צרו עמנו קשר בטלפון:077-9972229או שלחו לנו הודעה

קטלוג טבעות אירוסין וינטאג' 2023

בחר ממגוון טבעות אירוסין וינטאג' מושלמות

לאחרונה אנו רואים שעולם העיצוב חזר בזמן ונשים רבות בוחרות בעיצוב בגדים, עיצוב שמלות כלה ועיצוב הבית בסגנון וינטאג'. זהו סגנון מיוחד במינו אשר מחזיר אותנו אחורה בהיסטוריה. סגנון הוינטאג' לרוב מתייחס לפריטים שהשתמשו בהם בשנות ה-20- 50 והם חוזרים אלינו היום כפריטים יד שניה שהגיעו מאותן תקופות או פריטים חדשים שעוצבו בסגנון של שנים אלו. גם בעולם עיצוב הטבעות תוכלו לראות את סגנון טבעות אירוסין וינטאג'. נשים שאוהבות סגנון ייחודי להן, בעל מאפיינים מלכותיים עדינים התחברו מאוד לטבעות מסוג זה.
לטבעות אירוסין וינטאג' אין סגנון אחד ברור ברור לכל הטבעות, למעשה הן כוללות מגוון רחב של עיצובים יחודיים. יש טבעות יותר מינימליסטיות וקלאסיות, אחרות בעלות מראה מלכותי ומרשים יותר וסגנונות בהן יש שיבוץ אבנים קטנות וחיתוכים מיוחדים. 

DIAMOR ACADEMY #

קטלוג טבעות אירוסין 2022

איך תקנה לה טבעת אירוסין שתגרום לה לומר לך כן?

כל אחת רוצה לקבל טבעת אירוסין מיוחדת, לטעמה וכזו שאין לאחרות. אך חשוב שתדעי שעבור הגבר זה לא תמיד פשוט. עבורו זו משימה שהוא לוקח בכובד ראש ומנסה לקלוע לטעמך הייחודי.

להמשך קריאה

הצעת נישואין קולינרית – איך עושים את זה?

לא באמת צריך להוסיף מילה על כך שאם ישנו תענוג גדול בחיים, הרי שהוא האוכל. איך תוכלו לשלב את הצעת הנישואין המרגשת שלכם באוכל ?

להמשך קריאה

איך לבחור טבעות אירוסין היילו?

כאשר אנו מציעים נישואין לבחירת ליבנו, אנו רוצים לדעת כי קנינו עבורה טבעת אירוסין שהיא טבעת החלומות, כזו שכל אישה הייתה שמחה לקבל. כיצד תוכלו לבחור טבעת אירוסין היילו המושלמת עבורה?

 

להמשך קריאה

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2023 - הצהרת נגישות