מאמרים

טבעות נישואין לגברים

בעוד נשים אוהבות מאד להתחדש בתכשיטים ולענוד אותם, נדמה כי דווקא הגברים מרגישים מעט נבוכים בנוכחותם של התכשיטים. אם בעבר גברים לא היו עונדים תכשיטים כלל, כיום כבר ניתן לראות יותר גברים שעונדים טבעות ותכשיטים נוספים. אי אפשר באמת לדבר על אירוע החתונה מבלי לדבר על טבעות, כאשר אירוע החתונה מעניק לכלה 2 טבעות – אירוסין ונישואין, בעוד החתן מסתפק בטבעת אחת – טבעת הנישואין. השאלה הגדולה היא האם במעמד בחירת טבעות נישואין לגברים, יש להסתכל על הטבעת כתכשיט של ממש ואביזר אופנתי, או רק כתכשיט סימבולי בעל גוון קלאסי ופשוט.

כיום, יותר מתמיד, גברים מבינים באופנה, אוהבים אופנה וגם לא מתביישים להודות בזה. לאט לאט גם שוק תכשיטי הגברים מקבל יותר מקום, וניתן לראות זאת בין היתר עם דגמים של טבעות נישואין לגברים המוצעים בחנויות התכשיטים המובילות. מטבע הדברים, ככל שישנם יותר דגמים, כך גם קשה יותר לבחור – אך באמצעות שתי שאלות מנחות יהיה ניתן למצוא טבעת במהירות וביעילות.

טבעת נישואין מעוצבת

ישנם גברים שעונדים תכשיטים – החל מטבעות, דרך עגילים ועד צמידים שונים. גברים אלו נוטים לחבב יותר תכשיטים, כך שהבחירה יכולה להיות בטבעת מעוצבת יותר. טבעות נישואין לגברים מגיעות כיום גם בזהב צהוב וגם בזהב לבן, כאשר ישנם עיטורים שונים ואלמנטים שונים המשפיעים על הטבעת וכך הופכים אותה לטבעת מעוצבת יותר. שימו לב כי אלמנט נוסף המשפיע על נראות הטבעת וכך גם על מידת העיצוב שלה, הוא העובי: ישנן טבעות עבות יותר וטבעות דקות יותר. לרוב, גברים שנוטים לחבב תכשיטים יעדיפו את הטבעת העבה משום שהיא בעלת נוכחות גבוהה יותר.

 

טבעת הנישואין כתכשיט ראשון

ומנגד, הגברים שהתכשיט הראשון בחייהם הולך להיות טבעת האירוסין, יכולים לחלוטין להתמקד על דגמים קלאסיים יותר. במרבית המקרים, מדובר על גברים שלא מחבבים תכשיטים, כך שהטבעת שהם בוחרים עתידה לשרת תפקיד סימבולי בלבד – קשר של אהבה הנקשר בין טבעות הנישואין. כאמור, בהחלט ניתן למצוא דגמים קלאסים ופשוטים של טבעות נישואין לגברים, כאשר בחירה טובה תהיה בדגם בעל עובי דק יותר, שכן הוא מעניק נוכחות צנועה יותר, אלגנטית יותר וסולידית יותר.

 

רכישת הטבעות כרכישה זוגית

ההמלצה היא לרכוש את טבעות הנישואין יחד – גברים ונשים. מעבר לכך שמדובר על חוויה זוגית ורומנטית שלא תרצו לפספס, הרי שמדובר גם על אפשרות נהדרת שיש לכם לרכוש טבעות בעלות גוון עיצובי זהה. שימו לב כי אין זה אומר שאתם צריכים לרכוש טבעות זהות, אך כן תוכלו לבחור בטבעות המתכתבות עיצובית זו עם זו. על כן, בחרו מראש בחנות תכשיטים המציעה גם טבעות נישואין לגברים אך גם דגמים של טבעות לנשים.

 


חזרה
יצירת קשר