המוצר נוסף למועדפים בהצלחה

המוצר הוסר מהמועדפים בהצלחה

טבעות אירוסין לפי סגנון

טבעות אירוסין מודרניות

כיום אחד הדברים שהופך טבעת אירוסין למודרנית הוא היהלום. 80% מהאנשים אשר קונים טבעת אירוסין ישימו דגש על כך שהאבן המרכזית תהיה עשויה מיהלום. ליהלומים חיתוכים רבים, מה שיהפוך את מראה הטבעת למודרני הוא סוג החיתוך. חיתוכי לבבות, עיגולים וטיפות נחשבים לחיתוכים קלאסיים יותר ונראה אותם יותר בסגנון טבעות וינטאג' או קלאסי. לסגנון המודרני יש חיתוך יהלום פופולארי מאוד, חיתוך פרינסס. יהלום פרינסס הוא יהלום בצורת ריבוע עם פינות חדות. השימוש בצורת יהלום זה החלה בשנות ה- 80 וכיום הוא נחשב ליהלום שמשובץ בטבעות בעלות סגנון מודרני. נשים רבות אשר אוהבות סגנונות חדשים שמשתלבים עם צו האופנה ועם הטרנדים העכשוויים יבחרו בסגנון טבעות זה. בטבעות אלו היהלום מאוד מרשים ונוצץ ולכן יודגש ויוחזק בצורה מוגבהת יותר מבסגנונות אחרים.

כאשר בוחרים יהלום לטבעת אירוסין, חשוב שתדעו שקיימים מספר פרמטרים המשפיעים על מחיר היהלום. ארבעת הפרמטרים הנפוצים ביותר הם צבע, ניקיון, ליטוש ומשקל היהלום, אך גם לחיתוך היהלום בצורות שונות יש מחיר. חיתוך היהלום נעשה באופן זהיר ובעדינות על מנת להגיע לצורה הייחודית ועל כן העלות מושפעת גם מפרמטר זה. צורות שקשה יותר לחתוך הן הצורות העגולות ולכן הן גם מחירן יהיה גבוה יותר. בחיתוך פרינסס, הצורה המוגדרת היא ריבוע, זו צורה שהרבה יותר קל להגיע אליה ולכן גם מחירה הוא זול יותר מהחיתוכים האחרים. בחיתוך יהלום פרינסס, חלקו העליון יהיה ריבוע וחלקו התחתון יהיה בצורת פירמידה. הרכב היהלום בנוי מבפנים בצורת משולשים מה שיוצר ביהלום הפרינסס אשליה אופטית של צורת איקס אשר מקנה ליהלום מראה נוצץ. 

בטבעות אירוסין יש משמעות גדולה לעיצוב הטבעת אשר מושפע מצבע הטבעת, סוג היהלום וחיתוך היהלום. חיתוכי יהלומים מאפיינים סוגים שונים של טבעות אירוסין. אחת מהטבעות הפופולאריות ביותר היום היא טבעת אירוסין מודרנית אשר מאופיינת בחיתוך יהלום בצורת פרינסס.
מדובר בחיתוך נפוץ מאוד ונשים רבות ישאלו בחנויות הטבעות והיהלומים על טבעות אירוסין מסוג זה. חיתוך נוסף הנחשב לחיתוך מודרני הוא חיתוך רדיאנט, זהו חיתוך מלבני, פחות נפוץ מחיתוך הפרינסס ולרוב ישובץ יחד עם אבני חן או יהלומים בצידי הטבעת. טבעות אירוסין מודרניות הן חלק בלתי נפרד מהאופנה ואם חשוב לכן להיות מעודכנות ולקנות טבעת אשר מתאימה לטרנדים העכשוויים, כדאי שתבחרו בחנות תכשיטים שמחדשת את מלאי הטבעות המודרניות שלה כל הזמן וניתן למצוא בה מבחר של טבעות וסגנונות. 

טבעות אירוסין מודרניות - הפופולאריות

היתרונות של טבעת אירוסין מודרנית וחיתוך יהלום בצורת פרינסס הוא המחיר הנמוך של היהלום. כאשר תקנו טבעת אירוסין מודרנית היא תהיה מרשימה מאוד ומחירה יהיה נמוך ביחס לטבעות אחרות. בנוסף חיתוך הפרינסס שומר על עמידות היהלום יותר מבחיתוכים עגולים ויש ניצול מקסימלי של שטח היהלום. אם אתם אוהבים יהלומים צבעוניים, ותרצו שישתלבו בטבעת האירוסין המודרנית שלכם, חיתוך הפרינסס בהחלט יכול להשתלב מצוין איתם. יהלומים צבעוניים הם נדירים יותר ובגלל נדירותם חשוב לשמור על כמה שיותר משטח הפנים שלהם, לכן חיתוך פרינסס הוא גם יותר נפוץ בהם. בחנות התכשיטים דיאמור ברמת גן, תוכלו לקבל יחס אישי, מקצועיות וניסיון רב שנים בטבעות אירוסין ובפרט בטבעות אירוסין מודרניות, עכשוויות שמתאימות לטרנדים הכי רלוונטיים. העיצוב המודרני שלנו מאופיין בתחכום ותשוקה שקשה להתעלם מהם. המעצבים שלנו דואגים להיות מעודכנים ומתקדמים בכל הקשור לטבעות אירוסין מודרניות ונוכל לבחור איתך את טבעת האירוסין שתמיד חלמת עליה. 

טבעות אירוסין מודרניות - מבצעים

Diamor love Experience #

קולקציית חורף 2021

Diamor Academy #

קולקציית חורף 2021
image

כל מה שצריך לדעת על יהלומים

כולנו יודעים כיצד נראה יהלום ומתפעלים ממראהו, אך חשוב שנדע שמדובר למעשה במינרל שנוצר באדמה בתהליך אר...

image

יהלומים בקנייה ישירה

יהלום הנו המינרל הקשה ביותר בטבע המורכב מפחמן בלבד. היהלום נוצר בבטן האדמה בתנאי לחץ וטמפרטורה גבוהי...

image

שיבוץ יהלומים בטבעות אירוסין

אחד המשפטים המפורסמים ביותר באחד משיריה של מרלין מונרו הוא "יהלומים הם החברים הכי טובים של האשה...

image

בחירת טבעת אירוסין

בחירת טבעת אירוסין זה נושא לא פשוט, קיימים אין ספור דגמים ועיצובים של טבעות אירוסין והשאלה הנשאלת הי...

image

סגננות ליטוש יהלום בטבעת אירוסין

טבעת נחשבת כאחד התכשיטים הפופלאריים ביותר בקרב נשים, אך אין ספק כי היא מקפלת בתוכה משמעות נוספת כאשר...

image

טבעת אירוסין עם תעודה גמולוגית

מהי תעודה גמולוגית ולמה יש בה צורך ?תעודה גמולוגית משמעותה תעודה המכילה דירוג מדוייק של הפרמטרים...

image

מציאת מידת טבעת אירוסין

אם כי בימינו יותר ויותר טבעות אירוסין נקנות על ידי שני בני הזוג במשותף, עדיין הגורם השכיח ...

image

גיל הזהב וטבעות אירוסין

שמענו לא מעט על סיפורי אהבה שנרקמו בשנים המאוחרות בבית אבות או מועדוני קשישים, בהם נוגים לבלות קשישי...

image

סוגי יהלומים - כל מה שרציתם לדעת

כיום זה כבר ברור לכולם – יהלומים הם אבני החן המועדפים ביותר על ידי רוכשי התכשיטים בכלל ובפרט ע...

image

מדוע טבעת האירוסין היא תכשיט לכל החיים

השאלה עד כמה צריך להשקיע בטבעת האירוסין היא שאלה שהמון גברים מתעסקים בה. המסקנה? אכן צריך להשקיע בטב...

  • image
  • image
  • image
  • image