מאמרים

מדוע טבעת האירוסין היא תכשיט לכל החיים

השאלה עד כמה צריך להשקיע בטבעת האירוסין היא שאלה שהמון גברים מתעסקים בה. המסקנה? אכן צריך להשקיע בטבעת האירוסין. אם גם אתה נמצא בשלבים הראשונים של בחינת דגמים וחיפוש אחר טבעת האירוסין, דע כי ההשקעה שלך היא לא השקעה בהצעת הנישואין בלבד, אלא השקעה לכל החיים. טבעת האירוסין היא בסופו של דבר תכשיט, אך בשונה מתכשיטים אחרים, טבעת זו היא תכשיט שהולך ללוות את בת הזוג שלך בכל יום ויום.

 

שיא הצעת הנישואין: טבעת האירוסין

הצעת הנישואין היא כנראה ההצעה המרגשת שאי פעם תציע, וההצעה המרגשת ביותר שהיא אי פעם תקבל. טבעת אירוסין היא ללא כל ספק שיא הצעת הנישואין אך חשוב מאד לזכור כי הטבעת הינה תכשיט סמלי וחשוב גם לאחר הצעת הנישואין. הבחירה בטבעת חייבת להתבסס על פי קווים מנחים ברורים מאד: דע איזה סוג זהב האחת שלך אוהבת – הלבן או הצהוב, שים דגש על הסגנון שלה בתכשיטים – קלאסי או מעוצב, ודע האם היא נוטה לתכשיטים מודרנים יותר או כאלו העטופים בטעם וינטאז'.

 

האהבה נצחית וכך גם הטבעת

לכל אישה ישנה תיבת תכשיטים גדולה מאד שבתוכה ניתן למצוא שרשראות, עגילים, צמידים וטבעות. בשונה מהתכשיטים האחרים שאת רוב חייהם מבלים בתיבת התכשיטים, טבעת האירוסין היא תכשיט לכל החיים! ממש כמו שהאהבה שלכם נצחית, על זמנית ובלתי מנוצחת – כך גם הטבעת! טבעת האירוסין היא טבעת שהאחת שלך תענוד דרך קבע ולא תוריד מהאצבע שלה. ההשקעה הנקודתית ברכישת הטבעת היא למעשה השקעה לכל החיים.

 

לא רק תכשיט, אלא סיפור האהבה שלכם

אם אתה צריך סיבה נוספת מדוע טבעות אירוסין מסתמנות כתכשיט לכל החיים, הנה היא לפניך: טבעת האירוסין היא לא רק תכשיט, אלא שהיא סיפור ושיר אהבה. טבעת זו הינה טבעת שמושכת אליה המון תשומת לב ושאלות, כך שבת הזוג שלך הולכת להראות את הטבעת לחברות הטובות, לבנות המשפחה ולקולגות במקום העבודה. בכל פעם שתוצג הטבעת בפני כל אחת מהקרובות אליה, יסופר גם סיפור האהבה שלכם וסיפור הצעת הנישואין – כך שהטבעת היא הרבה מעבר לתכשיט, היא סיפור שגם אתה וגם היא תרצו להיות גאים בו.

 

אז איך תדע שרכשת טבעת איכותית?

ביצוע השוואת מחירים לפני רכישת הטבעת הינו מבורך, אך חשוב לדעת היכן להשוות את המחירים: רק בין חנויות תכשיטים מוכרות המציעות למכירה טבעות אירוסין בורסה. סוחרים פרטיים, חנויות תכשיטים בחו"ל או מודעות מזדמנות בפייסבוק הם לא משהו שתוכל להסתמך עליו – בטח לא כשמדובר על הטבעת שתשנה את הסטטוס הזוגי שלכם. רכישה של תכשיט עם יהלום חייבת להתבצע רק בחנות תכשיטים ותיקה ובעלת מוניטין מוכח, שתוכל לספק לך שירות טוב, דגמים מנצחים ותעודה גמולוגית המעידה על מקוריות היהלום.

 


חזרה
יצירת קשר