מאמרים

טבעת מנצחת לא חייבת לכלול יהלום גדול מאד

המון גברים רוצים להציע הצעת נישואין כמה שיותר גדולה, כמה שיותר גרנדיוזית וכמה שיותר יקרה. כידוע, חלק בלתי נפרד, ובמידה רבה החלק המהותי והמרכזי ביותר בהצעה הוא לא אחר מטבעת האירוסין. למרות שנדמה כי הדרך להפתיע ולרגש היא באמצעות טבעת המשובצת ביהלום היקר ביותר, דעו כי תוכלו להפתיע ולרגש עם תקציב צנוע יותר וגם עם יהלום קצת קטן יותר מזה שאתם רוצים להעניק.

 

מטרת העל: לשלב על הטבעת יהלום

מה שאמור להנחות אתכם בשלב הראשון הוא ההבנה כי יהלום הינו שילוב חובה בטבעת האירוסין. טבעות עם יהלום או טבעות ללא יהלום כנראה ימשיכו להיות דיון מסקרן ועמוק, אך בפועל הצעות הנישואין נוצצות יותר ומרגשות יותר בעת שנוכחת בהן טבעת אירוסין זהב צהוב או לבן עם יהלום. למרות שרבים הגברים המעוניינים לדבוק בגישה של "הכל או כלום", דעו כי אינכם צריכים להעניק יהלום גדול במשקל רב אם אינכם יכולים להרשות לעצמכם זאת תקציבית.

 

ארבעת מרכיבי היהלום, הכירו:

טבעות האירוסין מתומחרות במחירים שונים – כאלו המתחילים באלף בודד ועד טבעות המגיעות לאלפים רבים. למרות שרבים סבורים כי המחיר של הטבעת מושפע מהעיצוב שלה, הרי שמה שמייקר או מוזיל את הטבעת הוא בעיקר היהלום. יהלומים אינם תוצר תעשייתי, אלא מוציאים אותם מהאדמה ברמות שונות – גבוהות יותר ונמוכות יותר. כל יהלום מאופיין בגודל ומשקל אחרים, צבע שונה, בהירות שונה וליטוש אחר. ישנן רמות שונות המאפיינות כל קטגוריה שכזו, ובעת שהרמה גבוהה יותר – כך מחיר היהלום והטבעת עולים.

 

זוהרים כמו יהלומים בשמיים

החובה שלכם כגברים היא להעניק טבעת עם יהלום, כאשר חשוב שתדעו כי לעתים אין חשיבות גדולה כל כך לרמות השונות של הפרמטרים שצויינו. הסיבה לכך? ישנם פגמים וכשלים ביהלומים שמורידים את הרמה שלהם, אך ניתן לראות אותם אך ורק באמצעות כלי הגדלה שונים. המשמעות היא שגם אתם וגם בת הזוג שלכם לא תבחינו בכשלים שכאלו, כך שתוכלו להעניק יהלום שעל הנייר הינו פחות נחשב, אך בפועל לא תבחינו כלל בחסרונותיו. חשוב לציין זאת מאחר וישנם גברים המציבים למוכרים בחנויות התכשיטים מספר תנאי רכישה, כאשר אחד מהם הוא הצטיינות של היהלום בכל הפרמטרים.

 

תקציב, תקציב, תקציב

כל עוד יש ברשותכם תקציב בלתי מוגבל, הרי שתוכלו להעניק את היהלום הנקי ביותר, המלוטש ביותר, השקוף ביותר וזה שמשקלו מירבי. הבעיה הגדולה היא בעת שישנם גברים התוחמים עצמם במסגרת תקציבית תוך שאינם מודעים לכך שהם יכולים להעניק טבעת עם יהלום גם מבלי לגרום לעצמם לחור בכיס. הדרך שלכם לרכוש טבעת: לבחור צבע זהב – לבן או צהוב, קו עיצובי – קלאסי, מעוצב או וינטאז', ולשדך יהלום על פי גודל התקציב שלכם. המוכרים בחנות התכשיטים יסייעו לכם לבחור את היהלום המתאים ביותר.

 


חזרה
יצירת קשר