המוצר נוסף למועדפים בהצלחה

המוצר הוסר מהמועדפים בהצלחה

25% הנחה מסתיים בעוד:

טבעות אירוסין לפי סגנון

טבעות אירוסין וינטאג'

טבעות אירוסין וינטאג' ועוד שלל דגמי טבעות אירוסין מודרניות ממתינות לך כאן אצלנו באתר! בעבר, הדרך היחידה לרכוש את הטבעת האירוסין הייתה להגיע פיסית אל החנות שלנו. אמנם דלתות החנות פתוחות בפניך תמיד, אך במידה ואתה מעוניין ליהנות מרכישה מתקדמת, נגישה ופשוטה יותר – אנו נהיה הראשונים שנשמח להציע לך אותה. חנות האונליין שלנו מבססת בעבורך את הרכישה הקלה והפשוטה ביותר

כל דגם מתוך קטלוג של טבעות אירוסין וינטאג', מוצע לך בשלל עיצובים. כידוע, טבעת האירוסין מבוססת על זהב ועל יהלומים. בעוד מחיר הזהב נשאר קבוע, המחיר של היהלמים משתנה בהתאם ל-4 פרמטרים שונים: משקל היהלום, סוג החיתוך של היהלום ורמות הניקיון והצבע. איתנו, ב"דיאמור", יש לך שליטה מלאה על כל פרמטר ופרמטר שכזה – כך שאתה קובע כמה הטבעת תעלה!

לדוגמא: יש לך תקציב צנוע יחסית אך עדיין אתה מעוניין לרכוש טבעת מקטלוג טבעות אירוסין וינטאג'? אנו מציעים לך כמה אפשרויות עיצוב שונות לאותו הדגם! כך, תוכל לשלוט ברמות הניקיון והצבע לדוגמא, ולהפוך את הטבעת נגישה לך יותר כלכלית. מנגנון הרכישה הייחודי לפיו אנו עובדים, רלוונטי גם לדגמי טבעות אירוסין טוויסט, טבעות אירוסין קלאסיות וכדומה.

הדרך הפשוטה ביותר להסביר מהן טבעות אירוסין וינטאג', היא דווקא עם הגדרת הטבעות המודרניות: טבעת האירוסין המודרנית, תהיה טבעת המעוצבת בהתאם לטרנדים החמים ביותר הרלוונטים לרוח התקופה הנוכחית. אם לוקחים לדוגמא את עולם האופנה, הרי שישנן קולקציות המתחדשות בכל עונה מחדש, כאשר הקולקציה מבוססת על חידושים מפתיעים ומגמות פורצות דרך. 

טבעות אירוסין וינטאג' אינן טבעות המעוצבות ברוח התקופה המודרנית, אלא בדיוק ליהפך! טבעת הוינטאז' מספרת סיפור נוסטלגי, קסום ומתרפק. ישנן נשים שאוהבות מאד את תרבות הוינטאז', ואהבתן באה לידי ביטוי גם בבחירת פריטי הלבוש שלהן, בתכשיטים שהן עונדות והמון פעמים גם בעיצוב הפנים בביתן. טבעות אירוסין וינטאג' שואבות השראה מתקופות אחרות, לרוב משנות ה-40, ה-50 וה-60.

חשוב לציין כי טבעות אירוסין וינטאג' הן טבעות מאד מעוצבות ולא מתאימות לנשים שמעוניינות בטבעת קלאסית. גוון הוינטאז' יכול לבוא לידי ביטוי בחיתוך היהלום, בקריצה לדגמים שהושקו באותה התקופה ולעתים גם בסגנון השיבוצים. אנו מזמינים אותך להתרשם מדגמי טבעות אירוסין וינטאג' כאן אצלנו באתר!

כשאתה רוכש אצלנו טבעות אירוסין זהב צהוב או לבן – אתה מקבל את התעודה הגמולוגית! התנאי היחיד שלנו למסירת התעודה ללקוח הוא רכישה של מעל כ-2000 שקלים. התעודה הגמולוגית אינה הטבה שירותית או "טובה" שאנחנו עושים לך, אלא שזו החובה המקצועית שלנו כלפיך וכלפי כל הלקוחות שלנו! אז מהי תעודה גמולוגית? 

הודות לתעודה, יש לנו אפשרות להוכיח לך מעל לכל ספק, כי היהלום או היהלומים שרכשת אצלנו, אמיתיים! לצערנו, שמענו לא אחת על מקרים בהם גברים תמימים ונרגשים גילו בדיעבד כי הם רכשו יהלומים מזוייפים ששובצו על טבעות אירוסין וינטאג'. אנחנו ב"דיאמור" עובדים על בסיס הסטנדרט המחמיר והמקצועי ביותר – עבור כל קהל הלקוחות שלנו. התעודה היא עדות למקוריות היהלום, כאשר מצויינים בה כל הפרמטרים של היהלום שאתה רוכש. רכישה בטוחה בראש שקט? "דיאמור"!

בחירת הזהב לטבעת נחשבת לאחד השלבים המשמעותיים ביותר. הניסיון שלנו מלמד אותנו כי דווקא בחירת הזהב היא יחסית הפשוטה ביותר – זאת מאחר ולכל אישה ישנה העדפה ברורה לרוב. נדיר למצוא נשים שאוהבות גם טבעות אירוסין זהב לבן וגם טבעות אירוסין זהב אדום, והדרך היחידה לדעת מה אהובתך אוהבת היא פשוט לשאול אותה! טבעות אירוסין וינטאג' יכולות להיות מעוצבות ב"דיאמור" על בסיס כל אחד מסוגי הזהב, כאשר אנו מגלים גמישות גם באשר לכל האלמנטים השונים בעיצוב. המוטיבציה שלנו? להבטיח כי גם אתה תהיה לקוח מרוצה שלנו, ושאהובתך תענוד בגאווה, באושר ובאהבה עצומה את הטבעת שרכשת לה.

טבעות אירוסין זהב לבן הן הטבעות המתאימות לנשים שחובבות את תכשיטי הכסף. חשוב לציין ולהדגיש כי הזהב הלבן הוא זהב לכל דבר ועניין, כאשר הנראות שלו מזכירה את אותם תכשיטים המעוצבים בכסף. הערך של זהב זה שווה לערך של הזהב הצהוב, ותכשיטים בזהב לבן לרוב יתאימו לנשים בעלות גוון עור בהיר יותר.

טבעות אירוסין וינטאג' בזהב צהוב לעומת זאת, יתאימו לנשים שאוהבות את הגוון הזהוב ואת הזהב הקלאסי ביותר. נהוג לשייך את הזהב הצהוב לנשים בגלות גוון עור שחום יותר, אך כדאי שלא להניח הנחות ולהבטיח מהו סוג הזהב החביב ביותר על אהובתך. כאמור, אנו נוכל לעצב כל דגם של טבעות אירוסין וינטאג' בהתאם לדרישותיך!

הבחירה שלך בסגנון וינטאז' כבר הופכת את הטבעת מיוחדת יותר, אך שים לב: ניתן באמצעות שיבוץ היהלומים להפוך את הטבעת ל-WOW! כך לדוגמא, עם טבעות אירוסין אבני צד. מרבית טבעות האירוסין מעוצבות בסגנון טבעות אירוסין סוליטר – טבעת עם יהלום מרכזי אחד. עם זאת, במידה ותבחר לשבץ יהלומים גם בצידי הטבעת, הרי שאתה הופך אותה לתכשיט מרגש, נדיר וכזה שהולם ומכבד את הצעת הנישואין.

מדובר אמנם על טבעת יקרה יותר (בעקבות שיבוץ היהלומים הרב), אך חשוב לזכור כי איתנו ב"דיאמור", אתה קובע כמה הטבעת תעלה! תוכל לבחור לשבץ את יהלומי הצד בפרמטרים משתנים (משקל, צבע וניקיון), וכך לשלוט בעלות הכוללת. אנחנו כאן לצידך וזמינים לכל שאלה או התייעצות! ב"דיאמור", ממוצע המחירים של טבעות אירוסין וינטאג' נע בין 2000-6000 שקלים.

כל יום מחדש הוא זכייה הדדית שלכם זה בזו. עם זאת, ישנו יום אחד שבו אתם עתידים להבין עד כמה באמת זכיתם ועד כמה אתם ברי מזל – היום בו תכרע ברך, תשלוף טבעת ותציע לאהובתך להיות אשתך. כידוע, הצעת הנישואין חייבת להיות מוצעת עם טבעת אירוסין מרהיבה, ואנחנו ב"דיאמור" נשמח לעמוד לצידך לאורך כל התהליך עם דגמי טבעות אירוסין וינטאג'! 

חנות התכשיטים שלנו - "דיאמור", נמצאת ברמת גן, אך כיום ניתן לרכוש מאיתנו דגמים של טבעות אירוסין וינטאג' גם כאן – בחנות האונליין! כשם שאתה מציע רק פעם אחת בחיים נישואין, אתה גם בוחר טבעת אירוסין פעם אחת בחיים. אנחנו מתחייבים להפוך את הפעם הזו למרגשת ובלתי נשכחת! הצוות שלנו יציע לך דגמי טבעות אירוסין וינטאג' בהתאם לצרכים המדויקים שלך – גם באשר לעיצוב הטבעת וכמובן שגם בכל הקשור לשיקולים הכלכליים. אז שנתחיל?

Diamor love Experience #

קולקציית חורף 2019

השירות שלנו: החלפת הטבעת בתוך 14 יום

לא משנה כלל אם תרכוש אצלנו טבעת מקטלוג של טבעות אירוסין שקועות או טבעות אירוסין היילו. חווית השירות שלך נמצאת בראש סדר העדיפויות שלנו, ולכן אנו מאפשרים להחליף את הטבעת בתוך 14 יום. אהובתך לא אהבה את הדגם שרכשת לה? יש לנו עוד מאות דגמים שיכולים להתאים לה! הדלתות של "דיאמור" נשארות בפניך פתוחות ואנו לא יכולים לחכות לחבק אותך ואת אהובתך!

Diamor Academy #

קולקציית חורף 2020

image

כל מה שצריך לדעת על יהלומים

כולנו יודעים כיצד נראה יהלום ומתפעלים ממראהו, אך חשוב שנדע שמדובר למעשה במינרל שנוצר באדמה בתהליך אר...

image

יהלומים בקנייה ישירה

יהלום הנו המינרל הקשה ביותר בטבע המורכב מפחמן בלבד. היהלום נוצר בבטן האדמה בתנאי לחץ וטמפרטורה גבוהי...

image

שיבוץ יהלומים בטבעות אירוסין

אחד המשפטים המפורסמים ביותר באחד משיריה של מרלין מונרו הוא "יהלומים הם החברים הכי טובים של האשה...

image

בחירת טבעת אירוסין

בחירת טבעת אירוסין זה נושא לא פשוט, קיימים אין ספור דגמים ועיצובים של טבעות אירוסין והשאלה הנשאלת הי...

image

סגננות ליטוש יהלום בטבעת אירוסין

טבעת נחשבת כאחד התכשיטים הפופלאריים ביותר בקרב נשים, אך אין ספק כי היא מקפלת בתוכה משמעות נוספת כאשר...

image

טבעת אירוסין עם תעודה גמולוגית

תעודה גמולוגית משמעותה תעודה המכילה דירוג מדוייק של הפרמטרים המשמעותיים להבנת ערכו של היהלום כמו למש...

image

מציאת מידת טבעת אירוסין

אם כי בימינו יותר ויותר טבעות אירוסין נקנות על ידי שני בני הזוג במשותף, עדיין הגורם השכיח ...

image

גיל הזהב וטבעות אירוסין

שמענו לא מעט על סיפורי אהבה שנרקמו בשנים המאוחרות בבית אבות או מועדוני קשישים, בהם נוגים לבלות קשישי...

image

סוגי יהלומים? כל מה שרציתם לדעת

כיום זה כבר ברור לכולם – יהלומים הם אבני החן המועדפים ביותר על ידי רוכשי התכשיטים בכלל ובפרט ע...

image

מהו יהלום משודרג או מטופל

יהלום הוא אחד מאבני החן שגורמים לדמיון שלנו להשתולל. הסיבה המרכזית לכך היא יופיו של היהלום, שלמותו ו...

  • image
  • image
  • image
  • image