המוצר נוסף למועדפים בהצלחה

המוצר הוסר מהמועדפים בהצלחה

טבעות אירוסין לפי סגנון

טבעות אירוסין טוויסט

בשנים האחרונות החלה מגמת עיצוב של טבעות מרשימות ביותר ומיוחדות אשר יש בהן שימת דגש גם על היהלום וגם על חלקי הטבעת. מדובר בשדרוג של טבעת האירוסין הקלאסית עם נגיעות עיצוב של טבעות אבני צד. טבעות אירוסין טוויסט מתאדרות בעיצוב מיוחד של חישוק הטבעת אשר מורכב משתי זרועות המחזיקות את היהלום. בטבעות אלו ניתן לראות עיצובים בהם הזרועות נשארות חלקות, כמו בטבעות הקלאסיות ולעיתים יהיו משובצים על הזרועות יהלומים, אבני חן או זרקונים. תוכלו לראות גם טבעות טוויסט שרק אחת מהזרועות משובצת באבנים. הייחוד של טבעות אלו שהן גם קלאסיות וגם בולטות ונוצצות מאוד. הזרועות עוזרות ליהלום לבלוט, עיצוב אשר מקנה לטבעת מראה מלכותי. היצירתיות של מעצבי טבעות אירוסין טוויסט היא גדולה ויש אינספור עיצובים לטבעת מסוג זה. תוכלו לראות טבעות עם זרועות מגבילות, זרועות בצורת איקס וזרועות מתעגלות המדמות צורת נחש. טבעות אלו מגיעות בזהב צהוב, לבן ואדום.

טבעות אירוסין טוויסט מתאדרות בעיצוב הזרועות שלהן אשר אמורות ליצור ליהלום המרכזי מראה בולט. כדי ליצור את המראה הבולט של היהלום, אנו ממליצים לבחור טבעת בה קיים יחס פרופורציונאלי בין היהלום לזרועות הטבעת. לעיתים מעצב הטבעת ייתן יותר דגש לזרועות והיהלום המרכזי עלול להיבלע. אם בחירת ליבכם מעדיפה טבעת קלאסית, אבל היא כן רוצה שלטבעת של תהיה יחודיות, אנו ממליצים לכם לקחת טבעת אירוסין טוויסט עם זרועות חלקות ויהלום גדול. מראה הטבעת יישאר קלאסי אך מיוחד יותר. טיפ נוסף וחשוב, אם בחירת ליבכם כן רוצה טבעת אירוסין טוויסט עם אבני צד, אך המחיר שלה גדול לתקציב שלכם, אנו ממליצים לכם לבדוק אפשרות של שיבוץ אבני חן או זרקונים ולהשקיע ביהלום המרכזי. בכל הקשור למחיר טבעות אירוסין טוויסט, נראה כי אין מחיר קבוע. הגמישות מבחינת המחיר היא גדולה כי הוא תלוי בכמות היהלומים המשובצות. טבעות אירוסין טוויסט יכולות להיות עם יהלום בודד ויכולות להגיע עם שיבוצים מיוחדים. העלויות מתחילות מ-2000 ש"ח ויכולות להגיע ליותר מזה. הרבה מעלות הטבעת תלויה בכמות היהלומים והאיכות שלהם. ועל איכות וכמות משלמים יותר.

לטבעות אירוסין יש אינספור עיצובים, חדשניים יותר, עתיקים יותר, מעוצבים בצורה קלאסית או בעיצוב יוקרתי. לא פעם, כאשר תגיעו לחנויות התכשיטים המוכרים בחנות ישאלו אתכם האם בחירת ליבכם אוהבת טבעת קלאסית או שחשוב לה שהטבעת תהיה "תכשיט". שאלה זו עוזרת למוכרים בחנויות התכשיטים להבין את העיצוב שבחירת ליבכם מתחברת אליו. טבעות המוגדרות כ"תכשיט" הן טבעות בעלות עיצוב מיוחד, שונה מהרגיל ולרוב משובצות באבנים או יהלומים נוספים מעבר ליהלום המרכזי. טבעות בסגנון תכשיטי הן טבעות אירוסין טוויסט אשר העיצוב שלהן אינו רגיל ולא מאפיין את טבעת האירוסין הפשוטה והקלאסית. כשמן כן הן, מגיעות עם טוויסט עיצובי מיוחד ויתאימו לנשים שאוהבות תכשיטים וטבעות בולטות. 

טבעות אירוסין טוויסט - הפופולאריות

אצלנו בדיאמור רמת גן, תוכלו לקבל מחירים נוחים מאוד לטבעות אירוסין טוויסט. המחירים אצלנו נעים בין 2000 ש"ח ועד כ-6000 ש"ח. אנו נשמח להיות חלק מהשמחה שלכם ולהציע לכם טבעות אשר יהיו לטעמכם וגם יתאימו לתקציב שלכם. אנו מזמינים אתכם לבוא ולהתרשם משלל הטבעות המעוצבות שלנו ולהנות מחווית הקניה. אצלנו בדיאמור יש צוות מומחים שיוכל לעזור לכם לבחור טבעת מקסימה מתוך המגוון הקיים או לשבת איתכם לפגישה אחד על אחד ולעצב את טבעת החלומות עבור בחירת ליבכם. 

טבעות אירוסין טוויסט - מבצעים

Diamor love Experience #

קולקציית חורף 2021

Diamor Academy #

קולקציית חורף 2021
image

כל מה שצריך לדעת על יהלומים

כולנו יודעים כיצד נראה יהלום ומתפעלים ממראהו, אך חשוב שנדע שמדובר למעשה במינרל שנוצר באדמה בתהליך אר...

image

יהלומים בקנייה ישירה

יהלום הנו המינרל הקשה ביותר בטבע המורכב מפחמן בלבד. היהלום נוצר בבטן האדמה בתנאי לחץ וטמפרטורה גבוהי...

image

שיבוץ יהלומים בטבעות אירוסין

אחד המשפטים המפורסמים ביותר באחד משיריה של מרלין מונרו הוא "יהלומים הם החברים הכי טובים של האשה...

image

בחירת טבעת אירוסין

בחירת טבעת אירוסין זה נושא לא פשוט, קיימים אין ספור דגמים ועיצובים של טבעות אירוסין והשאלה הנשאלת הי...

image

סגננות ליטוש יהלום בטבעת אירוסין

טבעת נחשבת כאחד התכשיטים הפופלאריים ביותר בקרב נשים, אך אין ספק כי היא מקפלת בתוכה משמעות נוספת כאשר...

image

טבעת אירוסין עם תעודה גמולוגית

מהי תעודה גמולוגית ולמה יש בה צורך ?תעודה גמולוגית משמעותה תעודה המכילה דירוג מדוייק של הפרמטרים...

image

מציאת מידת טבעת אירוסין

אם כי בימינו יותר ויותר טבעות אירוסין נקנות על ידי שני בני הזוג במשותף, עדיין הגורם השכיח ...

image

גיל הזהב וטבעות אירוסין

שמענו לא מעט על סיפורי אהבה שנרקמו בשנים המאוחרות בבית אבות או מועדוני קשישים, בהם נוגים לבלות קשישי...

image

סוגי יהלומים - כל מה שרציתם לדעת

כיום זה כבר ברור לכולם – יהלומים הם אבני החן המועדפים ביותר על ידי רוכשי התכשיטים בכלל ובפרט ע...

image

מדוע טבעת האירוסין היא תכשיט לכל החיים

השאלה עד כמה צריך להשקיע בטבעת האירוסין היא שאלה שהמון גברים מתעסקים בה. המסקנה? אכן צריך להשקיע בטב...

  • image
  • image
  • image
  • image