המוצר נוסף למועדפים בהצלחה

המוצר הוסר מהמועדפים בהצלחה

25% הנחה מסתיים בעוד:

טבעות אירוסין לפי סגנון

טבעות אירוסין היילו

אנו מאמינים בלב שלם כי לכל טבעת אירוסין ישנו סיפור מיוחד – סיפור האהבה שלכם. טבעות אירוסין סוליטר נחשבות לכאורה לטבעות הפשוטות ביותר, פשוט מאחר והן מעוצבות על בסיס יהלום אחד בלבד. טבעות אירוסין היילו הן בדיוק ההיפך הגמור: חגיגה של שיבוצי יהלומים על טבעת האירוסין. החברים הטובים ביותר של האישה הם היהלומים (אין זה סוד), ובהצעת הנישואין שלך היא תוכל לחגוג עם אותם חברים טובים לכל החיים!

טבעות אירוסין היילו מעוצבות על פי עיקרון פשוט: היהלום המרכזי של הטבעת, אינו עומד בפני עצמו. סביב היהלום המרכזי שהוא גם החשוב ביותר, משובצים עוד יהלומים קטנים שמדגישים אותו, עוטפים אותו ותומכים את הנראות היוקרתית ועוצרת הנשימה. טבעות אירוסין היילו יכולות להגיע בחיתוכי יהלומים שונים – זאת בהתאם לרצונו של כל גבר. טבעת היילו שיכולה להרשים מאד תוכל לכלול חיתוך לב או חיתוך עגול. טבעות ה-halo יכולות להיות מעוצבות גם בסגנון של טבעות אירוסין שקועות.

אנחנו ב"דיאמור" לא שואפים להיות רק המקצועים ביותר, אלא גם השירותיים ביותר. תעודה גמולוגית אצלנו אינה בגדר המלצה או טובה שאנחנו עושים ללקוחות שלנו. עבורנו, התעודה היא אחד הדברים החשובים ביותר בכל התהליך – פשוט מאחר והיא זו שתעניק לך את הראש השקט כי עשית עסקה מוצלחת. עבור כל טבעת הנרכשת מעל ל-2000 שקלים, אנו מעניקים גם תעודה גמולוגית – גם עבור טבעות אירוסין טוויסט וטבעות מודרניות יותר.

מדוע תעודה שכזו מאד חשובה? משום שהיא זו שתשקף בפניך כי היהלום או היהלומים המשובצים על הטבעת, אמיתיים. כמו כן, בתעודה ישנו פירוט נרחב אודות רמות הניקיון והצבע של היהלומים ומשקלם. כך, יש לך מעין תעודת שווי. המון גברים שניצבים במעמד המרגש של רכישת טבעות אירוסין היילו לא באמת חושבים על התעודה ועל חשיבותה. בשביל זה יש את "דיאמור" שמבססים בעבורכם את תנאי הרכישה האידאלים והבטוחים ביותר!

מצד אחד, ישנם אלו הסבורים כי טבעות אירוסין זהב לבן יתאימו לעיצוב halo. ומהצד השני? ישנם גברים שבטוחים שדווקא הזהב הצהוב הוא זה שהולם את הטבעת יותר מכל. לשמחת כולם, אין באמת תשובה חד משמעית. טבעת אירוסין היא תכשיט אישי וכך יש להתייחס אליה. עיצוב ה-halo אינו תלוי בסוג הזהב, כך שכל מה שאתה צריך לעשות הוא להחליט שאתה מעוניין ברכישת טבעת היילו, ולדעת איזה סוג של זהב אהובתך נוטה לחבב.

ב"דיאמור" אנו מגלים גמישות רבה אל מול הגברים הנרגשים, ויכולים לבצע שידוכים בין אלמנטים, לעצב טבעות בעיצוב אישי ולשנות את סוג הזהב של דגם מסוים. טבעות אירוסין היילו יכולות להיות גם טבעות אירוסין זהב אדום (אם כי הוא לא השכיח ביותר בהקשר של טבעות האירוסין). המטרה שלנו היא להפוך גם אותך ללקוח מרוצה שלנו!

אז נכון, טבעות אירוסין היילו לא יהיו הטבעות הזולות ביותר שתמצא. הסיבה? לא מדובר על שיבוץ של יהלום בודד, אלא על טבעת המשובצת ביהלומים קטנים נוספים העוטפים את היהלום המרכזי. עם זאת, אצלנו ב"דיאמור" חלומות מתגשמים – גם כאלו הקשורים לטבעות מסוג טבעות אירוסין היילו! אצלנו, אתה זה שקובע את המחיר, על ידי היכולת שלך לשלוט בכל השיבוצים של היהלומים על הטבעת.

איך זה עובד? לכל דגם נציע כמה אפשרויות של שיבוצי יהלומים. כידוע, יהלומים מאופיינים בתכונות שונות, וככל שהתכונות שלהם איכותיות יותר, כך הם עולים יותר. אתה תוכל לבחור אם תרצה לשבץ יהלומים צנועים יותר או איכותיים יותר, ובהתאם גם מחיר הטבעת ישתנה. טבעות אירוסין היילו מוצעות במחיר לכל כיס אצלנו ב"דיאמור"!

טבעות אירוסין היילו יכולות להיות אפילו מרשימות יותר! כידוע, עיצוב ה- halo שם את דגש העיצוב על יהלום מרכזי שמסביבו עוד שיבוצים קטנים. אם תרצה לפנק את אהובתך בטבעת בלתי נשכחת, הרי שנמליץ לך על טבעות אירוסין אבני צד. טבעת שכזו תהיה משובצת ביהלומים מכל כיוון, כך שללא כל ספק תהיה זו טבעת האירוסין הנוצצת והמרהיבה ביותר. מדובר אמנם על טבעת שדורשת בתקציב גבוה יותר, אך כידוע – הצעת הנישואין היא הצעה של פעם אחת בחיים שלמים. אם לא תשקיע עכשיון, מתי כן?

אנו מאמינים כי טבעת האירוסין היא תכשיט אישי. מאחר והיא מאד אישית, גם התקציב לרכישתה הוא מאד אישי. כל גבר בעל יכולות כלכליות שונות, ולכן אנחנו ב"דיאמור" מציעים דגמים שונים של טבעות אירוסין היילו במחירים שונים. מנעד המחירים הרחב שלנו מאפשר לכל גבר להציע את ההצעה המרגשת והרומנטית מבלי לחשוש מחורים בכיס. ההשקעה הראויה ביותר היא ההשקעה ההולמת את היכולות שלך. בסופו של דבר, מה שחשוב בעיקר בהצעת הנישואין הוא האהבה הגדולה שלך. כל טבעת שתעניק – טבעת מתוך קטלוג של טבעות אירוסין מודרניות או וינטאז', תעשה את העבודה.

אם יש דבר אחד שנשים חולמות עליו יותר מטבעת אירוסין, הרי שהוא טבעות אירוסין היילו. הניסיון שלנו ב"דיאמור" לימד אותנו כי כל טבעת אירוסין, ללא יוצא מן הכלל, יוצרת אפקט אדיר של התרגשות. עם זאת, טבעות אירוסין היילו מצליחות בכל זאת להתעלות על השאר, פשוט מאחר והאלמנט הבולט ביותר שבכל טבעת – היהלום, מצליח לבלוט יותר בהן ולהפוך את הטבעת לתכשיט מרהיב, זוהר ועוצר נשימה.

כמו כל העיצובים האחרים שלנו, גם טבעות אירוסין היילו יכולות להיות מעוצבות באופן אישי ועל בסיס כל סוגי הזהב – לבן, אדום או טבעות אירוסין זהב צהוב. כבר מעל לשני עשורים, החל משנת 1995, שאנחנו ממשיכים להגשים חלומות של אהבה לגברים ולנשים גם יחד. אצלנו תוכל להתרשם מדגמים שונים של טבעות אירוסין היילו בטווח גדול של מחירים ועיצובים. תאם איתנו פגישה ועשה את הצעד הראשון בדרך להצעת הנישואין המרגשת!

Diamor love Experience #

קולקציית חורף 2019

טבעות אירוסין היילו - הפופולאריות

גם טבעת היילו יכולה להיות טבעת קלאסית ועל זמנית

טבעות אירוסין היילו הן אמנם הטבעות הכי לא קלאסיות שיש (על פי ההגדרה), אך כשחושבים על זה, מגולם בהן פוטנציאל אדיר להיות קלאסיות. מדוע? טבעות אירוסין קלאסיות מוגדרות כטבעות שבהן משובץ יהלום אחד מרכזי. עם זאת, טבעות אירוסין היילו משובצות במספר יהלומים – כך שעצם השיבוצים האלו הן קלאסיות. מאז ומתמיד, היהלומים נחשבו לחברים הטובים ביותר של האישה, כך ששיבוץ היהלומים הרב על הטבעת מנציח את האימרה הזו והופך את הטבעת להכי קלאסית שיש!

טבעות אירוסין היילו ב"דיאמור" – חגיגה של אהבה ותשוקה!

טבעות האירוסין אצלנו מוצעות לכל הגברים ובכל הסגנונות: החל מסגנון של טבעות אירוסין היילו ועד עיצובים נוסטלגים יותר של טבעות אירוסין וינטאג'. מחירי הטבעות אצלנו נגישים, כאשר ממוצע המחירים אינו חוצה את 6000 השקלים. בהתאם לתקציב שלך, נוכל לעצב בעבורך טבעת שתסלול את דרכך אל לבה של אהובתך ואל התשובה שאתה מצפה לקבל: I DO!

טבעות אירוסין היילו - מבצעים

Diamor Academy #

קולקציית חורף 2020

image

כל מה שצריך לדעת על יהלומים

כולנו יודעים כיצד נראה יהלום ומתפעלים ממראהו, אך חשוב שנדע שמדובר למעשה במינרל שנוצר באדמה בתהליך אר...

image

יהלומים בקנייה ישירה

יהלום הנו המינרל הקשה ביותר בטבע המורכב מפחמן בלבד. היהלום נוצר בבטן האדמה בתנאי לחץ וטמפרטורה גבוהי...

image

שיבוץ יהלומים בטבעות אירוסין

אחד המשפטים המפורסמים ביותר באחד משיריה של מרלין מונרו הוא "יהלומים הם החברים הכי טובים של האשה...

image

בחירת טבעת אירוסין

בחירת טבעת אירוסין זה נושא לא פשוט, קיימים אין ספור דגמים ועיצובים של טבעות אירוסין והשאלה הנשאלת הי...

image

סגננות ליטוש יהלום בטבעת אירוסין

טבעת נחשבת כאחד התכשיטים הפופלאריים ביותר בקרב נשים, אך אין ספק כי היא מקפלת בתוכה משמעות נוספת כאשר...

image

טבעת אירוסין עם תעודה גמולוגית

תעודה גמולוגית משמעותה תעודה המכילה דירוג מדוייק של הפרמטרים המשמעותיים להבנת ערכו של היהלום כמו למש...

image

מציאת מידת טבעת אירוסין

אם כי בימינו יותר ויותר טבעות אירוסין נקנות על ידי שני בני הזוג במשותף, עדיין הגורם השכיח ...

image

גיל הזהב וטבעות אירוסין

שמענו לא מעט על סיפורי אהבה שנרקמו בשנים המאוחרות בבית אבות או מועדוני קשישים, בהם נוגים לבלות קשישי...

image

סוגי יהלומים? כל מה שרציתם לדעת

כיום זה כבר ברור לכולם – יהלומים הם אבני החן המועדפים ביותר על ידי רוכשי התכשיטים בכלל ובפרט ע...

image

מהו יהלום משודרג או מטופל

יהלום הוא אחד מאבני החן שגורמים לדמיון שלנו להשתולל. הסיבה המרכזית לכך היא יופיו של היהלום, שלמותו ו...

  • image
  • image
  • image
  • image