צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

טבעות אירוסין בנווה זוהר

אנחנו לא מאמינים שאפשר לייצר חוויה רק באמצעות סטדנרט גבוה של טבעות אירוסין בנווה זוהר. האג'נדה שלנו מתמקדת גם בחווית שירות יוצאת דופן! בשיא האהבה שלך, כשפעימות לבך לא נותנות לך מנוח, אנו נלווה אותך, נאתר את הצורך שלך, נגדיר יחד תקציב ונציג בפניך אפשרויות שונות לרכישת טבעות אירוסין בנווה זוהר. אילו שאלות נשאל אותך בכדי למצוא בעבורך טבעת אירוסין מושלמת?

ככל שנצמצם את האפשרויות, כך נוכל להגיע למניפה קטנה יחסית של דגמים. נוכל להציג בפניך טבעות אירוסין רבות, אך אנו מאמינים שתהליך יעיל יותר גם יחסוך לך זמן, וגם ישמור את האנרגיה שלך לדגמים שאכן יכולים לקבל את התואר הרשמי: טבעת האירוסין!

טבעות אירוסין בנווה זוהר בתקציב שלך!

אז לא, אנחנו לא קובעים בעבורך כמה תשלם על דגם שאהבת, אלא שאתה זה שקובע את המחיר! כל דגם שאנו מציעים, יכול להגיע ברמת יוקרה אחרת. לאחר שתקבע את התקציב המתאים לך ביותר (לדוגמא: 6000 שקלים), נוכל להציע לך הצעה שבבסיסה איכות הפרמטרים של היהלומים. לדוגמא: ללקוח עם תקציב גבוה יותר, נוכל להציע טבעת בעיצוב מסוים בסטטוס יוקרתי יותר. הסיבה? נוכל לשבץ יהלומים ברמת ניקיון גבוהה יותר, עם צבע נקי יותר ועם משקל יהלומים גדול יותר.
כל דגם שאתה רואה אצלנו בקטלוג של טבעות אירוסין בנווה זוהר, יכול להיות מותאם אליך ברמה האישית – הכל בהתאם לתקציב העומד לרשותך.

כמה כסף צריך להשקיע ברכישת טבעת אירוסין בנווה זוהר?

המון פעמים נדמה לגברים כי ככל שהם משקיעים יותר כסף, כך הם קונים הבטחה כי שביעות הרצון מהטבעת תהיה גבוהה. בפועל, זה לא עובד כך. הנוסחה להצלחה עם הטבעת היא התאמתה לסגנון של בת הזוג בתכשיטים. טבעות אירוסין בנווה זוהר שנרכשות דרך "דיאמור", לרוב נרכשות בעלות של בין 2000 שקלים ל-6000 שקלים. ההמלצה שלנו היא בשום פנים ואופן לא לרכוש טבעת על פי המחיר שלה, אלא על פי מה שהיא מייצגת.

תעודה גמולוגית עם רכישת טבעות אירוסין בנווה זוהר

אנחנו יודעים שאנחנו מוכרים איכות, אך מה מה אתם יודעים? למרות המוניטין שצברנו, קהל הלקוחות הקבוע והאמון המלא שנותנים בנו – אנו בוחרים להעניק תעודה גמולוגית. מדובר על תעודה שהתכלית שלה פשוטה למדי: למחוק את סימני השאלה באשר לשאלת מקוריות היהלום. היו לא מעט מקרים מעולם בהם גברים רכשו יהלומים מזופיים וזהב לא אמיתי. איתנו, זה לא יקרה והתעודה הגמולוגית היא עד!

איכות, שירות ומקצועיות בסטנדרט הגבוה ביותר בנווה זוהר!

רכישת טבעות אירוסין בנווה זוהר אצלנו היא בסטנדרט הגבוה ביותר – של איכות, מקצועיות ושירותיות. דלתות החנות שלנו פתוחות בפני כל הגברים הנרגשים שבוחרים להציע בקרוב נישואין! אנו שמחים להתאים את עצמנו לקהלים רבים עם שלל דגמים של טבעות אירוסין במחירים שונים. הטבעת הבאה? של אהובתך...

אתם מגיעים במיוחד ל"דיאמור" על מנת להתרשם מדגמים של טבעות אירוסין בנווה זוהר? אם אתם רוצים להתייעץ איתנו תחילה בטלפון, תוכלו לעשות זאת! אנו זמינים לכם לאורך כל שעות הפעילות, ומאפשרים לכם לשאול כל שאלה, להתייעץ איתנו לגבי עיצובים ושילובים ולשמוע את דעתנו באשר לרעיון עיצובי שיש לכם! אנו מחכים לשיחת הטלפון ונשמח לעמוד לרשותכם: 077-9972229.

לא אחת נאמר כי אהבה מגיעה רק פעם אחת בחיים, וגם אז היא מגיעה אל מי שממש בר מזל. גם אתה זכית באהבה גדולה ואתה רוצה לעשות את הצעד הבא? אנחנו ב"דיאמור" שמחים להציע לך קטלוג עשיר של טבעות אירוסין בנווה זוהר! כבר משנת 1995 אנו משרתים לקוחות רבים מרחבי הארץ – מצפון ועד דרום, אך כיום קל לנו יותר לשרת לקוחות שאינם מאזור המרכז, זאת הודות לאפשרות רכישת הטבעות אונליין.

אנו שמחים להזמין גם אותך לפגישה אישית איתנו, בשיאה נוכל לבחור מתוך כל טבעות אירוסין בנווה זוהר, את טבעת האירוסין המתאימה ביותר לאהובתך. כידוע, הצעת הנישואין מתרחשת פעם בחיים – יחד איתך נהפוך את הפעם הזו למרגשת ובלתי נשכחת! ב"דיאמור" טבעות בתקציב אישי המתאימות לכל לקוח!

טבעות אירוסין בנווה זוהר - הפופולאריות

Diamor Academy #

קולקציית חורף 2021

image

כל מה שצריך לדעת על יהלומים

כולנו יודעים כיצד נראה יהלום ומתפעלים ממראהו, אך חשוב שנדע שמדובר למעשה במינרל שנוצר באדמה בתהליך אר...

image

יהלומים בקנייה ישירה

יהלום הנו המינרל הקשה ביותר בטבע המורכב מפחמן בלבד. היהלום נוצר בבטן האדמה בתנאי לחץ וטמפרטורה גבוהי...

image

שיבוץ יהלומים בטבעות אירוסין

אחד המשפטים המפורסמים ביותר באחד משיריה של מרלין מונרו הוא "יהלומים הם החברים הכי טובים של האשה...

image

בחירת טבעת אירוסין

בחירת טבעת אירוסין זה נושא לא פשוט, קיימים אין ספור דגמים ועיצובים של טבעות אירוסין והשאלה הנשאלת הי...

image

סגננות ליטוש יהלום בטבעת אירוסין

טבעת נחשבת כאחד התכשיטים הפופלאריים ביותר בקרב נשים, אך אין ספק כי היא מקפלת בתוכה משמעות נוספת כאשר...

image

טבעת אירוסין עם תעודה גמולוגית

מהי תעודה גמולוגית ולמה יש בה צורך ?תעודה גמולוגית משמעותה תעודה המכילה דירוג מדוייק של הפרמטרים...

image

מציאת מידת טבעת אירוסין

אם כי בימינו יותר ויותר טבעות אירוסין נקנות על ידי שני בני הזוג במשותף, עדיין הגורם השכיח ...

image

גיל הזהב וטבעות אירוסין

שמענו לא מעט על סיפורי אהבה שנרקמו בשנים המאוחרות בבית אבות או מועדוני קשישים, בהם נוגים לבלות קשישי...

image

סוגי יהלומים - כל מה שרציתם לדעת

כיום זה כבר ברור לכולם – יהלומים הם אבני החן המועדפים ביותר על ידי רוכשי התכשיטים בכלל ובפרט ע...

image

מדוע טבעת האירוסין היא תכשיט לכל החיים

השאלה עד כמה צריך להשקיע בטבעת האירוסין היא שאלה שהמון גברים מתעסקים בה. המסקנה? אכן צריך להשקיע בטב...

  • image
  • image
  • image
  • image

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ