צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

קטלוג טבעות אירוסין שקועות 2024

בחר ממגוון טבעות אירוסין שקועות מושלמות

טבעת אירוסין היא טבעת שנקנה עבור בחירת ליבנו כדי לציין את המאורע המרגש של הצעת הנישואין. מדובר בטבעות שבהן היצירתיות היא גדולה, המבחר הוא גדול ואין הגבלות על צורת הטבעת או סגנונה כמו בטבעת נישואין שעליה להיות חלקה מבפנים וללא אבני חן ויהלומים. עבור טבעות אירוסין אפשר ליצור אלפי סוגים של עיצובים מרהיבים. כאלו יותר בולטים וכאלו פחות בולטים. סגנון העיצוב הוא לבחירתכם ותלוי במי שתענוד את הטבעת ולאיזה סגנון היא מתחברת. אחד הסגנונות המיוחדים ופחות נפוצים הוא של טבעות אירוסין שקועות. אלו טבעות בסגנון יותר צנוע במראה יותר מוקפד וקלאסי. סגנון שלא מתאים לכל אחת. חשוב שתבדקו עם בחירת ליבכם או קרוביה האם הסגנון של טבעת אירוסין שקועה מדבר אליה. 

 

DIAMOR ACADEMY #

קטלוג טבעות אירוסין 2022

איך תקנה לה טבעת אירוסין שתגרום לה לומר לך כן?

כל אחת רוצה לקבל טבעת אירוסין מיוחדת, לטעמה וכזו שאין לאחרות. אך חשוב שתדעי שעבור הגבר זה לא תמיד פשוט. עבורו זו משימה שהוא לוקח בכובד ראש ומנסה לקלוע לטעמך הייחודי.

להמשך קריאה

הצעת נישואין קולינרית – איך עושים את זה?

לא באמת צריך להוסיף מילה על כך שאם ישנו תענוג גדול בחיים, הרי שהוא האוכל. איך תוכלו לשלב את הצעת הנישואין המרגשת שלכם באוכל ?

להמשך קריאה

איך לבחור טבעות אירוסין היילו?

כאשר אנו מציעים נישואין לבחירת ליבנו, אנו רוצים לדעת כי קנינו עבורה טבעת אירוסין שהיא טבעת החלומות, כזו שכל אישה הייתה שמחה לקבל. כיצד תוכלו לבחור טבעת אירוסין היילו המושלמת עבורה?

 

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2024 - הצהרת נגישות