צרו עמנו קשר בטלפון: 077-9972229 או שלחו לנו הודעה

טבעות אירוסין בורסה

אז מה היה עד היום? טבעות אירוסין בורסה היו מוצעות במחירים שהייתה קובעת חנות התכשיטים. מה שקרה הוא שהמון גברים שהגיעו להתעניין אודות טבעות אירוסין, גילו כי התקציב שיש ברשותם אינו מספיק לטבעת אירוסין. אנחנו ב"דיאמור" נצמדים כיום לשיטת רכישה חדשה, שפועלת בדיוק ליהפך: במקום שאנחנו נקבע את המחיר, מי שקובע אותו הוא הלקוח – אתה! איך זה עובד?

 

קטלוג טבעות אירוסין בורסה הוא קטלוג גדול מאד הכולל בתוכו מאות דגמים. במקום שאתה תצטרך לבחון את כל הדגמים (וכך גם לגלות שישנם כאלו שלא מתאימים לתקציב שלך), תוכל אתה לבחור את התקציב שאיתו תרצו לבצע את העסקה. מה יוצא לך מזה?

 • אתה לא חורג מתקציב הרכישה שלך

 • מוצגים בפניך דגמים הרלווטים לתקציב שלך

 • תהליך רכישה יעיל וחסכוני בזמן

 • כשמוצגים בפניך דגמים רלוונטים – חווית הרכישה טובה יותר

  פורמט הרכישה החדש מעניק מענה גם לגברים שלא מגדירים תקציב לרכישת טבעות אירוסין בורסה. ישנם גברים שעבורם הפרמטר החשוב ביותר עם רכישת טבעת אירוסין הוא הקארט. לכן, במערכת הסינון שלנו, ניתן לקבוע גם את גודל הקארט, וכך להיחשף לדגמים רלוונטים של טבעות אירוסין בורסה. 

טבעות אירוסין בורסה לא ניתן לרכוש אצלנו אך ורק בחנות בבורסה ברמת גן, אלא שניתן לקנות גם אונליין! הביקוש לטבעות האירוסין של "דיאמור" רק הולך וגדל, ואנו שמחים להיצמד לסטדנרט המודרני-דיגיטלי. לא משנה באיזה מקום אתה נמצא כעת בעולם, הרי שאתה יכול להתרשם מהדגמים שלנו כאן באתר, לבצע רכישה מאובטחת ולקבל את טבעת האירוסין עד לפתח הבית. 

בכדי להתאים את עצמנו אליך, אנו מציעים רכישת אונליין עם 3 דרכים שונות לקבלת הטבעת:

 • איסוף הטבעת מהחנות של "דיאמור"

 • דואר רשום עד 14 ימי עסקים

 • דואר אקספרס עד 3 ימי עסקים

טבעות אירוסין בורסה מוצעות ב"דיאמור" עם כל סוגי הזהב: הזהב הלבן, הזהב הצהוב והזהב האדום. הניסיון שלנו לימד אותנו כי לכל אישה טעם שונה לגמרי בתכשיטים, והאתגר הגדול הוא להתאים לה טבעת שמתאימה בדיוק מושלם למי שהיא ולמה שהיא רוצה לענוד כל חייה. סוגי הזהב הקלאסיים ביותר כוללים את הזהב הלבן והצהוב, בעוד הזהב האדום מתאים לנשים שאוהבות גוון מעושן, דרמטי ומסתורי יותר.

טבעות אירוסין בורסה מ"דיאמור" לא רוכשים מבלי לקבל תעודה גמולוגית! הודות לתעודה, תוכל להיות שקט כי היהלום שרכשת אמיתי. לעתים, היהלום שעל טבעת האירוסין הוא היהלום הראשון שרוכש אצלנו הגבר המאושר, כך שחשוב לנו להוביל כל אחד מהלקוחות שלנו במסלול רכישה בטוח, ראוי ואמין.

בתעודה הגמולוגית מפורטים על טבעות אירוסין בורסה כל הפרמטרים של היהלום:

 • צבע היהלום

 • משקל היהלום

 • חיתוך היהלום

 • רמת ניקיון היהלום

אין גבול לאהבה הגדולה שלך, וכך גם אין גבול למחירים של טבעות אירוסין בורסה. ככל שתבחר ביהלום יוקרתי יותר עם מאפיינים איכותיים יותר, כך עלות הטבעת תהיה גבוהה יותר. עם זאת, ממוצע המחירים אצלנו לטבעות אירוסין נע בין 2000 שקלים ל-6000 שקלים בלבד. זכור כי טבעת האירוסין היא טבעת לכל החיים – תכשיט שכל מהותו אהבה וכוונות טהורות. אנו מאושרים להזמין גם אותך אלינו למסע קסום שבסופו תצא מהחנות שלנו עם קופסה מהודרת שבה טבעת אירוסין.

ישנם רגעים בחיים שאפשר לספר עליהם לא מעט, אך עד שלא חווים אותם באמת – לא יודעים על מה מדובר. ברוך הבא אל דיאמור" – חנות התכשיטים שמוכרת טבעות אירוסין בורסה בסטנדרט הגבוה ביותר ובמחירים הטובים ביותר. כבר מעל לשני עשורים שהטבעות שלנו מככבות בהצעות נישואין בכל רחבי הארץ! אנו מאמינים בשידוך האידיאלי שבין איכות הזהב והיהלומים, ובין שירות אישי שאנו מעניקים לכל גבר נרגש.

Diamor love Experience #

קולקציית חורף 2021

טבעות אירוסין בורסה - הפופולאריות

טבעות אירוסין בורסה המוצעות למכירה אצלנו, כוללות שלל סגנונות, כך שכל גבר יוכל למצוא את הטבעת המתאימה ביותר לבת הזוג שלו. אנו נצמדים כיום לשיטת רכישה חדשה ומתקדמת, באמצעותה כל גבר ועם כל תקציב – יכול לרכוש טבעת אירוסין מרהיבה! עד לרגע שבו ניפגש, נשמח לספר לך עוד קצת על טבעות אירוסין בורסה...

טבעות אירוסין בורסה - מבצעים

Diamor Academy #

קולקציית חורף 2021

כל הזכויות שמורות לדיאמור 2019 בע״מ