צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

קטלוג טבעות אירוסין טוויסט 2024

בחר ממגוון טבעות אירוסין טוויסט מושלמות

לטבעות אירוסין יש אינספור עיצובים, חדשניים יותר, עתיקים יותר, מעוצבים בצורה קלאסית או בעיצוב יוקרתי. לא פעם, כאשר תגיעו לחנויות התכשיטים המוכרים בחנות ישאלו אתכם האם בחירת ליבכם אוהבת טבעת קלאסית או שחשוב לה שהטבעת תהיה "תכשיט". שאלה זו עוזרת למוכרים בחנויות התכשיטים להבין את העיצוב שבחירת ליבכם מתחברת אליו. טבעות המוגדרות כ"תכשיט" הן טבעות בעלות עיצוב מיוחד, שונה מהרגיל ולרוב משובצות באבנים או יהלומים נוספים מעבר ליהלום המרכזי. טבעות בסגנון תכשיטי הן טבעות אירוסין טוויסט אשר העיצוב שלהן אינו רגיל ולא מאפיין את טבעת האירוסין הפשוטה והקלאסית. כשמן כן הן, מגיעות עם טוויסט עיצובי מיוחד ויתאימו לנשים שאוהבות תכשיטים וטבעות בולטות. 

DIAMOR ACADEMY #

קטלוג טבעות אירוסין 2022

איך תקנה לה טבעת אירוסין שתגרום לה לומר לך כן?

כל אחת רוצה לקבל טבעת אירוסין מיוחדת, לטעמה וכזו שאין לאחרות. אך חשוב שתדעי שעבור הגבר זה לא תמיד פשוט. עבורו זו משימה שהוא לוקח בכובד ראש ומנסה לקלוע לטעמך הייחודי.

להמשך קריאה

הצעת נישואין קולינרית – איך עושים את זה?

לא באמת צריך להוסיף מילה על כך שאם ישנו תענוג גדול בחיים, הרי שהוא האוכל. איך תוכלו לשלב את הצעת הנישואין המרגשת שלכם באוכל ?

להמשך קריאה

איך לבחור טבעות אירוסין היילו?

כאשר אנו מציעים נישואין לבחירת ליבנו, אנו רוצים לדעת כי קנינו עבורה טבעת אירוסין שהיא טבעת החלומות, כזו שכל אישה הייתה שמחה לקבל. כיצד תוכלו לבחור טבעת אירוסין היילו המושלמת עבורה?

 

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2024 - הצהרת נגישות