צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

קטלוג טבעות אירוסין מודרניות 2024

בחר ממגוון טבעות אירוסין מודרניות מושלמות

בטבעות אירוסין יש משמעות גדולה לעיצוב הטבעת אשר מושפע מצבע הטבעת, סוג היהלום וחיתוך היהלום. חיתוכי יהלומים מאפיינים סוגים שונים של טבעות אירוסין. אחת מהטבעות הפופולאריות ביותר היום היא טבעת אירוסין מודרנית אשר מאופיינת בחיתוך יהלום בצורת פרינסס.
מדובר בחיתוך נפוץ מאוד ונשים רבות ישאלו בחנויות הטבעות והיהלומים על טבעות אירוסין מסוג זה. חיתוך נוסף הנחשב לחיתוך מודרני הוא חיתוך רדיאנט, זהו חיתוך מלבני, פחות נפוץ מחיתוך הפרינסס ולרוב ישובץ יחד עם אבני חן או יהלומים בצידי הטבעת. טבעות אירוסין מודרניות הן חלק בלתי נפרד מהאופנה ואם חשוב לכן להיות מעודכנות ולקנות טבעת אשר מתאימה לטרנדים העכשוויים, כדאי שתבחרו בחנות תכשיטים שמחדשת את מלאי הטבעות המודרניות שלה כל הזמן וניתן למצוא בה מבחר של טבעות וסגנונות. 

DIAMOR ACADEMY #

קטלוג טבעות אירוסין 2022

איך תקנה לה טבעת אירוסין שתגרום לה לומר לך כן?

כל אחת רוצה לקבל טבעת אירוסין מיוחדת, לטעמה וכזו שאין לאחרות. אך חשוב שתדעי שעבור הגבר זה לא תמיד פשוט. עבורו זו משימה שהוא לוקח בכובד ראש ומנסה לקלוע לטעמך הייחודי.

להמשך קריאה

הצעת נישואין קולינרית – איך עושים את זה?

לא באמת צריך להוסיף מילה על כך שאם ישנו תענוג גדול בחיים, הרי שהוא האוכל. איך תוכלו לשלב את הצעת הנישואין המרגשת שלכם באוכל ?

להמשך קריאה

איך לבחור טבעות אירוסין היילו?

כאשר אנו מציעים נישואין לבחירת ליבנו, אנו רוצים לדעת כי קנינו עבורה טבעת אירוסין שהיא טבעת החלומות, כזו שכל אישה הייתה שמחה לקבל. כיצד תוכלו לבחור טבעת אירוסין היילו המושלמת עבורה?

 

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2024 - הצהרת נגישות