוצאות איכותיות.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ