מאמרים

טבעת מזהב צהוב או לבן - מה בוחרים

השאלה השכיחה ביותר המופנית אל חנויות התכשיטים היא השאלה בדבר צבע הזהב – הלבן או הצהוב. למרות מה שניתן לחשוב, קביעת צבע הזהב לטבעת מסתמנת כתהליך הפשוט ביותר, המהיר ביותר והקל ביותר. המדריך המלא לבחירת צבע הטבעת, לפניכם:

 

שלב ראשון: באיזה צבע התכשיטים שלה?

אינך אמור להמר על צבע הטבעת שאתה מעניק ולקוות שהיא תאהב את הטבעת. הדרך אל בחירת צבע הטבעת עוברת במגירת התכשיטים שלה. כל עוד בת הזוג שלך עונדת תכשיטים דרך קבע, לא אמורה להיות לך בעיה. מרבית הנשים דבקות בצבע אחד של תכשיטים, כך שכל הנדרש ממך הוא להביט לדקה אחת בלבד במגירה ולהבין איזה צבע שלט. מצד אחד: נשים שאוהבות תכשיטי כסף ולהן יתאימו טבעות אירוסין מזהב לבן. מהצד השני? הנשים שאוהבות תכשיטי זהב בגוונם הצהוב ולהן יתאימו הטבעות מהזהב הצהוב.

 

שלב שני: התמקדות על סוג זהב

אחרי שהגעת למסקנה כי האזור בו אתה אמור להתמקד הוא טבעות אירוסין זהב צהוב, הדרך שלך מתקדמת מהר. ההמלצה היא להתחיל התעניינות לגבי הדגמים השונים באתר האינטרנט של חנות התכשיטים. הסיבה? בעת שאתה מגיע אל החנות, כל הדגמים מוצגים בפניך, כך שיכולת ההתמקדות הינה מעט סבוכה יותר. מנגד, באתר האינטרנט ישנה אפשרות לסנן דגמים על פי פרמטרים שונים, כאשר אחד מהם הוא צבע הזהב. הבט על כל הדגמים של הטבעות העשויות זהב צהוב ובחר את הטבעת האחת!

 

שלב שלישי: התמקדות על עיצוב הטבעת

כידוע, טבעת אירוסין אינה אך ורק צבע הזהב, אלא שהיא גם העיצוב של הטבעת. בעת שאתה מביט במגירת התכשיטים ומנסה להבין איזה צבע מתאים יותר לבת הזוג שלך, נסה להבין האם התכשיטים שלה מעוצבים ומעוטרים, או שהם נוטים לכיוון קלאסי-נייטרלי יותר. טבעות האירוסין מגיעות באלפי דגמים, כך שעל מנת שתוכל לצמצם את מגוון האפשרויות ולהעניק את הטבעת המדויקת ביותר, עליך להבין מה אתה מחפש.

 

שלב רביעי: חמישה דגמים סופיים וטבעת אחת

אז איך אמור להראות הצעד הסופי לפני הרכישה של הטבעת? אתה אמור להגיע פחות או יותר לחמישה דגמים פוטנציאליים, כאשר כולם בעלי אותן התכונות מבחינת סוג הזהב וסגנון הטבעת. מטבע הדברים, הטבעות לא נראות אותו הדבר, כאשר ישנם אלמנטים עיצוביים המבדילים בין דגם אחד לאחר. ההמלצה היא לישון על הדגמים כמה לילות. אתה תרגיש בעצמך בבטן איזה דגם הוא הנכון ביותר עבור האחת שלך ואותו תעניק בסופו של דבר.

 

אם אתה צריך גלגל הצלה נוסף בדרך אל הטבעת הנבחרת, הרי שתוכל לצמצם את הדגמים גם על פי מידת הרלוונטיות שלהם: אילו דגמים הכי חדשים, איזה מן הדגמים מעוצב על פי הטרנדים החמים ביותר, איזו טבעת הכי פופולארית בין אלו שאתה מתלבט ביניהן וכדומה.

 


חזרה
יצירת קשר