צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

אודות טבעת אירוסין סוליטר שמעת

אנו יודעים אתה בראשך נמצא כבר אי שם בחיפושים, יחד עם בת זוגתך (וכלתך לעתיד) אחר אולם או לחילופין אחר גן אירועים שיענה על הצרכים שלכם ויצליח לספק לכם את האירוע המרגש אותו אתם רוצים אך רגע לפני שאתה מחפש אחר אולם או גן אירועים, רצוי מאוד שתרכוש עבור אהובתך טבעת אירוסין, לא כך?. במאמר הבא תוכל להכיר את אחת האפשרויות הטובות ביותר שעומדות בפנייך – טבעת אירוסין קלאסית המכונה גם – טבעת אירוסין סוליטר.
במידה ואינך יכול פשוט לחכות, הנה מאמר שעוסק בהכנות לחתונה בקישור הבא: הכנות לפני חתונה.

מהי טבעת אירוסין סוליטר (קלאסית)?

ובכן, טבעת אירוסין קלאסית, כפי שניתן להבין לפי שמה – היא בעלת מראה קלאסי. מראה שגם לאחר מספר שנים מיום הרכישה – עדיין נראית אטרקטיבית ויוצאת מן הכלל. מדובר על טבעת עדינה במראה שלה, ללא עיטורים מיוחדים או עיצובים ייחודים אך מה שמיוחד בטבעת זו הוא היהלום המרכזי שעוטר את מרכזה והופך אותה לייחודית.

בדרך כלל טבעות אלו מגיעות עם זהב לבן אך כמובן שמדובר על טעם אישי וניתן למצוא טבעות קלאסיות רבות שנבחרות דווקא כטבעות זהב בצבע צהוב. בכדי שטבעת זו תרשים בצורה מוחלטת הדגש, באופן טבעי, הוא על היהלום המרכזי שלה. כמו כן, בשנים האחרונות טבעת זו עברה מעט שינויים וכיום ניתן לראות אותה עם יהלום מרכזי אחד שעוטר אותה ולצידה מספר יהלומים קטנטנים שמצליחים לייצר מראה אף יפה יותר.
במידה והינך מעוניין לדעת מהם הקריטריונים המשפיעים על מחירי היהלומים, הקלק על הקישור הנלווה: הקריטריונים שמשפיעים על מחירי היהלומים בתכשיטים.

מה חשוב לזכור?

חשוב לזכור שהדגש בטבעת זו הוא היהלום ולכן אסור בשום פנים ואופן להתפשר. במידה ומחיר הטבעת משחק תפקיד חשוב בעת בחירתה חשוב לדעת שניתן "לשחק עם האלמנטים האחרים" של הטבעת על מנת להוזילה ולהשקיע את הכסף ביהלום, כמו לדוגמא: לרכוש טבעת עם חישוק דק יותר אך יהלום בעל קריטריונים טובים יותר (צחיחות, צבע, קראט וכן הלאה).

מעבר לכך, אסור לשכוח שרכישת תכשיטים עם יהלומים מצריכה קבלת תעודת גמלוגיות אשר מבטיחה שאכן מדובר על יהלומים אמיתיים ולא זיופים. לצד אלו יש לקבל גם תעודת אחריות על טבעת האירוסין הקסומה.

DIAMOR ACADEMY #

מידע והשכלה מבית דיאמור

טבעות אירוסין, זו לא קנייה בלתי אפשרית

קניית טבעות אירוסין מרתיעה גברים רבים מכמה סיבות: הם לא מבינים ביהלומים, הם מפחדים שבת הזוג לא תאהב את הבחירה שלהם, ובכלל הידיעה שטבעת אירוסין כל כך יקרה מרתיעה בפני עצמה. אז הרשו לי לשבור לכן כמה מהמיתוסים על טבעות אירוסין:

להמשך קריאה

טבעת מזהב צהוב או לבן - מה בוחרים

השאלה השכיחה ביותר המופנית אל חנויות התכשיטים היא השאלה בדבר צבע הזהב – הלבן או הצהוב. למרות מה שניתן לחשוב, קביעת צבע הזהב לטבעת מסתמנת כתהליך הפשוט ביותר, המהיר ביותר והקל ביותר. המדריך המלא לבחירת צבע הטבעת, לפניכם:

להמשך קריאה

טבעת אירוסין בעיצוב אישי

הצעת הנישואין הינה הצעה מרגשת הנערכים אליה המון זמן. מדובר בהצעה שמדמה הפקת אירוע קטן שכן יש צורך להשקיע מחשבה בבחירת הלוקיישן להצעה, אופן ההצעה ובעיקר בחירת הטבעת. גברים רבים משקיעים מחשבה רבה בבחירת הטבעת ועבורם הטבעת היא הפנים של ההצעה ועל כן היא צריכה להיות מושלמת.

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2023 - הצהרת נגישות